Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen véleményetek van a mobil klimával kapcsolatban? Hogyan működik? fórum

Milyen véleményetek van a mobil klimával kapcsolatban? Hogyan működik? (tudásbázis kérdés)


5. 2ecfe1b5f5 (válaszként erre: 2. - F39a34943d)
2008. ápr. 25. 19:48
Köszi a választ!!
2008. ápr. 25. 18:03
Szerintem semmit sem ér. Nálunk a munkahelyemen az van.
2008. ápr. 25. 16:53

bocsi nem álló hanem oszlopventi!!


piszokjóóóóó!

2008. ápr. 25. 16:52

Múlt évben a nagy melegekben beruháztunk egy mobil klímára az elsö jó csendes és távírányítós volt de nem akart klimatizálni ... visszavittettül kicserélték a másik hangosabb volt de legalább hideget csinált... 2,5 napig birtam aztán vissza az üzletbe.


Ami az én tapasztalatom:

- nem az olcsóbb márkák közül kell választani mert az vagy sokat fogyaszt vagy hangos vagy nem müködik.

- ha csak egy szobát klimatizálsz jó de ésszel mert az enyém pl egy nap alatt 25 kw.ot fogyasztott igaz kint 40 bent meg 24 fok volt

- piszok xar volt kimenni a szobábol a melegbe majd megint ki a hidegbe ha wcre kellett mennem.

- odaültem mellé hülni aztán vagy 3 hétig tartott a felfázásom.


Konkuzió: egy helyiség számára ideális de lakásnál szerintem jobb ha inkább egy klima rendszert vesz az ember ahogy akkor néztem az árakat azok csak a beszerelés költségével voltak magasabbak ezeknél.

mindenképpen a drágább A energiaosztályút érdemes venni mert rámegy az ember gatyója.


Végkifejlet. visszavittem a klimát vettem egy állóventit és végig birtam a meleget sokkal csendesebb könnyebben kezelhető volt és a TIZEDÉTsem fogyasztotta a mobilklimának.

2008. ápr. 25. 16:07
Milyen véleményetek van a mobil klimával kapcsolatban? Hogyan működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook