Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? fórum

Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
219. Totatim (válaszként erre: 214. - Nyanya2006)
2019. szept. 1. 04:50
Szia! Ezt én sem értem, 8 hete volt a feltöltésem és most 2 napja kezdtem el csomókat érezni és érzékeny , reggel meg ha felkelek duzzadt... az orvos szerint gáz màr nem lehet ennyi idő után, de engem magyon zavar. Neked jobb azóta ?
218. Szandrasch (válaszként erre: 216. - Zoe710)
2019. aug. 10. 10:33
Szia! Tudod esetleg h milyen anyaggal oldottak ki? Nekem 31.-en volt szem alatti feltöltesem, es kb egy hetre ra behurkasodott. Tök gaz. A ferjem szerint nem latszik annyira, de en ket napja nem alszom emiatt. :(
217. timib93 (válaszként erre: 216. - Zoe710)
2019. júl. 23. 22:35
Köszönöm a választ! :)
216. zoe710 (válaszként erre: 215. - Timib93)
2019. júl. 23. 00:20
Nekem egy hete oldották a szemem alatti duzzanatokat(feltöltést)...sokkal jobb lett,mint volt. Kb 14 éve töltettem fel,utána jó volt pár évig,majd hirtelen úgy 6-7 éve egy jó nagy ödémás hurka lett a szemem alatt. Néha még be is dagadt az egész szemem is és nem volt esztétikus,szóval sok vacillálás után elmentem kioldatni. Nagyon féltem,hogyan fogok kinézni,de a doki nem oldotta ki a egészet,csak pont annyit,hogy természetesnek néz ki.
215. timib93
2019. júl. 22. 21:52

Sziasztok!


Akiknek màr oldottak hyaluront, le tudná írni a tapasztalatait? Az érdekelne hogy mennyi idő után szívódik fel teljesen? Illetve mennyit fizettetek érte? Hogy kell elképzelni utána a bőrt, ráncos lesz, vagy teljesen olyan mint korábban a töltés előtt?

Előre is köszönöm ha válaszoltok!

2019. júl. 8. 20:29
Sziasztok, 6 hete voltam hyaluronos ajakfeltöltésen. 2 hét után már csomókat éreztem a felső ajkamban (addig duzzadt volt kicsit) és még mindig megvannak. Eléggé érzékeny, a szájfényt is az ujjaimmal kenem el, hogy ne nyomódjon. Mi legyen? Valaki járt így közületek? Ez már így marad? Mondjuk nem látható, csak ha kifeszítem a bőrt a számon.
213. daysleeper (válaszként erre: 211. - MM96)
2019. jún. 23. 15:53

Szia!


Történet azóta valami változás? Engem is érdekelne ugyanis a dolog..

2019. jún. 20. 20:40

Voltam újra a doktornőnél, megérkezett a számhoz rendelt fél egységnyi anyag. Nem akartunk egész egységet beletolni. Ez nagyon tetszik a doktornőben, hogy ennyire odafigyel, hogy természetes, szép legyen az eredmény. Nagyon nem szeretnék feltünni a rokonaimnak. Csak az évek alatt elvesztett volument pótultuk. Nagyon szép eredménnyel! Ajánlom a doktornőt mindenkinek, ami nem akar túlzásba esni. Nagyon precíz is volt, mert két alkalomra bontva kaptam meg ezt a kevés anyagot is, így maximálisan jól láttuk hogy hova mehet még a végén, vagy kell-e mind. Számomra ez is nagyon szímpatikis, hiszen így sokkal több dolga van velem, csinálhatta volna úgy is, hogy egy egész ampullát vehetek a legelső alkalommal és kész is vagyunk.

Nagyon kedves az egész személyisége, de ez az alapos, precíz munka számomra a legmegygőzőbb. Nagyon szépen dolgozik.

Az arcomon egyből látta, hogy csak azért kevés az anyag, amit legutóvb betöltóttünk, mert lefogytam. Megmutatta az előtte fotómat és hogy miből látja. És milyen igaza volt, anyáéknál mérlegre állva tényleg kevesebb vagyok másfél kilóval, ami mivel vékony vagyok rögtön látszik az arcomon...

211. MM96 (válaszként erre: 200. - Molly93)
2019. máj. 30. 00:29

Túlestem a beavatkozáson :D

Jelen pillanatban nem látok semmilyen változást, a szemem ugyanúgy karikás maradt, 1-1ml ment bele. Igaz csak néhány órája történt :D remélem ez javulni fog még

2019. máj. 29. 21:23

Sajnos nekem 1ml kevésnek bizonyul. Most ahogy telik az idő, lement a duzzanat, újra látom a kis horpadást az orca részen. Még 1ml simán belemenne. És az arccsontomhoz is oldalt. De az egy vagyon lenne már... Nem tudom, hogy mennyire tartós. Érdemes annyit rááldozni? Nektek mennyit töltöttek?

Még a számba fogunk egy picit, egy fél ml lett rendelve nekem, mert ilyen kis kiszerelés nem volt készleten. Illetve botox lesz a szemem mellett, na ez már együtt így is egy kisebb vagyon.

209. sunisland (válaszként erre: 207. - Kakukkfű)
2019. máj. 29. 21:05
120ezer ft a glabella botox és az 1ml orca töltés a weboldalon hirdetett kedvezmény igénybevételével. :)
208. 33a9029714 (válaszként erre: 206. - AppIe)
2019. máj. 25. 22:21

Nos igen, valszeg így menne át, ha jobban belegondolok. Talán ezért sem mertem még megkérdezni, hogy mitől... hogyan...? Mi történt Vele? Ha magától nem mond semmit, akkor nem szabad kérdezni sem.


Köszi a válaszokat! Mindenkinek!

207. kakukkfű (válaszként erre: 205. - Sunisland)
2019. máj. 25. 15:22
Szia! Árat tudnál írni, hogy mennyiért csinálta?
206. AppIe (válaszként erre: 201. - 33a9029714)
2019. máj. 24. 07:26

Ha amugy sem jo a viszonyotok, nem kellene olyan tippel eloallni, hogy meg a feje ia zavar, biztoa ettil idegbeted, es kezdjen vele mar valamit. Ertem en, hogy a joindulat, es nem igy gondolod, de jo esellyel ez menne at.

Ha fiatalon rancosodik, az genetika, nincs mit tenni, es sok mindennel, foleg egesi segilesekkel (mar ha az), sokszor nincs mit tenni. Gondolom, o mar vegigzongorazta a lehetosegeket elegszer.

Maradj ki ebbol, ha nem akarsz felesleges konfliktust!

2019. máj. 24. 07:16
Voltam a royal clinicsen Hatvani Zsófia doktornőnél és a tapasztalatomat gondoltam megosztom. :) tündéri a doktornő és tökéletes helyre töltött kanüllel. Glabella botoxot is csinált és ő az első, akihez emiatt nem kell visszamennem. Ugyanis neki elsőre sikerült, nevetett is, hogy neki elsőre szokott. Sajnos korábban két doktornál is többször visszakellett mennem, mert nem rendesen múlt el a ráncolás. Furán ráncolom a homlokon az tény, talán nem olyan egyértelmű, hogy hol szúrjanak. Szóval a doktornővel nagyon jó a tapasztalatom. Ahogy korábban leírtam, nekem a hialuron töltést is elrontották máshol, ezért izgultam is nagyon. Csak ajánlani tudom a doktornőt. :)
204. Ágio8405 (válaszként erre: 201. - 33a9029714)
2019. máj. 23. 13:16
fiaddal beszélj elöször, de valószinüleg ezen ti ugysem tudtok segiteni. Azt kéne megprobálni mi baja veletek. Attol hogy te ugy érzed nem adtok rá okot lehet mégis, sajnos sokan nem veszik észre.
203. beYOUtiful (válaszként erre: 202. - 33a9029714)
2019. máj. 23. 12:07

Egyetértek a férjeddel.

"A menyem állandóan feszült, túl-érzékeny, és persze utál minket"


Mindezt a ráncai miatt?

2019. máj. 23. 08:04

Orvosra gondoltam, vagy hogy kinek mi a tapasztalata a "ránctalanítással".

Azt is megköszönném, ha valaki tanácsot tudna adni, mit tenne a helyemben...?


Semmit, mondaná a férjem...

"Az Ő dolga." Ne szóljak bele...


Annyira szeretnék segíteni, van egy édes kislányuk 6 éves, neki sem mindegy, hogy milyen idegállapotú az anyukája...

2019. máj. 23. 08:01

Valaki segítsen, kérem szépen!

Fiam feleségének az arca nagyon erősen ráncos, mélyek a ráncok, és mintha megégett volna, nemtom, sajnos elég feltűnő. És még csak 30 éves. Együtt vannak több mint 10 éve, kezdettől ilyen volt.


A menyem állandóan feszült, túl-érzékeny, és persze utál minket, már anyóst-apóst. Ez érezhető, pedig mi nagyon kedvesek vagyunk vele, és soha egy rossz szót nem mondtunk sem Neki, sem a fiúnknak Őróla,vagy nem szóltunk soha bele a házasságukba, de érezhető a viselkedésén, sajnos...


Annyira szeretnék segíteni az arcán, hogy ne legyen annyira ideges, de nem merem megkérdezni, miért kell ennyire puderozni, s hogy mitől van ez az arcán, nehogy még jobban utáljon... vagy esetleg még jobban ellenünk úszítsa a fiunkat.


Valaki adna valamilyen tanácsot?

Előre is köszönöm!


Egyébként a fiamtól sem kérdeztem még meg az elmúlt 10 évben, hogy mitől ilyen a felesége arcbőre, nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. Jól megvannak, ennek örülünk, ez a legfontosabb, a többi utána jön persze.

200. Molly93 (válaszként erre: 199. - MM96)
2019. máj. 22. 21:40
2 ml-t töltött
199. MM96 (válaszként erre: 198. - Molly93)
2019. máj. 17. 20:20

Nagyon szépen köszönöm a választ :)


Mennyi ml-t töltött ? :)

198. Molly93 (válaszként erre: 196. - MM96)
2019. máj. 13. 19:26

Szia!


Én a Krasznai doktor úrnál jártam 5 napja.Nagyon kedves és mondta,hogy mikor mit csinál, igazából pár perc volt az egész. Egy kanüllel végezte a töltőanyag bejuttatását Nem értek hozzá,hogy melyik anyag jó, vagy kevésbé, én rábíztam a dolgot :) 2 napig eléggé bevolt dagadva ( főleg a baloldal,ott mélyebb volt az árok a szemem alatt) de ez normális,mostanra szinte teljesen elmúlt a duzzanat. Egyénfüggő,hogy kinek mennyi ideig tart, átlagosan szerintem egy fél évet minimum.

2019. máj. 8. 21:37

Sziasztok :)

Új vagyok itt és egy kérdéssel fordulok hozzátok. Van-e valakinek tapasztalata a Royal Clinicsen Dr. Hatvani Zsófiával?

Ráncfeltöltésre kaptam hozzá időpontot, picit izgulok. Volt már, hogy töltettem a mosolyráncomba egy helyen, ahol valamit nem jól csinálhattak és kezdetben feljebb volt az anyag, így hangsúlyosabb volt az egész problémám. Pár hónap kellett, hogy lemenjen. A ránc is csökkent, később így már mondhatom jobb lett az állapot, mint a kiindulás, de félek ettől már nagyon, hogy nem pontosan csak oda kerül az anyag, ahova kell. Máshoz csak nagyon soká lenne hely, akikre korábban gondoltam. Róla viszont nincs infóm... Tudtok segíteni?

196. MM96
2019. ápr. 27. 16:54

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem...

Május végére van időpontom Krasznai doktorhoz hyaluronsavas feltöltésre (karikás szemek). Még sosem próbáltam.

Ahogy olvasom, van millió fajta hyaluronsav és nem mindegyik alkalmazható (ill. nem lesz jó eredmény) minden területre...

aki jártas benne... mire figyeljek oda? Melyek valóak szemkörnyékre? Kinek melyik bírta a legtovább? Esetleg valki járt már a dr. úrnál?

Nagyon megköszönném, ha valki tudna segíteni, nem szeretném a véletlenre bízni, sajnos nem tehetem meg, hogy 1-2 hónap múlva megismételjem a kezelést. Tudom semmi sem garancia arra, ha megfelelő is az anyag, akkor sem biztos, hogy sokáig megmarad, de szeretném, ha legalabb a rossz anyagot ki tudnám zárni.

Köszi :)

2019. ápr. 27. 07:43
Sziasztok! Tegnap kaptam az orr melletti redőbe 1 ml feltöltést. Egyenlőre elég groteszk, két vastag hurka van ott, és így elég rondán nézek ki, mint mikor a felső ajkad feletti és melletti rèszt felfújod kicsit. Lejjebb fog menni? Vagy túl sok volt oda az 1 milli? Én felét akartam, de azt mondta nem fog làtszan
2019. márc. 22. 12:55

Sziasztok! Jovohetre van idopontom hyaluronsavas rancfeltoltesre (homlok, szemoldok kozotti) viszont most kaptam aknera (nem gyulladt) 2 honapos antibiotikumos kurat (300mg-os). Esetleg tudja valaki, hogy igy is meg lehet csinalni? Kulfoldon elek, nem otthon csinaljak. Sokkal jobban megbizok a magyar velemenyekben, tapasztalatokban.

Koszonom ha valaszoltok.

2019. febr. 25. 13:23

Sziasztok! :) Tavaly júliusban lett HA töltve a felső ajkamba nagyon kevés, kb. 0.6 ml. Idáig szépen bennemaradt, hónapról hónapra csökkent, de még mindig látszódott. Tegnap rátöltöttünk 0.3ml-t, hogy ne tűnjön el teljesen, aznap nagyon szép is volt, mint pár hónappal ezelőtt. De ma reggel iszonyat kacsacsőrrel, ödámával keltem. Tavaly is ilyesmi volt, talán nem ennyire, de hasonló.

Érdekelne tapasztalat, hogy kinek hány napig duzzadt HA után a szája és mennyire? Nekem kb a kétszerese, mint tegnap.


Köszönöm :)

192. Miajim
2019. jan. 29. 13:23
SZIASZTOK, lányok! HELP! Segítsetek a jó tanácsaitokkal!!! 6 hónapja voltam feltöltésen (szem alatt), de már felszívódott. Akkor Apriline fortet töltött a doktor úr. Nem hozzá megyek vissza, mert nem voltam elégedett. A mostani doki Teosyvalt tölt erre a helyre. Lehet-e gond, ha még maradt egy pici a bőr alatt, és a két anyag találkozik? Olyan írjon, please, aki töltetett két különböző anyagot egy helyre..... jövő héten megyek, és nagyon szeretném tudni!!!! Köszi++ Mirjam
191. 2af282e602 (válaszként erre: 190. - ClauDya2)
2019. jan. 1. 23:10

Annyira örülök. Nagyon jó doktornő. Nagyon szívesen!!!!!

Búék neked is!!!

190. ClauDya2 (válaszként erre: 178. - 2af282e602)
2019. jan. 1. 20:00

Tiszike!

Megszeretném köszönni az ajánlasod, hogy Hajnihoz irányítottal. Borzasztó hálás vagyok neked ❤️💐💐💐!!!

Oldott nekem is, és vissza kaptam a régi arcom. Nem érzem csunyanak magam és újra tudok mosolyogni!!!!

Áldást küldök rad😇😇😇❤️❤️❤️❤️! Mégegyszer köszönöm

Szépen, és boldog új évet!

Puszillak :

Claudia 🌸🌸

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook