Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A napi 5 perc fejmasszázs valóban látványosan sokat segít a hajnövesztésben? Valaki próbálta már? fórum

A napi 5 perc fejmasszázs valóban látványosan sokat segít a hajnövesztésben? Valaki próbálta már? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 13. 17:32

Szervezetünkbe rengeteg méreganyag kerül, nem csak a táplálkozás során, hanem a bőrünkön keresztül is, hiszen testünk működéséhez azt a szennyezett levegőt használjuk, ami körülvesz bennünket. Jó hír, hogy nem csak bejutni, hanem bőrünkön keresztül távozni is képes a sok-sok méreg.


Sokan nem is gondolják, hogy milyen egyszerűen megszabadulhatnak a testükben lerakódott salakanyagoktól - amit igen, neveznek "káros anyagcseretermék"-nek is -, pl. amit írtam, a fejbőr masszírozása által.

2015. márc. 10. 20:25
"a káros anyagcseretermékek is gyorsabban távoznak" - ??
2015. márc. 10. 17:20

A fejbőr megfelelő masszírozása az, ami legfontosabb szempont a hajápolásban.

Minden hajmosáskor finoman masszírozzuk 1-2 percig ujjbeggyel körkörösen a fejbőrt. A masszírozástól megélénkül a vérkeringés és gyorsul a hajnövekedés, valamint a káros anyagcseretermékek is gyorsabban távoznak.

7. Zoella96 (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2015. márc. 10. 12:15

De pont tegnap láttam! :O

Nahát!

6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. márc. 9. 20:45

Láttál az utóbbi időben kopasz férfit? Ugye nem?

Nahát!

2015. márc. 9. 20:40
Sok helyen olvastam/videóblogokban is láttam már,hogy (elvileg) rásegít elég látványosan a hajnövekedésre. Persze nem heti 10 centit,de azt írták/mondták sokan,hogy heti olyan 1-1.5 centit is tud nőni,mert h serkenti a vérkeringést és az a hajhagymáknak jó vagy vmi hasonló. Mindenesetre megpróbálom,hátha :))
2015. márc. 9. 19:59
ha ez igaz lenne, a legtobb no bokaig ero hajkoronaval diszeleghetne
2015. márc. 9. 19:43
Ártani nem árt,ha nő tőle a haj,duplán jó.:)
2015. márc. 9. 18:59
Nem, de nagyon kellemes! :)
2015. márc. 9. 18:05
A napi 5 perc fejmasszázs valóban látványosan sokat segít a hajnövesztésben? Valaki próbálta már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook