Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A találkozás fórum

A találkozás (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

16. winny
2008. máj. 21. 23:34

Szegény kislány és a kutyus is.

Annyira szomorú.

2008. máj. 21. 23:28
Szomoru tortenet. :(
2008. máj. 19. 14:57
Potyognak a könnyeim a billentyűzetre.
13. Kathy
2008. máj. 15. 22:16
Ez a tortenet is szivbemarkolo volt, mint a tobbi irasod. Irj, irj, irj, mert nagyon nagy tehetseg rejlik Benned!
2008. máj. 7. 19:34
Jaj, én mindig ríkatok?? Amúgy nálam is eltörik a mécses, ha olvasom, pedig én írtam:-))
11. B_Orsi
2008. máj. 7. 19:30
Hat igen... bogok...
2008. máj. 6. 14:17

potyognak nekem is...

Nagyon szép! Gratulálok! :)

2008. ápr. 28. 11:49
Jaj, pedig én nem vagyok egy sírós fajta...
2008. ápr. 27. 14:17
Sziasztok! Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a történetet. Igaz, megtörtént eset, picit "irodalmiasítva". Felénk rengeteg a kóbor állat, pont két napja láttunk egy cicát egy közéspiskola előtt, szegény három lábon sántikált, az egyik hátsó lába hiányzott. Odament a kisereglő diákokhoz és élvezte, hogy simogatják, kényeztetik. Na, nekem akkor akart a szívem megszakadni, úgy hazavittem volna! Panelbe viszont nem lehet, amúgy is van egy befogadott cicám (róla szól a Cicus története és ő ihlette a Szeretet követei című verset is). Ha egyszer lehetne kertes házam, én is befogadnék annyi kóbor állatot, amennyi csak lehetséges lenne. XXLady, mi is találtunk egy huskykeverék kutyust tavaly télen, sajnos nem tudjuk mi lett vele, nem tudtuk elvinni, de telefon az állatvédőknek, rádiónak, újságnak, mindenhol bemondták-beírták. Közben belebotlottunk egy kóbor bobtailbe, rákérdeztek az állatvédők, mondtuk, de láttuk őt is. Egy óra múlva visszahívtak, hogy megvan a gazdája, már haza is vitték. Hát az ilyen happy endekért érdemes élni, azt hiszem...
2008. ápr. 27. 11:23
Bögnöm kell....
2008. ápr. 27. 01:34
Sokáig néztem a cikket, főleg a mellé illusztrált gyönyörű kutya miatt is, de most elolvastam. Kár volt... Miért? Mert azóta is könnyes a szemem, és a fáj a szívem az ilyen és hasonló történetek után. Én már négy kóbor kutyát fogadtam be, és egyiket sem bántam meg. Sajnos, kettő már nincs velem...
2008. ápr. 26. 13:17
Ez nagyon szép történet. Szeretem a kutyákat,de kobor kutyust nem merek megsimogatni...
2008. ápr. 26. 10:47

Pont ezért soha, soha nem simogatok meg kóbor jószágot, bármennyire is sírok belül. Nem lehetek ilyen felelőtlen, hogy csak egy kis szeretetet, törődést nyújtok neki, majd újra a kilátástalan magányos kóboréletbe taszítom. Annyit a menhelyekről, hogy pl Nyíregyházán nem igazán igyekeznek befogni - telefonhívásra - a megtalált didergő, éhezéstől legyengült, nem egyszer elvadult kutyusokat. Saját tapasztalat: a főiskolán, a park részében, egy gondozatlan, de még így is gyönyörű huskykeverék kutya csatangolt. Persze hogy nem bántott senkit, a főiskolások és néhány tanár is vitt le neki eleséget, szeretetet, simogatást. Felhívtuk a kollégium portásának segítségével az egyik alapítványt, akik azt mondták, hogy vigyük be a kutyát, ők ezért nem pocsékolják a benzint.

Hát köszöntük szépen a segítséget, a kutyát befogni nem tudtuk, ne mvolt nálunk se póráz, se szájkosár, így estére eltűnt és nem tudjuk mi történt vele... néha azt hazudom magamnak, hogy biztos egy szerető család befogadta.

2008. ápr. 26. 08:58

Kedves AlieNeetah!


Köszönöm a cikket, olyan szívszorító történet!-Én is megkönnyeztem...

Ezt a jámbor kutyust szerintem is csúnyán cserbenhagyták, ezért ragaszkodott annyira a kislányhoz, mert végre valaki kedvesen fogadta. Bárcsak lehetne rögtön tenni valamit, mikor kóbor kutyust, cicát látunk s nem csak később, amikor már sajnos nincs rá mód... :(

2008. ápr. 26. 05:19

Huh...az én könnyeim is elindultak.


Akár megtörtént, akár nem, nagyon szép történet.

Valaki muszájból, valaki gonoszságból hagyja el kutyáját. Ő olyan lehetett, akit gonoszságból hagytak el. Kíváncsi lennék, mi lett vele...de hát eltűnt a sötét éjszakában.

2008. ápr. 25. 21:05
A 14 éves, nyúlánk kislány a buszmegállóban álldogált magányosan. Zenét hallgatott, a ritmust csendben dúdolta magában. Megtehette a feltűnés veszélye nélkül, hiszen – bár még csak fél ötöt mutatott az óra - sötétedett, az utca szinte kihalt volt. A gyenge, határozott lökés váratlanul érte, tanácstalanul pillantott körbe, vajon ki taszította meg. Legnagyobb megdöbbenésére egy kutya állt mellette: hatalmas, masszív termetű jószág, sovány, meghatározhatatlan fajtájú.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook