Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SELIÁR FILLER kollagénes hajfeltöltés fórum

SELIÁR FILLER kollagénes hajfeltöltés (beszélgetős fórum)


2015. márc. 14. 09:09

update: Látom nem nagyon érkezett visszajelzés. Én viszont megcsináltattam és leírom hogy mit tapasztaltam. Hátha valakit majd érdekel.

A kezelés hatása pontosan EGYENLŐ VOLT A NULLÁVAL. :)Kidobtam 6 ezer ft-ot az ablakon. A hajam nem lett vastagabb szálú nem lett dúsabb nincsen jobb tartása. És ugyanúgy lelapul. Ezennel feladtam azt hogy valaha is szép hajam lesz. Úgy érzem már mindent kipróbáltam. És sajn os genetikailag ilyen lapos vékony zsíros. Azthiszem ez így fog maradni.

2015. márc. 4. 14:56
Plusz az is érdekelne hogy kb meddig marad a hajban?
2015. márc. 4. 14:47
Nagyon vékonyszálú lelapuló, gyorsan zsírosodó hajam van. Egy kínszenvedeés reggelente valamit kezdeni vele.Találtam ezt a kollagénes hajfeltöltést a neten és érdekelne hogy van e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.(kifejezetten vékpny szálú hajra ajánlják) Odafigyelek a hajamra, natur kozmetikumokat használok nem festem és csak langyos hajszárítóval szárítom....és kissé félek attól hogy tönkre teszi... illetve hogy használ-e egyáltalán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook