Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha másodállásra jelentkezem, vajon mi lehet a motiváló? fórum

Ha másodállásra jelentkezem, vajon mi lehet a motiváló? (tudásbázis kérdés)

2015. márc. 20. 07:31
Köszi Mindenkinek, igyekezni fogok "jól megfogalmazni" azt, hogy több pénzre van szükségem
8. tavasz007 (válaszként erre: 1. - KatJudit)
2015. márc. 19. 15:39
nehogy azt hidd, a felsőfokú végzettséggel többet kapsz:)
2015. márc. 19. 15:13

Szerintem lehet ezt ragozni, de minek?


Ha másodállást keresel, nyilván nem azért teszed mert felvett az Isten pénze és csak unalomból akarsz még többet dolgozni, távol a családodtól, jóval megrövidítve a szabadidődet.


Igenis a pénz motivál...mindenkit. Nyugodtan megmondhatod őszintén, nincs ezzel semmi baj.

2015. márc. 19. 14:27
Persze, a pénz. De ne így mondd, hanem inkább úgy, hogy ez az állás segítene téged abban, hogy megvalósítsd a céljaidat, szeretnéd magad több dologban is kipróbálni, stb., ami a helyzethez illik.
2015. márc. 19. 14:19
Mindenképp a pénz....engem az hajt,hogy a gyerekeimnek mindenük meglegyen..na nem luxus kivitelben,de ne kelljen nekik azt mondani,hogy nincs..ezt most nem..
2015. márc. 19. 12:31
honnan a kisujjamból tudja valaki is,minek kell
2015. márc. 19. 12:00
Ez tetszett Luca nekem is :) Gratulálok
2015. márc. 18. 09:41

Mindenkit a pénz motivál, még ha a munkáltató el is várja, hogy a kihívást és egyéb marhaságokat említse a jelentkező.


Pár éve voltam egy interjún, ahol megkérdezte a műszaki igazgató, hogy miért éppen oda jelentkeztem. Erre csak annyit válaszoltam beleunva a hetek óta tartó munkakeresésbe, hogy "tudom, hogy most kellene azt mondanom, hogy gyerekkori álmom, hogy az önök cégénél dolgozhassak, de miután gyerekkoromban ez a cég még nem létezett, ráadásul úgy tudom, hogy elkelne itt egy műszaki előkészítő, aki még a munkáját is elvégezné, én pedig nem vagyok rest a pénzemért megdolgozni, hát jelentkeztem".


Pukkadtak a röhögéstől, egy hét múlva pedig kezdhettem.

2015. márc. 18. 09:24

Sziasztok!

Abban kérem a segítségeteket, hogy ha másodállásra jelentkezem, vajon mi lehet a motiváló? Nem a pénz, mert a fő állásban nem keresek annyit? Ha lenne felsőfokú végzettségem, nyilván nem 2 helyen kellene dolgoznom.

Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook