Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vezeti a férfiakat? Milyen elven működnek? fórum

Mi vezeti a férfiakat? Milyen elven működnek? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 24. 14:51

Hát nem tudom...Te tudod, te érzed.

És még külföldön is vagy, tehát azt csinál amit akar, illetve amit nem szégyell, illetve azt tudjuk, hogy semmit nem szégyell.


"Ürített"?! Na ez szép! Miért nem vette elő inkább a jobb kezét vagy a balt, tovább tartott volna. Már bocs, de ez a primitív, tahó, tapló magyarázkodás még jobban felháborít mint maga a tény. És még akkor hivalkodik és kérkedik vele a facén a haveroknál a marhája:)

34. zolo
2015. márc. 24. 14:15
Ha már adtál neki egy esélyt várd ki hűséges lesz-e. Én nem fűznék sok reményt hozzá. Aki ezzel dicsekedik a barátainak és a hátad mögött kinevetnek téged az elég bunkó. Még az is felmerül igazán szeret téged. A kapcsolat elején nem bírja megvárni még haza érsz akkor mi lesz később. Esetleg, ha terhes leszel 9 hónapig. A féltékenység nem jó egy kapcsolatban. A bizalom nagyon fontos és ez nem csak a megcsalásra értem. Másképpen is el lehet játszani a bizalmat.
2015. márc. 22. 01:43
majd rajossz idovel magadtol.
32. Misaki Itó (válaszként erre: 29. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 20:27

Hát,akkor sok bódogságot...

Biztos qrvára szerelmes beléd.

31. kisj (válaszként erre: 29. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 16:59
ez csak olyan vihar előtti csend lehet:)
30. kriszta773 (válaszként erre: 29. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 16:10
ha már így gondolsz egy pasi, a "párodra", talán át kéne újra gondolnod, ilyennel akarsz-e maradni
2015. márc. 21. 16:02
Igazsag szerint, ahogy igy fejben eldontottem a megbocsajtast es amiota megtudtam a megcsalast levagyok nyugodva nem feltekenykedek nem irogatok neki lefoglalom magam... nem erzek kenyszert h elkuldjem a fenebe h menjen inkabb a ku..r..v..a..jahoz....
28. NomNom (válaszként erre: 10. - NomNom)
2015. márc. 21. 16:01
Haha most nézem, ezt nem is ide akartam írni. :D
27. kisj (válaszként erre: 16. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 15:22

Nekem van egy nagyszerű ötletem:

-soha ne szívass meg senkit se direktbe, csak a te saját kis egód táplálása érdekében, mert hosszú még az élet, és esetleg visszakapod

2015. márc. 21. 15:20

Milyen elven mukodnek?

Legyen kaja, pia, tiszta ruha, vetett agy, no, tv.

25. kisj (válaszként erre: 9. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 15:18

butuska döntés, de majd kérlek tájékoztass minket, ha mégis csak jó volt

(a jó pap is holtig tanul)

24. kisj (válaszként erre: 1. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 15:10

Nagyon fiatalok vagytok.

Te azt hiszed, hogy ez az igazi szerelem, pedig nem.

Ö fogadkozik, hogy soha többet, pedig de...


Konklúzió:

nincs!!!

Ez vagy bejön, vagy nem, de a "vagy nem" mellett 99%-os biztonsággal teszem le a voksom



.

2015. márc. 21. 13:43

Ha már megbocsájtottál,akkor nemigazán van miről beszélni. Sajnos nem te vagy az első és nem is az utolsó akit megcsalnak. Engem is csaltak már meg,de nem tudtam rola,csak a kapcs. utan derult ki.

Nem gondolnam,h meg tudtam volna bocsajtani.


De alltam mar a palank masik oldalan.Hutlen voltam,par honapja voltunk akkor egyutt baratommal.

Megcsaaltam,....megbocsajtott.

En mondtam el neki.


Mar 3 eve egyutt vagyunk,nem fordult azota elo ilyen es hasonlo sem.

2015. márc. 21. 12:55

Megcsal és henceg is vele... ez azért ad a jelleméről egyfajta nagyon negatív képet szerintem. Nem az, hogy mélyen hallgat róla és megbánást tanúsít, hanem még büszke is rá.

Komoly kapcsolat volt, összeköltözés, tervek... ez így nem fér bele.


Minden férfi más elven működik. A primitívebb a fajfenntartó ösztönére hivatkozva nyomi módon meghág boldog-boldogtalant, vannak az aberráltak, akik otthon nem élhetik ki beteges hajlamaikat és ezért mennek félre, meg erre lehet ezer okot találni.

És van egy ritka minimum: rendes, hűséges, őszinte.


Ilyet keressél, nem kell egy ilyen hencegő kis kölyökre áldoznod a fiatalságodat.

2015. márc. 21. 12:18

Amikor az ember nagyon szerelmes, akkor mindent megtenne egy kapcsolatért. Még a megcsalást is megbocsájtja. Nem voltam a helyzetedben. Magamat ismerve a mostani fejemmel, biztosan vége lenne a kapcsolatnak.22évesen lehet adtam volna esélyt. Szerintem embere válogatja, hogy ezen túl tud e lépni. Lehet hogy most megbocsájtasz, de ez örökre tüske marad. Kérdés meg tudod e tenni, hogy többet nem emlegeted neki.És ugyan úgy tovább csinálni ezt az egészet.

Utáltam mikor nekem azt mondták hogy fiatal vagyok és előttem a jövő, ezt tudom neked is mondani!!!

20. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 11:59

Ez jó kifogás, hogy azért csaltunk meg valakit mert féltékeny volt...


Nem igaz. A féltékenység elidegenítheti (vagy éppen közelebb hozhatja) a másikat de nem ez az oka a megcsalásnak. Ha szeretek valakit, nem fogom megcsalni csak mert féltékeny, hanem mondjuk megutálom őt a féltékenysége miatt és azért csalom meg, mert már megutáltam, kiszerettem belőle.


Ettől függetlenül hidd el, hogy nem mindenkinek jelent gondot a másik féltékenysége, mert ez egy ősi érzelem és nem mindig azért van, mert valaki önbizalomhiányos vagy más baja van, egyszerűen ilyen és kész. Szóval te ezen nem tudsz változtatni, ő meg tudta az elejétől és nem használhatja kifogásként de gondolkozz el azon, hogy nem szeret annyira és kész. Nem szeret annyira, hogy ne csaljon meg.


Értelmetlenség visszafogadni, te gürizel külföldön, hogy jobb legyen mindkettőtöknek, ő meg vígan bas.zik a pénzedből.


Ennél jobbat érdemelsz, ne legyél hülye!

19. kriszta773 (válaszként erre: 16. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 11:44

ha ilyesmi jár a fejedben, akkor te sem szereted igazán, és teljesen fölös erőltetni ezt a kapcsolatot

a pali egy seggfej, leckéztesd meg azzal, hogy dobod, és hozzá illő libusokkal tengődjön :)

18. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 11:29

Ez a leghülyébb ötlet, már meg ne haragudj.

Vagy lépj túl a dolgon, bocsáss meg, szeresd, vagy szakíts vele.

17. ancsika688 (válaszként erre: 16. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 11:29
Mondd azt ,hogy elkaptál tőle valamit.:)
2015. márc. 21. 11:09
Meg szeretnem leckeztetni, esetleg lenne valami jo kis otletetek? :))
15. ancsika688 (válaszként erre: 9. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 10:47

Mindig megmarad ez az érzés,kételkedni fogsz benne.

Jobb lenne lezárni a kapcsolatot,mert ha nem is csal meg többet,akkor sem hiszed el.

Egyszer már megtette...

14. NomNom (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2015. márc. 21. 10:47

Igen az tény, de én akkor sem érezném szükségét, hogy ezt 2 hét után tegyem meg. :)

Az utóbbi mondatoddal viszont maximálisan egyetértek.

13. Misaki Itó (válaszként erre: 9. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 10:47

Még szerencse,hogy ha már lúd,akkor legyen kövér alapon nem vettetek fel 20milliót hitelre,vagy szocpolt,3gyerekre.


Mindenkinél,máskor telik be a pohár,ha te ezt így látod jónak,akkor tedd ezt!

12. andi6020 (válaszként erre: 10. - NomNom)
2015. márc. 21. 10:45

Valószínűleg ennél is később derül volna ki, ha nem bútoroznak össze. Lakva ismeri meg az ember a másikat.

Amúgy meg nem kell együtt maradni. Aki hülye, az tűr.

11. NomNom (válaszként erre: 9. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 10:34
Mindig az utolsó esély, mint a drogosnál az utolsó lövés. Te is tudod, hogy nem az utolsó szakításotok volt és nem az utolsó békülésetek.
10. NomNom (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2015. márc. 21. 10:33

Mi a baj ezzel?

2 hét alatt meg sem lehet igazán ismerni valakit... látod, hogy azután derült ki az is, hogy az egész família pszichopata...

2015. márc. 21. 10:30

Ugy voltunk vele ha mar lud akkor legyen kover....


Ugy dontottem h adok neki meg egy eselyt... az utolsot... de nem tudom h jol dontottem e mert most is vannak bennem olyan gondolatok hogy vajon hol lehet tart e kozottuk a kapcsolat vagy telleg csak a testisegrol szolt erzelmek nelkul vajon most is valami novel lehet?

nem tudom mikorra fog ez lecsendesulni bennem es hogy jo dontest hoztam e teljesen elvahyok anyatlanodva...

2015. márc. 21. 10:28
Hagyd ott es minel melobb lepj tul rajta. Nekem is ezt kellett volna tennem.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 21. 10:24

Miért, mi a baj azzal?

Ha nem működik, akkor nem ezért nem működik.

2015. márc. 21. 10:17
2 het utan osszebutorozni?? :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook