Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tinder randi app, mi is ez valójában? fórum

Tinder randi app, mi is ez valójában? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 31. 07:35
Bárhol lehet komoly kapcsolatra lelni.
9. zolo
2015. márc. 17. 13:18
Ezek szerint ez az új ismerkedési forma sem neked való. Gondolom komoly kapcsolatot keresel. Az internetes társkeresőkről sok rosszat mondanak. Tudom van valóság tartalma is. Viszont előnye is. Vannak olyan oldalak ahol viszonylag sok információt megtudhatsz a másik emberről, ha rendesen kitöltötte az adatlapját. Tudom van aki hazudozik. Ez mindenhol előfordul. Az infók alapján tudsz választani, ha még kép is van az már komoly társkereső. Szerintem nem kell ezt a módszert feladnod, mert az első randi nem jól sikerült. Olyan előny is van itt keresni, hogy itt könnyebben leküzdöd a félelmedet. Amikor találkoztok már van közös téma. Nem árt pár levelet váltani és utána telefonon is beszélni. Aki nem hív fel az nem komoly. Tudok olyan kapcsolatokról, hogy itt ismerkedtek meg. Természetesen ezzel párhuzamosan máshol is keresheted a nagy őt. Ilyen könnyen ne add fel. Később lehet már nagyon bánni fogod az elvesztegetett időt. Jó társkeresést neked.
2015. márc. 11. 19:01

Életemben, még csak nem is hallottam ilyenről.

Máriaanyám!

Meg vagyok rökönyödve:)

7. gribedli*** (válaszként erre: 6. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 11. 18:22
Ja, értem:)
6. 5d04d0e4ca (válaszként erre: 5. - Gribedli***)
2015. márc. 11. 18:16

Nem az volt, a baj hogy a környékbeliek nem jöttek be, hanem az hogy nem volt merszem ismerkedni. (De ez már nem így van)

Amikor pedig megpróbáltam nagyon rosszul sült el....

5. gribedli*** (válaszként erre: 3. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 11. 18:11

Ja, még egy hátránya ugye, hogy ha a közeledből választ partnereket, akkor lehet, hogy már ismeritek is egymást, és te mondod, hogy egyébként nincs senkid vagyis mielőtt a neten kezdtél keresgélni, előtte már felmérted a terepet magad körül a való világban is, és nem találtál senki arra érdemeset. Mint írod, emiatt kezdtél el neten keresgélni.


Ha elkezdesz a tinderrel randizni, akkor meg pont azokat fogja először felsorakoztatni, akiket esetleg már ismersz és nem is jöttek be.


Aztán ami a gyakorlati oldalát illeti, ha pont környékedbeliekkel lesz sorozatos szexes sztorid, lehet, hogy te ezt nem szeretnéd vállalni, vagy egyáltalán nem vagy vevő az ilyesmire, és még tedd hozzá, hogy ha jól tudom, fb-s adatokat is meg kell adnod, vagyis ha nem is jelenik meg a profilodon, előbb utóbb betekintést nyernek a fb-s dolgaidba is.


De állítólag nagyon pörög amúgy, legalábbis ha nem hamis a statisztikájuk...:)))

2015. márc. 11. 18:07
Eredetileg a melegek szexpartnerkeresője volt, majd a heterók is elkezdték használni. Jelenleg vegyes a a felhozatal, én azt mondom, hogy minden lehetséges :) Sosem szexpartner keresésre használtam, cuki egy alkalmazás :), részletek a naplómban :)
3. 5d04d0e4ca (válaszként erre: 2. - Gribedli***)
2015. márc. 11. 17:54

Húh akkor ez nem nekem való...

Egyébként köszi :)

2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 11. 17:39

Egy szexlistának nevezném vagyis 99%ban olyan randikról van szó, hogy szexeljetek de ne kelljen messzire menni, mert ugye az apphoz az is hozzátartozik, hogy hozzád helyileg is közel lévő emberekkel fogsz leginkább chatelni.


Bár országonként is függ, de mifelénk leginkább erre használják. Ez nem jelenti azt, hogy nem találhatsz többet egy ilyen randiban de mivel a fő pont az, hogy közel legyél, nem távkapcsolatról van szó, illetve az is van, hogy ha valaki utazik, akkor úgy is tinderezhet. Ja, egyébként egyetértek vele, úgy értem, jó ha minél hamarabb találkozik az ember és nem vesztegetik az időt ha nem tetszik a másik stb.

2015. márc. 11. 17:22

Megelégeltem, hogy egyedül vagyok, hogy soha nem randiztam rendesen, hogy soha nem volt senkim, ezért belevágtam a netes randizásba....

Életem első és egyetlen randija is rosszul sikerült ezért azt gondoltam nem fogok neten ismerkedni soha többet. De nemrég halottam a Tinderről, pontosan mi is ez?

Rosszat és jót is halottam, de kiváncsi lennék

mások véleményére is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook