Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Martonvásár és Tárnok fórum

Martonvásár és Tárnok (beszélgetős fórum)


2015. máj. 29. 11:40
Azt szeretném még kérdezni, hogyha szeretnénk állatokat tartani (baromfi), akkor azt Martonvásár bármely területén meg lehet tenni, vagy vannak kijelölt övezetek?
8. AndiPocok (válaszként erre: 7. - Sonysony)
2015. márc. 31. 08:20
Köszönöm szépen.
2015. márc. 23. 21:09

A börtönt már megnyitották talán épp ma.

Szerintem ez nincs az ott élőkre semmi negatív hatással.

Martonvásár azért egészen más mint Tárnok.

Tárnok szinte egybe épült Érddel.

Martonvásár főutcáit viszont kerülném. Lakott területen nem lenne szabad átvezetni egy ekkora főutat mint a 7-es. Az elővárosi vonatok Martonvásárig mennek, a székesfehérváriak is megállnak mindkét irányú, óránként.

Én biztos, hogy Martonvásárt választanám. :)

Kb. 30 éve ismerem mindkét helységet.

2015. márc. 23. 11:41
Köszönöm az eddigi hozzászolásokat :)
5. 7db74a3578 (válaszként erre: 4. - AndiPocok)
2015. márc. 12. 07:58
szerintem a börtön miatt nem kell félned. 10 éve meg akarják nyitni, aztán látod, még nem tették. arról már nem is beszélve, hogy ott van Annamajor, ott is van egy börtön, néhány km-re.
2015. márc. 11. 20:39

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Bevallom Martonvásártól félek egy kicsit, mivel úgy hallottam, hogy megint megnyitják a börtönt, amiről eddig azt sem tudtam, hogy létezik.

2015. márc. 11. 17:14
Szia! Én Tárnokon lakom, már négy éve, én nagyon szeretem. Csendes, nyugodt, van templom is, egy helyes kis tó is, hozzá patak, sétára való erdős rész, több bevásárlóboltocska, illetve, mivel két részből áll Tárnok ( a falurész és az új rész), több iskola is van meg óvoda. Nem tudom, ez mennyire releváns :) Érd vonattal kb. 5-6 perc, ott viszont van egy nagyobb Stop Shop, ha bármi kellene.
2015. márc. 11. 16:06

szia! én régen martonvásáron laktam. A szüleim még mindig:)


Nekem nagyon kis csendes, nyugis hely, viszont mostanában elég sokat fejlődik.


parkokat, tereket újítanak fel.

2015. márc. 11. 16:04

Sziasztok!


Kinéztük Martonvásárt és Tárnokot, abból a célból, hogy odaköltöznénk egy családi házba.

Martonvásáron egyszer jártunk csak, amikor megnéztük a kastélyt. Akkor tetszett meg, mert szép és nyugodt településnek látszik, ráadásul a közlekedése sem rossz.


Szívesen olvasnék a két településről tapasztalatokat, hozzászólásokat, véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook