Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha nem tudom kifizetni a vízdíjat, mit tehetek? fórum

Ha nem tudom kifizetni a vízdíjat, mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 20. 23:59
Ha nem tudod kifizetni: fizesd be.
2015. márc. 9. 09:48
Addig nem írják át,amíg nics rendezve a tartozás,ha belegondolsz alaposabban,akkor így jogos!
2015. márc. 8. 22:29
én úgy tudom, addig nem írják át, amíg nincs rendezve a számla
3. bogarka19 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. márc. 8. 21:40
Ki kell fizetned a különbözetet és utánna írják vissza az órát.
2015. márc. 8. 21:21

Bementek, március 1-én leolvasott óraállásig a tied a számla, amit lezárás után ki küldenek postán.

Nem azonnal kell kifizetni.

Én túl fizettem ez pénteken derült ki, postázzák a különbözetet az új posta címemre.

2015. márc. 8. 21:18

Megprobalom tomoren osszefoglalni.

6 honapot voltunk parommal alberletbe es a vízbe minden honapba altalanyt fizettunk.

Most ahogy kikoltoztunk ,kiderult hogy a havi altalany kevesnek bizonyult ,igy keletkezett egy kisebb tartozasunk,amit ma-holnap nagy hirtelen nem tudunk kifizetni.

De vissza kellene iratni a lakas tulajdonos nevere a vizet is es a gazt is,mert amikor kivettuk ,akkor atkerult edesapam nevere.


Az lenne a kerdesem,ha bemegyek a lakas tulajjal,h vissza akarom iratni a nevere ,de jelenleg nem tudom a csekket befizetni,akkor a tartozast azt csekken kiadjak?

Vagy addig amig nem fizetem ki a tartozast,addig nem kerul vissza a tulaj nevere?



Mert ugye mi marc1 el kikoltoztunk es meg nem lett visszs iratva,magxaran mintna mi meg mindig ott laknank es ha most nem tudom kifizetni es nem kerul vissza az o nevere akkor mondhatja siman azt h meg mindig mi lakunk ot es o fogyasztja a vizet+ gazt.



Remlem nem lett tul kacifantos!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook