Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudok megválni a talált kutyánktól fórum

Nem tudok megválni a talált kutyánktól (beszélgetős fórum)


2015. márc. 25. 23:06
ebadta.hu, kiskutya.hu, haziallat.hu, allatapro.hu. Vatera, startapro, jófogás, olx, facebook, állatorvosi váróban plakát (egyszerre add fel a hirdetéseket, és elég csak copy/paste-elni) Fényképet mindenhova tegyél, írd le, hogy kezes (ha az), szuka-e, jótulajdonságait. Sok sikert, remélem találsz szerető gazdit neki! Nagyon jó emberek vagytok a pároddal együtt!
5. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. márc. 22. 09:42
Nem probaljatok meg magatokkal vinni? Tudom nem olcso az utlevel, de szerintem megerne.
2015. márc. 22. 09:05

Rakd ki a képét az adatlapodra, hátha valaki beleszeret:) Rakd ki közösségi oldalakra is.

De ha mégse mentek külföldre, tartsátok meg.

3. vivcsusz (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. márc. 22. 08:54
Ritka az ilyen jó ember, mint te!
2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. márc. 22. 08:37

Gondolom az neked is eszedbe jutott, hogy menhelyre vidd. Persze nem a legjobb megoldás, de ha más nem lesz, még mindig jobb, mintha csak úgy szélnek ereszted.


- Plakátold ki, hogy gazdit keresel neki

- Szólj az állat-orvosodnak is, talán tud valaki, aki mostanában "veszítette el" kedvencét, és felvállalná ezt a kicsit

2015. márc. 21. 08:04

Sziasztok!


1 hónapja barátom talált egy kicsi kutyust az út szélén.

Haza hozta,félt,h elütik vagy baja esik.

Amikor haza hozta,akkoriban voltunk költözőbe, 2+1 kutyával. Nagyrészt a kutyák miatt vagyunk kertes házba,de ezt nem bánom.

Lényeg,hogy még a költözés előtt nagy erőkkel elkezdtem hirdetni,h jó gazdit találjunk neki.


Nem sikerült,nem lett gazdi.


Utana átköltöztünk és ,,feledésbe,, merült a gazdi téma.

Megszerettük,úgy gondoltuk megtartjuk.....


De nem megy,mert lehet külföldre megyünk.

A kutyák csak párom anyujahoz mehet,ahol van 2 kutya.


A mi ketto kutyankat ismerik,mert ott laktunk eleg sokaig.


3 kutyát nem vihetek oda semmilyen körülmények között.

A kicsit,ha nem vagyok itthon be kell zárnom a házba,mert elszökik,hiába..mindenhol kifér.


A nagyok szeretik,mi is szeretjük.

A szívem azt mondja h tartsuk meg,de az eszem mast...

Tudom ebben senki nem tud segíteni,de szeretnék neki felelős gazdit találni,bármennyire is fáj.


A kutyus 5 hónapos, kislány.


Talán valakinek megtetszik és az én szívem is megnyugodna,ha jo helyre kerülne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook