Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kozmetikumok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

53. thermál32017-10-14 22:07
Irinyi Beatrix botoxolni sem tud és a szálbehúzása is borzalmas. Az utobbi nem Nekem volt.
Még jó hogy töltésre nem mentem, pedig nagyon rá akart beszélni.
(válasz Lina33 49. hozzászólására)

52. Lina332017-10-14 21:34
Hát már bánom!,
nem akartam annyit utazni Szegedre, gondoltam, nem nagy ügy, biztos Debrecenbe is meg tudja valaki szépen csinálni.
(válasz 75Eperke 51. hozzászólására)

51. 75Eperke2017-10-14 21:28
És ha Bajusz jó volt, miért mentél máshoz?
(válasz Lina33 49. hozzászólására)

50. Lina332017-10-14 21:27
A glabellámba 2szer is töltettem hyaluront,
egyszer juvedermet, egyszer teosyalt. Szép eredményt lehet vele elérni, annyira nem lehet elrontani.
A többi hely az arcon már nagyobb szakértelmet és gyakorlatot kíván.
(válasz Edyna1986 47. hozzászólására)

49. Lina332017-10-14 21:23
Sziasztok, látom sokakat érdekelnének a tapasztalatok.
Nekem 2 is van.
A szemem alatti karikákat töltettem fel hyaluronnal, ez azt jelenti, hogy a szem alatt van egy kis látható karika ív, ebbe az ívbe akartam töltettni,ha jól sikerül, szuperül fiatalít.
Szegeden csináltattam az elsőt Bajusz Hubánál, remekül sikerült, 50 ezerbe került, és a juvederem márkát használta. 5 perc alatt 5 évet fiatalodtam, a hatás néhány hónapig tartott.
Másodjára Debrecenben csináltattam Irinyi Beatrixnál, ő teosyalt használt.
Hát...qurva szar lett, az egyik szemem bucira dagadt, 1 hét volt míg lelohadt, a másik szememnél az anyag a ránc vonal alá került, nem volt annyira feltűnő, de jó sem. A dagadt szemem hónapok múltán sem lett tökéletes.
Szóval jó ez a feltöltés, de jól el is lehet b@szni, aztán hónapokig szív vele az ember :/

48. demediná2017-09-10 17:46
Nekem volt kétszer, botox-al. Hatása 3-4 hónap.
A hyaluronsavasat nem tudom.
(válasz Edyna1986 47. hozzászólására)

47. Edyna19862017-09-10 17:40
Sziasztok! Most tervezek hyaluronsavas feltöltést a két szemöldököm közé( glabella ránc) de félek hogy valami bajom lesz tőle és nem nagyon merek belevágni. Olvastam sokat róla és elvileg nincs semmi rizikó max egy kis pirosság ami másnapra eltűnik. Arra lennék kíváncsi hogy valakinek van itt személyes tapasztalata ha igen mik azok légyszi írjatok.
Még annyi hogy azért merült ez az egész fel bennem mert már többen is megemlítették hogy olyan mintha mérgesen néznék a glabella ránc miatt. Válaszotokat előre is köszönöm!

46. thermál32017-06-04 17:10
Több éve Nekem is végzett mikrodermabrációt az akkor már kezdődő rosaceas arcomon és napfény károsult dekoltázsomon. Be is gyulladt. :( Nem értette miért. :( Igaz nagyon kezdődő volt akkor még a rosacea. Én sem gondoltam hogy az, de hát Ő bőrgyógyász. Pár évvel később a göbökre írta a Skinorent. Az jó volt.
A szemhéjplasztikát sem kellene erőltetnie. Az asszisztensnő szemhéját láttam. Talán még egy éves sem volt, és már újra lehetett volna műteni.
Zsírt nem vesz ki, nem emeli meg, csak kivágja a bőrtöbbletet.
Tényleg nagyon aranyos és kedves. Jobb lenne ha szakmailag lenne felkészültebb.
(válasz Rawin 45. hozzászólására)

45. Rawin2017-06-04 13:07
Egyik ismerősömnek a napfénykárosult, melasmás bőrét kozmetikai mikrodermabrázióval kezelte 20e Ftért/kezelés.
Az az igazság, hogy semmiféle koncepeció nincs a fejében arra vonatkozóan, hogy mit hová kell tölteni ahhoz, hogy egy arc globálisan véve, tehát a teljes összképet figyelembe véve hogyan nézzen ki a kívánt hatás eléréséhez. Botoxot is csak beszúr valahová, nem formáz vele.
Ha csak egy picit ráncot kell tölteni, azt meg tudja csinálni, de ha alakítani kell valamit, ott megáll a tudomány.

Amúgy aranyos, kedves nő, és láttam tőle 3 centis szemölcsöket leszedni arcról nyom nélkül..lehet bőrgyógyásznak jobb.
(válasz thermál3 40. hozzászólására)

44. thermál32017-06-01 19:27
Igen. :( Én is hallottam és olvastam ezt.
Nehéz megbízható orvost találni. :(
Már egy ideje érdeklődöm, pedig a sok napsütés miatt nagyon időszerű lenne.
(válasz tiszike2 43. hozzászólására)

43. tiszike22017-06-01 19:05
Professioklinikan is ivanics már a kész injekciós tűvel vár. Én ettől kivagyok.
(válasz thermál3 42. hozzászólására)

42. thermál32017-06-01 18:25
Igen, így van! De az Olivamedben nem így csinálják, és utána "ötletbörzét" tart doktornő hogy hát ez is meg az is okozhatja a sikertelenséget. :(
(válasz tiszike2 41. hozzászólására)

41. tiszike22017-06-01 17:12
A botoxnal nagyon fontos hogy előtted nyissa fel és előtted legyen össze készítve. A kinyitott botoxot maximum 24 óráig szabad tartani. Aztán minden el illan belőle. Az én régi botoxos dokim azt mondta hogy maximum 1 órát bír ki az anyag kinyitva. Utána meghal. Ki kell dobni.

40. thermál32017-06-01 16:40
A botoxban is igazad van. Ott arra gondolok, azért nincs mindig hatása, mert nem friss anyaggal dolgozik. Ami megmarad előző napokról Békéscsabán, azt beadja, mert ugye 2 ezer egységenként. És hát hűteni is kellene. Nem egy ampulla egy vendég, vagy megosztaná az együtt érkezők között.
Ettől már csak a drakula kezelése rosszabb.Nincs semmi hatása míg a máshol elvégzettnek van. Igaz az Gunával dúsított volt. Nagyon kevés anyagot ad be, mert kevés vért is vesz le. A másik helyen több mint duplája az anyag, és árban kedvezőbb. Számomra az is kérdéses hogy tényleg dúsítja-e vitaminokkal, mert akkor legalább annak hatnia kellene.
(válasz Rawin 38. hozzászólására)

39. thermál32017-06-01 16:28
Igen, de tudod a remény hal meg utoljára és nagyon elkeseredett volt.
(válasz Rawin 38. hozzászólására)

38. Rawin2017-06-01 08:36
Én sem az elégedett ügyfeleik táborát erősítem. Szerintem sem tud tölteni, de botoxolni sem.
Ezen az uh-s sztorin nagyon jót nevettem.. már nem azon, hogy szegény ismerősöd így járt, hanem hogy uh-val próbálták meg helyrehozni... non-szensz..
(válasz thermál3 36. hozzászólására)

37. thermál32017-05-31 19:56
Szóval, más doki által behelyezett szálak javítottak az arcán. Valószínű nem tette elég mélyre a kog szálakat, és ezért behúzódások voltak a fogaknál, főleg mosolygáskor.
(válasz thermál3 36. hozzászólására)

36. thermál32017-05-31 19:52
Pár éve töltött ismerősömnek orr-ajak barázdába. A rengeteg apró tűszúrás nyomon kívül semmi nem látszódott.
Szerintem nem tud tölteni. Mindent megmagyaráz. Azt mondta ilyen még nem fordult elő, nem érti mi történhetett. Majd utána érdeklődik konferencián. Nem ment többször hozzá.
Az uh-val való kezelést másnál rosszul behelyezett COG szál simítására használta. Na, az sem jött össze. Másnál több vékony szál behelyezése javított az arcán.
A neten találsz még rosszabb véleményeket is Róla.
Remélem Neked jobb lesz az eredmény.

35. thermál32017-05-30 17:44
Olivamedet nem ajánlom.

34. thermál32017-05-30 17:44
Köszi. :)
(válasz szijgyartoe 32. hozzászólására)

33. Sz. Csilla2017-05-30 10:30
Ja pint írtad már kinél, bocsi.
(válasz szijgyartoe 32. hozzászólására)

32. szijgyartoe2017-05-21 05:56
Molnár Csaba Elite Clinic, és Juvederm sz anyag.
(válasz thermál3 31. hozzászólására)

31. thermál32017-05-20 19:51
Melyik anyaggal és ki töltötte?
Nekem jó lenne Debrecen is.
(válasz szijgyartoe 29. hozzászólására)

30. Réci812017-05-19 10:53
Sziasztok! Én tegnap töltettem a számba, nazóba. Képek a naplómban!

29. szijgyartoe2017-05-18 16:00
Én hétfőn voltam töltetni, szintén a mosolyvonal árkait céloztuk meg. Kiindulópontnak 1 ml-t kaptam, majd 3 hét elteltével meglátjuk mire volt ez elég. Addig még dolgozik, helyezkedik, terül az anyag. Ha szükséges, rátöltünk picit.😊
Így 3 naposan csodaszépen kitölti a redőket. Bizakodom, hogy nem szívódik fel idejekorán.
Nekem 70 ezerbe került, Debrecenben.
(válasz Sz. Csilla 28. hozzászólására)

28. Sz. Csilla2017-05-18 12:10
Én tegnap csinaltattam hyaluronsavas feltöltést az orr redőbe (mosolyvonal). Nagyon tetszik az eredmény, bár közelről én látom, hogy asszimetrikus. Egészen más pontokban szúrt a két oldalt. Az egyik oldalt kicsit többet is. Bár így is nagyszerű a változás. :) 50ezer ft volt. Nem tudom máshol mennyi. Nektek a beszúrási pontok szimmetrikusan voltak? Egy picit a redőnél magasabban is van az anyag. Ez normális? A pofinál emelte. Nektel csak a mélyedést?

27. 75Eperke2017-05-08 11:56
Igen! Úgy hallottam nem szabad masszírozni akkor jobb a vérkeringés emiatt gyorsabban bomlik!!! Nézzetek át az arcfiatalitás, arcplasztikára, mostanában pont erről is vannak hsz-ek.
(válasz lightrose 8. hozzászólására)

26. szijgyartoe2017-05-06 15:04
Szia!
Te hol cdináltatod, kivel és milyen anyaggal?
Én is a száj körüli ráncok mélységét szeretném csökkenteni.😊
(válasz pfam 20. hozzászólására)

25. Gabinenje2017-04-23 10:56
Helló!
Saját testzsíros szem alatti árokfeltőltést csináltatott már valaki, valahol?

24. Gabinenje2017-04-23 06:40
Szia!
Nekem megírnád légyszí! Köszi! Hatalmas árkok vannak a szemem alatt, arra keresek megoldást!
(válasz csailla 23. hozzászólására)

1 2