Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várjak még vagy teszteljek a biztonság kedvéért? fórum

Várjak még vagy teszteljek a biztonság kedvéért? (tudásbázis kérdés)


12. 3a5c305959 (válaszként erre: 11. - 3a5c305959)
2015. márc. 23. 12:48
Kiveve néhány ritka esetet, mert hallottam mar olyanrol hogy valakinek nem mutatta ki a teszt csak sokkal kesobb. Na de ez nem gyakori.
11. 3a5c305959 (válaszként erre: 9. - Zoella96)
2015. márc. 23. 12:45
Ennek akkor van jelentosege ha valaki tul korán tesztel. Egy héttel az elmaradt menesz utan mar ez esti vizeletbol is kimutathato a terhesseg.
2015. márc. 23. 10:04
Végül is teszteltem,és negatív,úgyhogy megnyugodtam végre. :)) Köszönöm,hogy kedvesek voltatok és nem hurrogtatok le. :)) Szép napot nektek! :)
2015. márc. 23. 09:48
Akkor nem fontos,hogy reggeli első vizeletből legyen? A betegtájékoztatón nem írja,de sokan állítják,hogy abból kell. Akkor most hogy is van?
8. 3a5c305959 (válaszként erre: 7. - Zoella96)
2015. márc. 23. 09:23
Szerintem ennyi keses utan nyugodtam tesztelhetsz barmikor. En tuti nem varnek a helyedben tovabb. Ha nem kivant a terhesség akkor azert nem, ha meg kivant akkor azert :-)
2015. márc. 23. 08:57

Köszönöm a válaszokat. :)

Már vette egy tesztet még 2 napja. Szerintem várok még max 2 napot és tesztelek. Ma már semmiképp,mert ugye elvileg a reggeli első pisilésnél kell használni.

2015. márc. 23. 08:53
Ha ennyire parás vagy, érdemes akár otthon is tartani tesztet. A lelki nyugalmam nekem megérne pár száz forintot.
2015. márc. 23. 08:49
Szerintem várj még. Nekem kisfiam előtt mindig mellfeszüléssel kezdődött a mensi. Én is bebeszélek magamnak dolgokat, nyugi- :)
4. Tavirózsa :) (válaszként erre: 2. - Zoella96)
2015. márc. 23. 08:49
Már nyugodtan csinálhatsz egy tesztet, az nem tart semmiből és legalább tudni fogod, hogy mi a helyzet. :)
2015. márc. 23. 08:39
tesztelj, abból csak nem lehet baj :)
2015. márc. 23. 08:10

Sziasztok!


A sztori röviden: Fogamzásgátlót szedtem fél évig,de abbahagytam,mert nekem nem jön be. Az első teljesen tabi mentes hónapban (január) 6-án jött meg,februárban 9-én. Most viszont még semmi. Azt tudni kell,hogy a tabletta előtt is elég rendszertelen volt a mensim,soha nem tudtam kiszámolni,hogy mikor fog megjönni,mert mindig vagy előtte vagy utána 1 akár 2 héttel jött meg a havim. De ugye akkor nem zavart,mert nem volt senkim,stb stb. Persze védekezünk mindig,és nem vettük észre,hogy baleset történt volna,de sose tudni. A mellem fáj,ha "megnyomom",meg feszül kicsit,lehet,hogy ez jelzi,hogy nemsokára megjön? Vagy inkább teszteljek egyet? Vagy várjak még 1 hetet?

Ne hurrogjatok le légyszi,tudom,hogy ez ilyen vagy igen vagy nem dolog,és van kb 600 ilyen kérdés a fórumon,de eddig nem izgultam rajta,most viszont 2 napja már eléggé elkezdtem parázni,és az a baj h ha rákattan az agyam valamire,bebeszélem magamnak a dolgokat. Pl most is,ha éhes vagyok,vagy többet eszek egy kicsit,akkor az jár a fejemben h nagyobb lett az étvágyam mostanság,meg ilyenek. Úgyh a kérdés adott: Teszteljek most,vagy várjak 1 hetet,hátha?

2015. márc. 23. 08:10
Várjak még vagy teszteljek a biztonság kedvéért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook