Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fiatalon(17-18év) összejött párok kb hány százaléka marad együtt végleg szerintetek? És mitől függhet főként? fórum

A fiatalon(17-18év) összejött párok kb hány százaléka marad együtt végleg szerintetek? És mitől függhet főként? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
205. MenoPause (válaszként erre: 202. - Herta7)
2020. jan. 18. 13:24
Ilyen nincs.. mindig van és kell is hogy legyen hová fejlődni😍
2020. jan. 18. 11:20
Nem azon kell görcsölni hogy mi az átlag, hanem hogy jól érezd magad a kapcsolatban, amiben vagy. Ha jó, hálleluja. Ha nem, merj tovább lépni, mert sok fiú várja hogy megismerjen. Minden kapcsolat egy új élmény, minden kapcsolatban többet tudsz meg önmagadról, hisz minden ember mást hoz ki önmagadból is. Nem egyszerű játék ez. Végezetül pedig nem szabad elfelejteni hogy a játéknak akkor sincs vége, ha megvan az igazi. Nem szabad elhanyagolni önmagunk, és a párunk sem a hétköznapok miatt. Időnként kell egy pici meglepetés, hogy érezze a párod a törődést.
203. Lau_Ra
2020. jan. 18. 11:08
Nem tudom az átlagot. Az enyémnek december elején lett vége. Ez volt az első kapcsolatom, 7 évig tartott. Nem úgy képzeltem el, hogy szétmegyünk, de a másik fél olyat csinált amit már nem tudtam megbocsátani. Bár ez szerintem független volt attól, hogy mikor kezdődött maga a kapcsolat.
202. Herta7 (válaszként erre: 200. - MenoPause)
2020. jan. 18. 10:56
Köszönöm a választ! Maximális szint alatt olyasmit értek, hogy a nő elégedett az elért szinttel és nem érzi azt, hogy még lenne hova fejlődnie. (Pl. úgy és olyan orgazmusa van, amilyet szeretne)
2020. jan. 4. 11:25
Van 4 vagy 5 olyan volt iskolatársam akik már a suliban egy pár voltak és jelenleg is együtt vannak
200. MenoPause (válaszként erre: 191. - Herta7)
2020. jan. 4. 11:10

Régi a kérdés, de válaszolnék.. Fogalmam sincs, hány éves vagy... de..


Egy nő nem tanul meg szexelni 17 éves korára... talán akkor kezdi... lehet, hogy ismeri már a testét, mert felfedezte gyereklányként, és ez jó. Jó esetben az első tapasztalatai egy férfival kellemesek voltak.


Egyébként mi az, hogy maximális szint??


A nők nem csak elméletileg, gyakorlatilag is több tíz év alatt jönnek bele igazán. Az, hogy ez egyetlen férfival is megtörténhessen, ahhoz a férfinak nagyon sokat kell tennie. Együtt kell fejlődniük, a nőt királynőként kell tisztelniük, együtt kell próbálkozniuk újabb és újabb dolgokkal. Aminek egy része lehet, hogy nem működik, lehet, hogy vicces lesz, lehet, hogy egy ideig kívánják, később már nem. Lehet, hogy időszakosan finom, lágy dolgokra vágynak, később vagy alkalomadtán ez változhat 180 fokban. Ha a pár képes ezeket a változásokat lekövetni, képes elviselni az unalmasabb, feszültebb, vágymentesebb időszakokat is átvészelni (nálam például az anyaüzemmód ilyen volt sokszor), akkor a szex 10-20-30 év után is jó lesz, ugyanazzal az emberrel is.

Fantázia sokat segít, és idővel előkerülhetnek kiegészítők, ugyanakkor kellenek az izgalmas helyszínek, változatosság. Ami viszont saját tapasztalat, hogy ebben nekünk nőknek több a "fantáziánk", vagy pedig, szimplán, az unalom elkerülése érdekében többet vagyunk hajlandóak tenni. Mi tudunk felvenni szexi ruhákat, mi tudunk csábítóak lenni, feltéve, ha a párunk nem unt ránk az elmúlt évtizedekben annyira, hogy már nem is közelít.

2019. dec. 19. 09:46
Nem tudom. Sejtem csak, hogy mennyire kompromisszum kész az adott pár. Mennyire mélyek az érzelmek.
198. MenoPause (válaszként erre: 196. - Szabokisandi)
2019. dec. 19. 09:39
Nagyon sok kapcsolat ér véget a nők negyvenes éveiben. Nem véletlenül. Ilyenkor még ott az érzés, hogy "nő vagyok". Észrevesznek. Udvarolnak. Otthon már kevésbé. A negyvenes nő még bátran tervez...
2019. dec. 18. 16:43
Sok mindentől függ.
2019. dec. 18. 15:30
17 és 19 évesek voltunk. 4 év együttjárás után házasodtunk. Következő évben született a lányunk, 3 év múlva a fiunk. Költöztünk az ország másik végébe. Krízis volt, majdnem elváltunk. Született még egy kislányunk, 14 évvel az első után. De ami miatt a krízisünk volt, az nem változott. Így 41 évesen elhagytam, 42 éves voltam, amikor kimondták a válást. Mióta ő is megégette magát egy új kapcsolatban - kb azt kapta koncentráltan, amit én tőle a sok év alatt - azóta nagyon normálisan tudunk kommunikálni. Végre foglalkozik a lányunkkal.
195. Herta7 (válaszként erre: 191. - Herta7)
2018. nov. 10. 17:03
Tudna valaki válaszolni a kérdésemre? Hogy milyen a szex egy ilyen kapcsolatban? Tényleg azért kérdezem, mert nagyon érdekel. Annyian leírtátok itt, hogy 1000 éve vagytok együtt és x csodálatos gyereketek van, de szerintem nem csak a gyerekek száma utal a kapcsolat minőségére.
194. Amaunet (válaszként erre: 191. - Herta7)
2018. okt. 27. 18:40
Beszélgetnek, beszélnek egymással.:)
193. kristo_f (válaszként erre: 187. - 04e95f637a)
2018. okt. 27. 18:26

frankón működik minden köztünk,annyi különbséggel,hogy ő mással él!"


Ez igen, ásó kapa nagyharang sem....

2018. okt. 27. 17:33
Nincs rá recept.
191. Herta7
2018. okt. 27. 17:28
Soha nem tudtam elképzelni, hogy hogy működik egy ilyen kapcsolatban a szex. A nő már 17 évesen úgy megtanul szexelni, hogy eléri a maximális szintet? Egyetlen férfival? Mert ugye elméletileg a nők évek, évtizedek alatt jönnek bele igazán, harmincas, negyvenes éveikben jobban tudják élvezni, mint tizenévesen. Egyetlen partnerrel ez hogy működik? Így is van fejlődés évek után is? Nem az ellenkezője igaz, hogy az évek elteltével csak ellaposodik a dolog, mert elmúlik a szenvedély?
190. andita1
2018. okt. 24. 10:01
Osztálytársak voltunk, 18 évesen jöttünk össze, azóta is együtt vagyunk immár 16 éve.
2013. márc. 29. 21:36
18 voltam, férjem 24, amikor megismerkedtünk. 3 hónap után kérte meg a kezem, rá háromra összeházasodtunk. Egy év múlva született az első, két hónapja a második gyerekünk. MIndjárt 17 éves házasok leszünk, és még nem vagyok 36 :)
2013. márc. 29. 20:00
14 voltam ahogy összejöttünk ,Ő 17. 19. éve vagyunk együtt. 10 év után házasodtunk .Idén lesz 9 éves házassági évfordulónk. 6 éves a kisfiunk. Jóé megvagyunk ,vannak problémák,viták ez természetes de nagyon kötődünk egymáshoz és nagyon szeretjük egymást. :)
2010. dec. 28. 09:36

Ha ez a kérdés,nem csak a házasokról szól,akkor hozzászólnék!Ha nem baj :)))


Én 14 voltam,mikor összejöttünk,Ő 20!

Most 25 vagyok,ő 31---frankón működik minden köztünk,annyi különbséggel,hogy ő mással él!

Mondjuk a mi kapcsolatunk milliószor jobb,és erősebb mint az övüké :)))

2010. dec. 28. 08:59
Én 18 voltam, a férjem 19. 4 hónap után összeházasodtunk,persze voltak gondok, de 36 évig voltunk együtt.Összességében jó házasság volt. Sajnos az idén meghalt.
185. adri25
2010. dec. 15. 13:28
és 15 voltam,ő 20 mikor összejöttünk,és már 13 éve együtt vagyunk
2010. okt. 30. 11:10

14 volta, amikor megismerkedzünk, ő 18:) 18 voltam amikor összeházasodtunk

20 amikor gyerekünk született és 22 amikor elváltunk

2010. okt. 30. 11:06
Én 17 voltam,a párom 22 mikor összeházasodtunk. 17 éve! Még működik a dolog :D
182. sitecom
2010. okt. 30. 06:12
17 évesen mentem elöször férhez...és csak 18 évig tartott:)
2010. okt. 30. 05:36

18 voltam,férjem 24.6 hónap ismeretség után össze házasodtunk.ennek 25 éve.Házasságunk alatt voltak válságok.Legalább 30 ok lehetet volna elválni.Volt minden.Italozás,játékgép,szexmegvonás(évekig tartó)unalom,kiábrándulás,anyós téma, stb.Küldtem legyen boldog mással.Azt mondta amit isten össze kötött ember nem választhatja el.Nem gyakoroljuk a vallást.Megbeszéltük.Most már nincs italozás,nincs játékgép, nincs szex megvonás.

Az esküvői meghívon a szöveg ez volt: "A boldogságot nem lehet ajándéka kapni, Egyetlen titka: adni, mindig csak adni. Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet És sok-sok önzetlen szeretetet."


Goethe

2010. aug. 29. 21:10

én 19, párom 21 volt, amikor pár hónapos kapcsolat után összeházasodtunk!

20 éve :)

2010. aug. 17. 13:34
15 éves voltam a párom 16.5 mikor megismerkedtünk,4 évig udvarolt, 1977-ben összeházasodtunk ,akkor költöztünk össze, azóta is együtt vagyunk,nagyon jól összecsiszolódtunk:))
2010. aug. 17. 12:53
18 voltam férjem 19 19 évig birtam.._(
2010. aug. 17. 08:08
Nem tudom,de mi 17 évesek voltunk amikor megismerkedtünk a férjemmel és most már idestova együtt vagyunk 24 éve:)
176. 656f03db60 (válaszként erre: 175. - Lulo24)
2009. aug. 29. 09:11

A lényeg, nem hiszem, hogy korhoz kötött a dolog, hogy ki mikor válik el a párjától, szakítanak, stb.

Dolgozzunk érte, ne azon filozofáljunk, hogy 'jaj, mi lesz, ha szét megyünk.' Ha ilyen korban találkozik két ember, és határozottan hasonló nézeteket vallanak a jövőt illetően elképzelhető, hogy tényleg együtt maradnak és öregszenek meg. Ezt arra írom, hogy írták, nem valószínű, mert sokat változik ilyen korban az ember. De ha egy ritmusban vannak, egyszerre változnak, válnak igazán felnőtté az élet adta megpróbáltatások közepette, akkor a bizalom közös marad, a szeretet és tisztelet úgyszintén, és a szerelmet ápolni kell mindvégig. Ne csak a megszokás és a szeretet maradjon szerintem, amíg lehet, addig folyton fent tartani a másik érdeklődését. Stb, stb... :)


Nem értek veled egyet. Nem kell sok mindent eltűrni, hanem meg kell beszélni a dolgokat. Még az aprókat is, hogy az egyik félnek ilyen szokásai vannak, a másiknak meg olyan, és ezt vagy megszokják, mert szeretik a párjukat, vagy kompromisszumot kötnek. Aki az első különbség után megriad, az nem is akarta igazán a kapcsolatot, szerintem. Ha komolyak a felek és elég érettek, akkor csak egy olyan komoly dolog után lenne szabad elszaladni ügyvédhez. Ebben meg igazad van. :)


Minden két emberen múlik, és a kölcsönös oda figyelésen. Annyira nem értem azokat, akik megtalálják maguknak a lehető legjobb társat, mégis megcsalják őket.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook