Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem árt-e egy 3 éves kisfiúnak, ha szinte állandóan harisnyát hord a nadrág alatt? (Még a pizsi alatt is) fórum

Nem árt-e egy 3 éves kisfiúnak, ha szinte állandóan harisnyát hord a nadrág alatt? (Még a pizsi alatt is) (tudásbázis kérdés)


10. 20afede00a (válaszként erre: 1. - Lilkaművek)
2015. márc. 24. 09:37
nem egészéges
9. Bichi (válaszként erre: 5. - Lilkaművek)
2015. márc. 24. 09:28
Téged nem zavarna, ha egy ismerősöd beleszólna, hogy mibe öltöztesd a gyereked? Arra még nem gondoltál,hogy rákérdezel, hogy minek, főleg éjjelre? Egyébként egy vastagabb nadrágban is lehet ugyanolyan meleg...
2015. márc. 23. 17:51
Én arra gondolok itt első sorban, hogy egy kisfiú heréinek pl nem árt-e, hogy állandóan túl melegben van, és még eléggé be is van szorítva a harisnya által. Nem találok erre vonatkozóan szakirodalmat, de bennem felmerült ez a kérdés.
2015. márc. 23. 17:49
Lehet kicsit aggódos az anyuka és azért öltözteti ennyire be.
6. krautmanno (válaszként erre: 5. - Lilkaművek)
2015. márc. 23. 17:48

Van 2 fiam és 1 kislányom.A fiúk talán kiscsoportos korukig hordtak harisnyát.Messze lakunk az óvodától és jól be kellett öltözni,mert bicajjal jártunk.Éjszaka zoknit húztak télen a pizsamához.

A kislányom más.Ő harisnyába van egész nap,mert az óvodába szoknyát vesz.

2015. márc. 23. 17:44
Nem én csinálom, én a kislányomra csak ritkán adok harisnyát, én magam is kényelmetlen viseletnek tartom, látom rajta, hogy ő sem igazán szereti, lecsúszik, húzogatni kell, nehezebb az oviban is rendbe tennie magát pisilés után, stb... Egyik ismerősöm öltözteti így a kisfiát. Otthon a nadrág alatt harisnya, éjszakára a pizsi alá is harisnyát ad rá. Pedig nincs náluk hideg. Azt nem tudom, hogy az oviban miben van. Én sem értem a dolgot, csak gondoltam előbb informálódok, mielőtt szóvá tenném neki.
2015. márc. 23. 17:40
Pizsama alá miért kell harisnya?
2015. márc. 23. 17:38
Mi szükség erre?
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Lilkaművek)
2015. márc. 23. 17:36
De! Tessék levenni róla, még napközbeni játszáshoz sem egészséges.:)
2015. márc. 23. 17:31
Nem árt-e egy 3 éves kisfiúnak, ha szinte állandóan harisnyát hord a nadrág alatt? (Még a pizsi alatt is)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook