Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A legjobb barátnőm volt pasija és a volt barátom legjobb haverja. SZERETEM! fórum

A legjobb barátnőm volt pasija és a volt barátom legjobb haverja. SZERETEM! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legjobb barátnőm volt pasija és a volt barátom legjobb haverja. SZERETEM!

29. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Krisztina1003)
2015. márc. 18. 09:07
Örülök, hogy kiderült, hogy mit is gondol rólad valójában, és jól tetted, hogy megszakítottad a barátságot a csajjal is, ezen az egészen mostantól már nem kell többet rágódnod. Legyen szép napod és kívánok neked minél hamarabb egy pasit, aki nem így áll hozzád, na meg igaz barátnôket! :)
2015. márc. 16. 14:40

Az ügy azóta lezártnak tekinthető, viszont szeretnék pár dolgot leszögezni.


1. Amikor összejöttem Zsolttal, akkor még nem akartam Marcival lenni. 2 hétig voltam vele, ebből az utolsó pár nap volt az, amikor azt éreztem, hogy nekem Marci kell.


2. Nem feküdtem le Marcival.


3. Amikor együtt töltöttünk Marcival 3 napot, akkor szintén nem feküdtem le vele sem.


Azóta egyébként Marci elmondta, hogy mégsem akar érzi azt a pluszt,amit kellene, így befejeztem vele és a drága barátnőmmel is megszakadt a kapcsolatom, ugyanis kijelentette, hogy ő bárkit el tudna tőlem venni és kiderült, hogy a több éves barátságunk számára csak egy megjátszás volt, mivel nem nagyon állt vele senki szóba rajtam kívül, pontosan ezért a viselkedése miatt...

27. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Krisztina1003)
2015. márc. 12. 20:49

Halott a kérdés, mert mi is történt?


Eltöltöttetek 3 napot együtt, gondolom nem egymást néztétek ez alatt, hanem történtek a dolgok, ahogy annak lenni kell :D


Viszont, megkapott, nem vagy már érdekes, tudja, csak csettintenie kell és futsz.


Hát ne fuss, kerüld, ne kérdezz rá, mit akar.

Inkább beszélgess másokkal, ha beszéltek, és ő keressen, akkor se kérdezgesd.


Ha nem keres többé, akkor nem vagy számára fontos.

26. kisj
2015. márc. 12. 20:34
Ebben a történetben csak Marci haverja viselkedett korrektül.
25. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Krisztina1003)
2015. márc. 12. 17:41

nem tudom, milyen döntésre akarsz jutni, láthatóan a palit annyira nem érdekled, hogy veled akarjon lenni a csevegésen és szép szavakon túl. ha szerelem lenne, felvállaltátok volna, annyi időt nem töltöttél a másik sráccal, hogy az dunának menjen, a barátnőd meg minden, csak nem a barátnőd, és ha a pasika őt választotta először, sanszos, hogy bármikor ugrana neki még egy kis etyepetyére, ha a csaj akarná

keress mást

24. 408020f45e (válaszként erre: 23. - 31bc25d879)
2015. márc. 12. 16:52
Nagyon jó a példa! Tényleg így működik. :)
2015. márc. 12. 15:45

Erről eszembe jutott " az élet"...vagyis, hogy mi a különbség női és férfi barátság között:


Ime:


Nők között barátság:

Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdezte hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.

A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.


Férfiak között barátság:

Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.

A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.


Azért lássuk be...lehet benne valami...Marci a - jelek szerint - a barátját választotta.

2015. márc. 12. 15:25
Ez a szitu olyan,mint egy amerikai "tömegfilm" :D
2015. márc. 12. 14:43
Á HA IGAZI LENNE, AKKOR NEM JÁTSZADOZNÁTOK ,
2015. márc. 12. 13:12

Számomra az egész történet gusztustalan.

Ha te szeretted Marcit,hogy bírtad elviselni hogy más férfi megérint?Sőt még magadba is bolondítottad szegény szerencsétlent.

Emmával remélem jó barátnők vagytok,mert megérdemlitek egymást!

Egyik 19 a másik egy híján 20...

19. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Krisztina1003)
2015. márc. 12. 12:51

Magadnak köszönheted, miért mentél bele abba, hogy összehozzon Zsoltival? Nem mondom, hogy Emma jól tette, amit tett, mert világos, hogy versengésbôl csinálta de te meg egy mártírkodó vagy. Miért hibáztatsz mást olyanért, amit csak azért tehetett meg veled, mert te vagy az, aki hagyta? Pont megérdemeltétek egymást mint barátnôk és most valahol visszakaptad azt, hogy úgy mentél bele a kapcsiba Marci barátjával, hogy nem éreztél iránta semmit de elcseszted, mert most ez a Marci emiatt (vagyis miattad, mert vállald a felelôsséget!) nem akar járni veled.


Egyébként meg nem várnék ilyen Marcikra sem, ha egyszer a barátnômet választotta helyettem. Menjen már a picsbe az ilyen! Amikor elkezdtél vele írogatni, ô volt az, aki a barátnôdet választotta mert jobban tetszett neki, mint te. Nyilván már az elejétôl kezdve nem te voltál az, akit keresett, most meg komplikáltad te is, hogy a haverjával jártál.

18. globus
2015. márc. 12. 12:41
Szerencsére ezek a dolgok felnőtt életben nem így működnek. Nem "kerítünk" valakinek, el tudjuk dönteni, hogy a másé tabu. Kevesebb kavarás, nincs fejfájás.
17. tamtamano (válaszként erre: 15. - Misaki Itó)
2015. márc. 12. 11:28

A számból vetted ki a szót! :) De mondhattam volna kevésbé úri hölgy módon is.. pl- így:



[link]

2015. márc. 12. 10:27
Hú teremtő szentséges medve anya!!! Ez aztán a lavsztori...
2015. márc. 12. 10:19
Tudom,hogy most Emmát kéne fikázni,de például,nekem az sem jutna eszembe,hogy egy olyan pasira ráírjak nulláról,aki x éve,nyomult a barátnőmre!
2015. márc. 12. 10:16

Lehet, hogy a két fiú megbeszélte, hogy te játszadoztál a barátja érzéseivel, és most óvatos, mert nem bízik benned.

Nem tudom, így van-e, ez csak egy tipp.

De azt tényleg nem kellett volna, hogy átvered a másik srácot. Ha te most szenvedsz, képzeld el, ő hogy szenvedhet. Meg lehetett volna becsületesebben is oldani, hogy valahogy találkozhass a szerelmeddel.

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - 6b71969584)
2015. márc. 12. 10:00
Úgy-úgy.
2015. márc. 12. 09:51

Először is a barátnő szót nagy idézőjelbe tedd!

Végtelenül önző és gyerekes viselkedés. Amikor a kislánynak nem kell egy baba, de ha más ránéz az oviban egyből érdekessé válik a szemében.

Én ezzel a lánnyal 5 percig nem találkoznék!

Egyébként mi lett azóta? Mert ezt a cikket nem most írtad. Mi a fejlemény? szabad tudni?

2015. márc. 12. 09:50
Hát szeresd. Ha akarja. De akarja-e annyira, mint mondta?
2015. márc. 12. 09:36

Nagyon nem volt szép dolog Marci legjobb barátjának érzéseivel játszani.

Ha akarna Marci, veled lenne.


Nehéz ügyek az ilyen játszmázások, hazug, megalkuvó barátságok.

2015. márc. 12. 09:29

Vagy a középút...

A férfiak többségének többet jelent egy 20 éve tartó barátság, mint egy nő, akiről pár együttlét után még nem tudhatja, hogy vele szeretne-e megöregedni.

8. vacsa (válaszként erre: 4. - Juditkecskemet)
2015. márc. 12. 09:24
Én sem bántásból... Csak hogy mindenképp megértse a kérdező. Ilyen kemény dolog ez :(
2015. márc. 12. 09:23
óóóóóó!
2015. márc. 12. 09:21
Kérdezzük meg Marcit! ;)
2015. márc. 12. 09:19
Egyetértek az előttem szólókkal.
4. juditkecskemet (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. márc. 12. 09:19
Én is ezt akartam írni csak finomabban fogalmaztam. De a lényeg ez!!!
2015. márc. 12. 09:17
Ha téged akarna, akkor veled lenne. Ilyen egyszerű ez. A többi csak duma...
2015. márc. 12. 09:15
A szerelem erősebb mindennél. Ha Téged akar, akkor beszél a barátjával. Ha nem beszél, akkor nem akar eléggé...Ne kérdezz tőle semmit, azt lássa, hogy jól vagy, vidám vagy és boldog. Az nagy vonzerő..
2015. márc. 12. 09:08
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Hetek óta ezen jár az az agyam, de nem tudok döntésre jutni. Nagyon bonyolult ez az ügy...
A központi elemek a történetemben a barátság és a szerelem. Vajon a szerelmem melyiket választja?

Ugrás a teljes írásra: A legjobb barátnőm volt pasija és a volt barátom legjobb haverja. SZERETEM!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook