Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három a magyar igazság fórum

Három a magyar igazság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Három a magyar igazság

2015. márc. 11. 01:17
Gratulálok én is a kislányhoz! Jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak! :)
2015. márc. 9. 10:09
Mindenkinek nagyon köszönjük. Szerencsére azóta kiderült hogy minden rendben, igaz mozgásában kicsit le volt maradva, de mára azt is behozta. Életvidám, mosolygós huncut kisbaba :-D
2015. márc. 7. 07:53

Milyen kis pufók bébi:) Az én kisfiam is ilyen nagy súllyal született, a csodájára jártak az osztályon, és annak is, hogy természetesen született, első babaként:) Bár nálatok sokkal nagyobb dolgok történtek, "kalandosabb" volt a folyamat, de minden jó, ha a vége jó.

Egyszóval gratulálok és jó egészséget kívánok:)

2015. márc. 7. 06:52
Gratulálok és jó egészséget kívánok az egész családnak:)
11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2015. márc. 6. 23:42

Sok boldogsagot kivanok a picivel es jo egeszseget nektek :)

Az osszes tobbit magunk mogott kell hagyni (eg ido utan ugyis "elfelejti" az emberlanya :D

10. 3a5c305959 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2015. márc. 6. 15:38
Nem az a baj hogy meconiumos a viz, hanem ha a baba hypoxias lesz es elkezd önkéntelenül lélegezni. Egy sima szulesnel, ha jo a ctg a baba jol erzi magat akkor kevesbe veszelyes a huvelyi szules mint ha beavatkoznanak. Raadasul a szulocsatornan valo athaladas kipreseli a bababol a meconiumot, mig csaszaros szulesnel es nem tortenik meg.
2015. márc. 6. 14:35

engribörd, szerintem ott kezdte az életét...


Szép nagy baba volt :)

2015. márc. 6. 13:56

Gratulálok!! Csoda, hogy ekkora babát sikerült rendesen megszülnöd. Miért nem jött szóba a császár a meconiumos víz miatt? Úgy tudtam, akkor rögtön császároznak.


Jó egészséget kívánok!!

2015. márc. 6. 13:18

Gratulálok!

Azért bosszantó, hogy háromszor jártál előtte a szülészeten és nem jöttek rá, hogy bizony ez a baba meg akar születni. Jó sok ilyen eset van.

Jól elhúzódott a vajúdásod.

Az a lényeg, hogy már jól vagytok!

6. 3a5c305959 (válaszként erre: 5. - 96e4cb8ca7)
2015. márc. 6. 10:39
Lehet hogy mas is kozrejatszott akkor a döntésben. Nagyon sok meconiumos szulest lattam es soha nem csaszaroztak meg senkit emiatt ha egyebkent a ctg jo volt.
5. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 3. - 3a5c305959)
2015. márc. 6. 10:34
Nálam az volt, a (főorvos) fogadott orvosom szerint is.
4. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2015. márc. 6. 10:33
Remélem mar jol van a baba! Minden jo ha a vege jo :-)
3. 3a5c305959 (válaszként erre: 2. - 96e4cb8ca7)
2015. márc. 6. 10:30
Meconiumos viz nem indikacio a csaszarra.
2015. márc. 6. 09:12

Gratulálok a kislányhoz, örülök, hogy valóra vált az álmotok!


A magyar egészségügyet és bizonyos benne dolgozó fehérköpenyes pszichopatákat inkább nem minősíteném... Órákig feküdt a kakis magzatvízben a babád és nem császároztak meg. Isteni szerencse hogy nem az intenzíven kezdte a kis életét :( (tudok ilyen esetekről)

2015. márc. 6. 08:57
Párommal 2006-ban ismerkedtünk meg egy lábtörésnek köszönhetően. A kezdeti rózsaszín köd akkor kezdet múlni, mikor nekem vissza kellett mennem dolgozni, és kiderült hogy az én munkabeosztásom nem fenékig tejfel. Hétvége, éjszaka, ünnepnap is dolgozni kell, de igyekeztünk minnél több időt együt tölteni. Már az esküvő előtt gondolkoztunk azon, hogy jöhet a baba.

Ugrás a teljes írásra: Három a magyar igazság

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook