Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszacserélik ezt a táskát? fórum

Visszacserélik ezt a táskát? (tudásbázis kérdés)

19. emagdi (válaszként erre: 18. - Hair care)
2015. márc. 21. 09:25
szuper!!! :)))
2015. márc. 20. 19:11

Sziasztok,

Megtörtént a vizsgálat, jogos volt a panasz. Nem megfelelő anyaggal lett a táska füle bevonva, mely a kezem hője által rögtön feloldódott a táskafül bomlását okozta.

Ma visszakaptam a táska árát és a vizsgálat költségét is.

17. trapiti (válaszként erre: 16. - Hair care)
2015. márc. 10. 19:22
Hát, mindenesetre drukkolok, de őszintén szólva nagyon csodálkoznék ha ebből látnátok valamit, akár pénzt, akár cserét...
2015. márc. 10. 18:26

Sziasztok,


Na megjártuk a Humanicot :)

Olyan közepesen kedvesek voltak, úgy próbáltak is segíteni de azért most sem vagyok elájulva a hozzáállásuktól.


Mutattuk a táskát az egyik eladóhölgynek aki nagyon készségesen már szólt is az üzletvezetőnek. Felvették a hibát, megírták a jegyzőkönyvet. El kell vinni majd bevizsgáltatni, ahol a szakértő rögtön megmondja, hogy érdemes-e ezzel foglalkoznunk. Ez még nulla forint. Amennyiben igen, akkor 15napon belül megtörténik a hivatalos bevizsgálás és megkapjuk a papírokat, ennek költsége 3500ft, melyet az üzlet visszaad. Szerencsére nagyon közel van nekünk a szakértő helyileg.

Kérdeztem az hölgyeket, hogy szerintük érdemes-e vele foglalkozni, mert ha nem akkor nem járok utána. Határozottan mondták, hogy igen.

Tetszik, hogy nincs benne lutri, megmondja a szakértő hogy hordásból ered-e a gond, ha igen a vizsgálatdíja a boltot terheli. Amennyiben azt mondja ránézésre hogy nem, akkor ennyi volt.

Legszívesebben a pénzt kérném vissza, de ha levásárolhatom is jó lenne.


Csütörtökön viszem szakértőhöz :)


Igazából 13e ft volt, műbőr és nem sokat hordtam, így fájna hogy csak ott áll a szekrényben..de majd meglátjuk.

15. trapiti (válaszként erre: 12. - Hair care)
2015. márc. 10. 07:44
Szerintem az lesz, hogy elküldik bevizsgáltatni, ahol úgy 2-3 hónap alatt megállapítják hogy a nem megfelelő használat okozta a hibát. :( ez a szokásos eljárás...
14. 31bc25d879 (válaszként erre: 13. - Hair care)
2015. márc. 10. 07:00
Mindenképp írd meg, hogy sikerült-e:)
2015. márc. 9. 22:38

Egy Deichmann vagy C&A felől nem lennének kétségeim, de valahogy a Humaniccal nincsenek közel sem ilyen jó tapasztalataim.

Hátha rugalmasabbak mint régen.

2015. márc. 9. 22:36

Végül nem vittem vissza...még :)


Anyukám, barátnőm, párom és kolléganőm (hú, ma ez nagy téma lehetett ):) is azt mondta hogy egy próbát megér. És milyen igaz. A blokk megvan, 1év min. a garancia melyen belül vagyok. Azért szerintem kell annyira adniuk a renoméjukra hogy nem hajtanak el, de majd meglátjuk.

2015. márc. 9. 17:29

Meg van a blokk?

Próba szerencse, egy misét megér.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Hair care)
2015. márc. 9. 16:59
Sztem, nincs rá ennyi jótállási idő :/
9. NomNom (válaszként erre: 1. - Hair care)
2015. márc. 9. 16:19
Egy év garancia szokott lenni. Én egyszer visszavittem még éppen lejárat előtt mert tönkrement a cipzár. LEvásárolhattam teljesen és még jobb minőségűt is kaptam végül.
2015. márc. 9. 16:12
Egy próbát meger
2015. márc. 9. 16:09
Nem!Pláne nem 1 év után!
2015. márc. 9. 16:06
kizart
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hair care)
2015. márc. 9. 16:04
Álmodozol
2015. márc. 9. 16:03
Teljesen esélytelen!
3. emagdi (válaszként erre: 1. - Hair care)
2015. márc. 9. 16:02
egy éve vetted? szinte kizárt, hogy foglalkoznának vele, de azért próbáld meg, hátha!
2015. márc. 9. 16:01

Biztos hogy nem adják vissza a pénzt.

Ha megvan a blokk akkor talán megvizsgáltatják hogy hibás volt-e. De szerintem kizárt ennyi idő után.

2015. márc. 9. 15:56

Sziasztok,


Alig egy évvel ezelott vettem egy taskat a Humanicban. Nem hordtam sokat, de a fule eleg csunyan szakad.

Ma du-n elviszem, hatha. Az egesz fule mar kozel sem olyan eros, es vegig a boritas jon le róla. Ha a pénzt visszadnak lenne a legjobb.

[link] SC_0054_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook