Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? fórum

Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2022. nov. 24. 19:31
Sziasztok. Magáncéllal vásárolnék 2ml hyaluront. Sokkal olcsobb lenne mint egy szépségklinikán. De ki az aki hozott anyaggal is fogadna? Tudtok valakit ajánlani?
2022. nov. 24. 14:18
sziasztok. szemem ala toltottek 1 ampulla hyaluront. 0,5-0,5. a 3. hetbe megyek bele lassan, es ducika, cseppet pufok, huzodik is. jovo7en megyek kontrollra, gondolkodom rajta kioldassam e. el tudna valaki mondani, hogy mukodik, es mennyire fajdalmas, mennyire lilul be? mennyire nyulik ki a bor oldas utan? eleg nagy rancom volt a szemem alatt, tartok tole, hogy rosszabb lesz... koszi a segitseget.
247. V.
2022. aug. 3. 09:20

Sziasztok!

Tegnap voltam feltöltésen 3 ml.Juvederm voluma-t kaptam.

Jelenleg úgy nézek ki mint egy oroszlán a két arccsontnál megdagadva ,számat résnyire tudom nyitni fájdalmas rágás...nem tudom járt e közületek valaki így? Ráadásul teljesen be van keményedve két sávban a beadott anyag.Szerintem az ödéma az benyomható puha vizenyős állag lenne.

Köszi előre is a válaszokat!

246. Greek Sun (válaszként erre: 240. - Jonazosz)
2022. júl. 7. 09:16

Egyetértek. Bár előbb olvastalak volna. :(

2 napja voltam nála töltésen, illetve hialuronsavval próbált emelni a 2 oldalt lógó arcélen (kutyapofa).

Fentre a halántéknál töltött be Juvederm-et, de mivel nem emelt eléggé, ezért töltött az áll melletti lógó részbe is. Na, azt nem kellett volna! Pont a "kutyába". Olyan az egyik oldalt, mintha egy nagy bab lenne a számban. :(

Vissza akarok menni hozzá, hogy kioldja, remélem ezt meg tudja csinálni. Elvégre ő b@szta el.

Vagy menjek máshoz? Ezt is el lehet szúrni?

2022. márc. 15. 08:16
Egy szemhéjkorrekció (jó nevű sebésznél) célravezetőbb talán, és nem nagyobb rizikó mint az állandó töltögetés és a folyamatos para hogy mi alakulhat ki később...
244. Angéla1 (válaszként erre: 154. - Ani1013)
2022. márc. 15. 08:13
Tudom,régi...de: ha előtte jobban tájékozódsz...utánaolvasol stb... és miért nem OTT (külföldön,nyugaton?) csináltattad? Vajon hányan tanulnak ebből?😉
2021. nov. 6. 18:11

Bár a fórum szinte teljesen halott és sajnos nem kaptam választ még a szeptemberi kérdésemre sem, azért megpróbálkozom még eggyel.


Ismertek olyan személyt, aki megvakult orvos által végzett arc vagy szem alatti hialuronsavas feltöltés során?

A csomósodás téma is érdekelne még.


Köszönöm :)

242. Napsugár07 (válaszként erre: 241. - Agica09)
2021. okt. 23. 11:50
Szerintem ez csak a pár napos dagadásos puffadásos tünet miatt van. Ez leapad 2-3 nap alatt. Ezért ómost nagyon a ráncok.
241. agica09
2021. okt. 12. 09:32
Sziasztok!Egy hete töltötték a mosolyrancaimat,ma reggel ugy keltem, hogy elfekudtem szerintem az arcom.Kijött a ránc erősebben, és még hosszabban.Volt mar igy valakinek?Teosyalt töltöttek be egyébként.Elmassziroztam,de látni igy is.Ilyen megtörténhet?
2021. okt. 3. 18:22
Leirom, hogy mas ne jarjon porul. Hajnalt en nem ajanlom. Nagyon szimpatikus, de nem lett jo a rancfeltoltes. Szerintem erdemes megnezni, hogy ki mivel foglalkozik pontosan. Erdemesebb olyanhoz menni, aki kimondottan esztetikai kezelesekkel foglalkozik (borgyogyasz) vagy plasztikai sebesz. Aki borgyogyasz es az ekcematol kezdve a koromgomban at mindennel foglalkozik es mellette ranc feltolt is… Na hat ertitek. Es egy valag penz volt.
2021. szept. 22. 11:56

Sziasztok! :)


Csomósodással kapcsolatban kíváncsiskodnék. A szemem alatti sötét karikákat szeretném feltöltetni (már volt korábban és kevesebb, mint 1ml a szükséges a kettő alá). A felső ajkamban lévő kb 0.6ml becsomósodott, de nem látszik, csak a nyelvemmel érzem.


Tapasztaltatok már vagy hallottatok olyanról, hogy ez szem alatti feltöltés esetén is előfordulhat? Korábban ez 2 hónap alatt felszívódott nekem, és most évek után újra rávenném magam tartósabban. Viszont ha ott is becsomósodhat, akkor semmiképp. A Dr-okat pedig erről nem is érdemes megkérdezni, hiszen úgysem teljesen őszinték.


Köszönöm! :)

2021. aug. 23. 15:34
Sziasztok, ki melyik dokit ajanlja botoxra es hialuronra? Nagyon aggodom, nehogy elrontsak…
237. Ditta2016 (válaszként erre: 236. - Anna444)
2021. aug. 21. 21:33
Én régebben olvastam róla fórumokon, hogy nagyon ügyes, jó a szépérzéke és a természetességre törekszik, így én is hozzákészülök. Pónyai Katinka munkái is nagyon tetszenek, de nem tudom pl. nála egy archarmonizáció mennyibe kerülhet?
236. Anna444
2021. aug. 9. 16:26
Dr. Szőcs Hajnalról mi a véleményetek, volt aki nála csináltatott töltést? Hogyan dolgozik, meg vagytok elégedve? Én szem alatti karikát szeretnék feltölteni, de nagyon félek, hogy nehogy ne sikerüljön...
235. Elza8 (válaszként erre: 232. - Krekecs)
2021. máj. 16. 13:17
Szia :) Egy kicsit később válaszolok, ha még valakinek tudok hasznos információt adni. Többször jártam Dr. Boros-Gyevi Mártánál nagyon szépen dolgozik, mindig elégedett voltam az eredménnyel.
234. kiri2 (válaszként erre: 231. - Kiri2)
2020. nov. 3. 18:44
Igen nagyon elégedett vagyok! Igaz az a két pont amit emlitettem minimálisan azóta is kitapintható,(nem mentem vissza mert igazából nem látszik és macerás a felutazás pestre nekem manapság )de mivel szemmel nem látható igy igazából nem zavar. Sokkal jobb lett a bőröm állapota minden téren. Egészségesebb a színe a tapintása és teltebb az egész összkép😍
233. Gaandi (válaszként erre: 218. - Szandrasch)
2020. okt. 10. 15:04
Szia, érdekelne mi lett a szemeddel. Augusztus elején voltam szem alatti toltésen, és rá kb 10 napjára a bal szemem behurkásodott, szornyu :( 2 napja voltam oldatni, de sajnos semmi változás:( az orvosno szerint az csak felesleges bor :( , also szemhéjplasztikát ajánl.....
232. Krekecs
2020. szept. 1. 23:46

Sziasztok!

Dr. Boros-Gyevi Mártáról van valakinek tapasztalata?

231. kiri2 (válaszként erre: 229. - Orgomari)
2020. aug. 10. 23:10
Szia. Eredetileg én is azt szerettem volna. A gyógyulás utáni eredménnyel elégedett vagy? Jó lett?:)
230. kiri2
2020. júl. 27. 00:29
Sziasztok. Nekem 1,5hete volt hialuronos töltésem orca+nevetőbe és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel végre nem olyan fáradt és nyúzott a fejem ,viszont 2helyen keményebb lett az arcom. Egyik helyen egy pukli lett ,valamint az orr és szájt összekötő részen egy csikba végig érezni h keményebb(nem látszik csak ha megfogom érzem) azt mondták 2hét alatt ez fel kell szívódjon de eddig nem történt semmi változás az ügyben és hogy ez esetben vissza kell menni. Tudja valaki hogy hogyan tudnak ezen segíteni vagy hogy egyébként okozhat ez a pukli bármilyen problémát ? Köszi
229. orgomari (válaszként erre: 226. - Monar92)
2020. júl. 10. 16:19
Voltam szálbehúzáson, nem fájdalmas, de 2 nap múlva teljesen kék volt az egész arcom, utcára sem mertem kimenni. Ez tartott több mint 1 hétig, amíg eloszlott.
228. kori54 (válaszként erre: 227. - Regina877)
2019. nov. 29. 21:30
Vagy nem :)
2019. nov. 27. 19:25
Azert mert rossz helyen voltatok. Èn a körúti orvosi centrummal elegedett vagyok nagyon is es meg a Budapest plasztikai intézettel is mindkèt hely kiváló.
226. Monar92
2019. okt. 23. 15:44
Sziasztok!Konzultáción voltam Székesfehérváron engem a doki lebeszélt a hyaluronos töltésről, szálbehúzást ajánlott azt szeretném kérdezni volt e valakinek ilyen? Mik a tapasztalatok?(Szem alatti terület).
225. Ksziszko01 (válaszként erre: 219. - Totatim)
2019. okt. 8. 06:32
Valtozott azota?
224. juli3939 (válaszként erre: 220. - Twiggy87)
2019. okt. 5. 23:17
Szálbehúzás szerintem látványosabb, és tovább tart. Írd meg majd mi volt. Sógornőmnél csodát műveltek a szállal, gyönyörű lett, és fiatal
223. juli3939 (válaszként erre: 222. - Ksziszko01)
2019. okt. 5. 23:15
Végül nekem szèpen lement, nagyon természetes lett, sokat fiatalodtam. 1 hétig voltam hurkás maximum, de senkinek nem tűnt fel. Legközelebb picivel többet töltetek, és most el kezdtem szedni hiarulon kapszulát is.
2019. okt. 3. 20:43
Sziasztok. Volt valaki, akinel nem sikerült a 'mosolyránc' töltés? Ott csomosodhat anyag? Szeretnek toltetni, de most parazom, h 2 hurka lesz az arcomo, az orr-szaj vonalban... vagy balamelyik hylaruon nem jo oda es csak azt kell kerülni? Segitsetek
221. Twiggy87 (válaszként erre: 220. - Twiggy87)
2019. szept. 5. 19:14
az arcborom akart lenni, csak telon bena vagyok 😀
2019. szept. 5. 19:13
sziasztok, tanacsot szeretnek kerni. 33 eves multam, egyre melyebbe valik a mosolyrancom es azbarcbor sem mar az az ivazan feszes... nem veszes, de engen zavar. szerintetek, mi a jobb megoldas, hyaluronsavval feltotltetni a zavaro rancokat vagy esetleg szalbehuzassal feszesiteni? koszi a segitseget?!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook