Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a kovaföld használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a kovaföld használatáról? (tudásbázis kérdés)


7. Zoli74 (válaszként erre: 1. - Milegyenmost?)
2015. okt. 2. 23:33

Szia.


Én már több hónapja iszom, igaz nem egyhuzamban, 1-2 hetet ki szoktam hagyni. Valóban gyorsabban nő tőle a haj és a köröm is. A székletet és a vizeletet is megváltoztatja, remélhetőleg a méregtelenítő hatása miatt. Állítólag a fehér színű az igazi, a sárgás-barnás vagy ha úgy tetszik homokszínű kevésbé jó. Bár nekem ez az utóbbi van, de azért el fogom használni, és csak legközelebb veszek fehéret.

2015. okt. 2. 09:27
Én tegnap kezdtem el szedni. Igazából véletlenül rendelte a férjem a kutyánknak bolha irtásra. Aztán elkezdtem utána olvasni és annyi sok jót találtam róla, hogy úgy döntöttünk kipróbálom. Nincs konkrét célom vele. Szerencsére nem vagyunk betegek. De szerintem egy nagytakarítás 40-50 évesen már ránk fér. Hát, kíváncsian várom, hogy miket fogok felfedezni magunkon. Vitalitás, haj, köröm, bőr, fogyás...
2015. ápr. 23. 13:41
Barátnőm szintén por formájában használja, neki vashiányos vérszegénységet hozott rendbe a kovaföld. (3 körül volt a vasa alőtte, utána teljesen átlagos lett.)
4. Dukan83 (válaszként erre: 3. - Nikoszka)
2015. ápr. 23. 13:03
Én az endometriózisom miatt szeretném inni,bár sehol nem láttam erről infót,hogy jó lenne rá,de mivel a bélen is van,ártani nem árthat,max. használ, vagy más fog javulni tőle :))
2015. ápr. 16. 10:41

Én iszom most is.

Azt tapasztalom, hogy gyorsabban nő tőle a hajam, illetve a körmeim is (aminek annyira nem örülök :D ).

Te miért szeretnéd alkalmazni?

2015. ápr. 14. 13:19

Én még nem próbáltam,de most fogom elkezdeni.

Mire szeretnéd alkalmazni?

2015. márc. 15. 17:01

Sziasztok!

Próbálta már valaki a köveföldet?

Nem a tablettát, hanem a port, amit vízben kell feloldani és meginni...

[link]

Tapasztalatok?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook