Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Jövedelemigazolás egészségbiztosítási ellátás megállapításához" című nyomtatványt honnan tudok kérni? fórum

"Jövedelemigazolás egészségbiztosítási ellátás megállapításához" című nyomtatványt honnan tudok kérni? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 10. 18:05
Na megválaszotlam magamnak, de hátha másnak is segít majd a későbbiekben. A volt munkahelyemen ideadták a nyomtatványt, szóbeli kérésre. Elvileg GYEDre készülőknél ez kiemelen fontos, szóval nekik esetleges kilépéskor is ajánlot ezt kikérni. :)
2015. márc. 9. 21:29
Próbáltam keresni ehhez kapcsolatos nyomtatványokat is, mert valahol olvastam, hogy ezt így utólag kérvényeznem kell, de semmi ilyet nem találtam. Több helyen írták azt is, hogy a volt munkáltató tud és köteles is kiadni a nyomtatványról hitelesített másolatot. Viszont én ilyet -mivel külön nem kértem- egyáltalán nem kaptam, így nem tudom kaphatok-e "másolatot" ?
2015. márc. 9. 21:26
Az új munkahelyemen kérik ezt a nyomtatványt, viszont mivel 2013. júliusától ezt a munkáltató nem köteles kiadni a munkaviszony megszűnésekor, így nem is kaptam iylet az előző munkahelyemről. A TB kiskönyv pedig nem elegendő. 2014 nyarán dolgoztam ennél a cégnél, ezért nem tudom, hogy őket kell keresnem ezzel kapcsolatban vagy az APEH-ba kel mennem?
2015. márc. 9. 21:23
"Jövedelemigazolás egészségbiztosítási ellátás megállapításához" című nyomtatványt honnan tudok kérni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook