Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméti nőgyógyász fórum

Kecskeméti nőgyógyász (beszélgetős fórum)


9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Argi)
2019. szept. 27. 14:44
Az egy fsz. Már bocsánat. Nyáron bevitt a mentő, ugyanezzel amivel a párodat. Éppen akkor keltettêk fel. Hát nem volt kedves. Sőt...
2019. szept. 27. 14:43
Dr. Altorjay Balázshoz járok magánba.
7. argi
2019. szept. 27. 14:41
Szabó Gábort senkinek sem ajánlom,semilyen okból!Igaz nem nő vagyok,de leírom amit mondott a páromnak!Pár hete a mentő vitte el a páromat a munkahelyről,nagyon erős alhasi fájdalommal és görcsökkel.Sajnos eszmélet vesztéssel járt ez a munkahelyen,földről feküdve tették a mentősök a hordágyra.Ahogy be ért a mentő a kórházba,addigra injekció,és utána különböző vizsgálatok voltak.Két napos megfigyelésen volt bent.Ami a éényeg vízitkor Szabó Gábor főrvos,és egyben részlegvezető,annyit mondott páromnak,jogtalanul hozta be a mentő,nem taxi ez!Taxiban pénzel fizetünk,orvosi ellátásnál TB-kártyával.Földön fekvő betegért,kérdezem én,akkor kinek telefonáljon az ember!Úgy hogy Szabó Gábor Szülész Nőgyógyász,a mondatai alapján nem méltó erre a szakmára!Kiváncsi lennék az ő család tagja volna hasonló esetben,neki ezek a kijelentések hogy esne?Már több személytől halottam panaszt rá,modortalan arrogáns,és még részlegvezető?Hát szép!
2015. márc. 31. 17:46
De mi a baj Hortival?
2015. márc. 24. 11:01
Sziasztok. Én a Nyirády Tamást tudom ajánlani. Szerintem a legjobbak között van. A Pusztai is jó, csak vele az volt a problémám, hogy nem rendel a kórházban, így mikor terhes lettem, akkor váltottam a Nyirádyra. Horti Nekem is kizárva.
2015. márc. 22. 17:12
Én egyébként hozzá járok. Én részemről meg vagyok elégedve vele, csak kíváncsi vagyok, hogy neked miért nem szimpi?!
2015. márc. 22. 17:11
Szia, megkérdezhetem, hogy Hortival mi a baj?
2015. márc. 18. 19:57
Temesvari nagyon profi de pofátlanul várja a pénzt és időpont min. 2 honap. De nagyon jó szakember. Én kis Tankóhoz járok. Vele teljes mértékben meg vagyok elégedve.
2015. márc. 18. 19:30

Sziasztok!

Kecskeméten keresek profi nőgyógyászt, aki meddőséggel foglalkozik. Horti, Szabó kizárva, jelenleg a Pusztai doktorhoz járok, ir-em van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook