Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Természetes alakformálás sétával fórum

Természetes alakformálás sétával (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2018. máj. 11. 01:34
Én mióta melóba gyalog járok,fogytam a sétától 3kg-ot./bár hozzáteszem gyógyszert szedek pajzsmirigyre, de szerintem hatásos! :)
2012. jan. 16. 13:58
sziasztok! én azt vettem észre, hogy mióta intenzíven sétálok, napi 1x vagy napi 2x1 óra mintha többet nyomnék a mérlegen, és a nadrágom is szűkebb lett farban és combrésznél. meg hetente 2x 45-60 percet taposok egy mini sztepperen. szénhidrátot kevesen eszek, azt is inkább reggelire. ötletek?
17. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 13. - Dundy)
2008. jan. 23. 22:21

lépésszámlálót hol lehet kapni? és a napi lépésszám, aminek meg kéne lennie, az 10 ezer?

előre is köszi

16. adri25
2007. nov. 1. 18:40
sajna most már visszahíztam,de ismét elkezdem majd
15. adri25
2007. nov. 1. 18:39
én is mikor sikerült lefogynom rengeteget sétáltam
14. algea
2007. máj. 28. 10:51
Sziasztok! Nem olvastam most végig az összes hozzászólást, csak gyorsan leírom, hogy nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak a sétával! Volt idő, amikor mániákusan fogyni akartam (sikerült is), és ehhez a mozgás napi egy óra gyors séta volt. Kicsit esztelenl is csinálta, mert képes voltam óriási kerülővel menni mindenhová (nem olyan nagy távokat kellett bejárnom suliig és vissza), hogy meglegyen az egy óra, de látványos volt a hatás. Főleg a fenekem, combom vitte le, pont, amit kellett. Jót tesz a szívnek, tüdőnek, és ha variálja az ember az útvonalat, nem is unalmas. Én abban a ruhában csináltam, amiben voltam, így csak annyit lehetett látni maximum, hogy sietek valahová:)
13. dundy
2007. máj. 28. 09:13
Annyi topik eltűnik és hasonlók nyílnak ezerrel, úgyhogy ide írok. Én is szeretek gyalogolni,csatolok fel bokasúlyt, zene a fülbe, kutya póráz végén vagy kutya nélkül. Használok lépésszámlálót, és igyekszem napi 10 ezer lépést megtenni. Ha nem is nagyon fogytam de formálódtam.Csak az a baj hogy 24 órából áll 1 nap.
2006. szept. 16. 22:12

Én igyekszem amikor tudok főleg reggel gyalog menni dolgozni 30 perc séta kb.

Haza villingerrel jövök majd 15 perc séta. Esténként a szomszédokkal és új barátokkal kutyát sétáltatunk 1 órán keresztül, ez kicsit gyorsabb séta és sok-sok duma. Nagyon jó, a kutyám is értékeli, és én is kikapcsolok kicsit. De fogyni azt nem fogyok tőle...

11. 'szti (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. júl. 9. 19:34
Ha már utálatos, én a mostani trendi ;-) rövidítéseket se csípem: szemcsi, telcsi, ücsi, ismi...huhh
10. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - Kisgé)
2006. júl. 9. 19:30

Na igen, ha már trend, retró, szingli és még halom másik ilyen szó... míting... Kééész. Mennyire utálom, hogy nem tudunk magyarul beszélni :((.


Igen az mms mobilokat is utálom, meg a színes kijelzőjüket, úgyhogy az én telefonom "retró" :)).

9. ilus49 (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2006. júl. 9. 19:22

Szia.


Mi a csoportban általában edzőcipőben gyalogolunk. Én is tapasztalom, hogy a vége felé már fáj a lábam ,. Jó lenne egy futócipő, de most nem tudok venni.A legolcsóbb is kb 10 ezer ft,és nem fér bele a kölstségvetésembe

Hétfőn megyek a margitszigetre gyalogolni. Szuper lesz csak ne legyen hőség.


.


Előbb ut

2006. júl. 4. 15:24

Jó, én ezt a trendi szót enyhe éllel használom, mert nem szeretem. Szóval ma trendi retrónak és szinglinek lenni. Ezek a "kedvenc" szavaim! :)


Szóval beruházok, mert ez most szenvedély!:)))

Jól teszed, hogy gyalog jársz, ilyen szép időben, meg mozogsz is, ez tök jó. A digit gépet meg az összes fotós utálja, hát még az mms-es telókat!:)))

7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Kisgé)
2006. júl. 4. 12:25

Halihó!


Ne is törődj vele, hogy trendi vagy nem trendi. Kit érdekel, Te tudod, hogy ez jó, amit csinálsz, más meg le van k*kkantva! :))), nem igaz? :D


Nekem nincs külön időm, hogy eljárjak gyaloglászni. Így viszont ugye jövet-menet van. Meg utálok le - fel a 3-ra jönni-menni, így azért nem jövök fel, hogy átöltözzek. Meg ismerem magam, ha feljövök, már csak a kutyával megyek le.


Hát akkor nézz széljel, hogy túracipő ügyben mit lehet kapni elfogadható áron. Lehet bele kéne ruházni, nem?


Nagyon jó kikapcsolódás szerintem is, bár nekem jár az agyam rendesen séta közben, de most vettem egy digi gépet (elkurvulva... :(, fotósként rühellem ezt), és fényképezek itt-ott :), na ez leköt :) séta közben :).


Hát de azé' kell a bérlet, mert két buszmegálló az a 30'-40'nyi séta csak :(((.

6. kisgé (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. júl. 4. 11:58

Hali!:)


Hát én sport szerkóban nyomom Gazdagréten fel a hegynek. Nagyon trendin nézek ki, ahogy gyorsgyaloglok, fülemben az mp3 lejátszó!:)))) Egyik barátnőm röhögött, hogy hogy nézhetek ki, ahogy gyorsan megyek!:))))

Egy lapos talpú sportcipőm van, inkább utcai és érzem, hogy fáj a lábam benne, heti 4* 45-60 perchez kell vennem egy futó cipőt szerintem...:))) Viszont, most ez az életem, ettől nyugszom meg, ettől érzem úgy, hogy lefogyok és ezzel ütöm ki az állandóan gondolkodó agyamat!:)))


Dunaparton király lehet sétálni és még bérletet sem kell venned!:)))

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2006. júl. 4. 10:24

Szia!


Én is csak helyeselni tudok. Nagyon szeretem már a napi sétámat, munkába menet vagy jövet. Abban a cipőben, amiben vagyok. Általában kényelmeset veszek, lapos fajtákat. Most éppen saruban nyomom :). Nincs nagy előkészület, csak fél órával előbb indulás, ha délutános vagyok, és fél óra gyaloglás, mikor délelőttös munka után. A Duna mellett dolgozom, így adott a Duna melletti séta :).

4. kisgé (válaszként erre: 3. - Ilus49)
2006. júl. 4. 08:54

Szia!


Én is egy ideje gyors gyaloglok és nagyon szeretem. Heti 3-4* megyek, fülemben egy mp3 lejátszóval, az jobban hajt, mint bármi más.:) Egy bajom van, nem jó a cipőm és most már nagyon fáj a lábam gyaloglás után. Ti a csapatban milyen cipőben edzetek?

2006. júl. 4. 08:42

Az előző hozzászólásomnak az eleje eltünt. Ujra leirom , remélem most megmarad.


2006. május 8-án nagy fába vágtam az fejszémet.

Jelentkeztem egy csapathoz akik sokat segitettek nekem

Diétával és gyorsgyaloglással.Heti 3-szori szigeten való edzéssel.

Én akinek a mozgás annyiból áll, mint egy háziasszonynak a szokásos otthoni munka és bevásárlás ,takaritás.Ezektől is már nagyon fulladtam.Május 8-ától résztvettem egy edzéssorozaton-

Heti 3 szor gyorsgyaloglás volt a szigeten közben félúton egy kis torna, pulzuskontrollal.

.

Egyre jobban birtam. Minden edzésre szivesen mentem . Megtaláltam a magam mozgás formáját ami nagyon fontos. A lányokkal is nagyon jól éreztük magunkat. 98,5 kilóról 94,5 kilóra fogytam. Ezt hosszú távon folytani. fogom Én 57 éves vérnyomás és pajzmirigyproblémákkal küzdök. Mindkét betegségemnek jót tett a mozgás.

2006. júl. 4. 08:33
, a levegőt nagyon nehezen vettem, de ez sokat javult. Mindenkinek csak ajánlani tudnám a gyorsgyaloglást.
2006. júl. 2. 08:56
Sétálni még azelőtt megtanulunk, hogy beszélni tudnánk. Ez a mozgásforma nincs időhöz kötve, bárhol és bárki csinálhatja, feszesít, formál, fogyaszt, oldja a stresszt és ráadásul teljesen ingyenes. Nincs helye kifogásnak!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook