Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés lehetett? fórum

Spontán vetélés lehetett? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. máj. 27. 20:57
Pár hónap múlva máshogy fogod érezni! Drukkolok!!!
37. Hazel (válaszként erre: 35. - C9f9b53798)
2015. máj. 26. 20:34
Nem igazán görcsölök, érezni érzem,hogy húzódok össze, de teljesen elviselhető. Igen, a görcsoldóról én is azt olvastam,hogy gátolja a folyamatot. Köszönöm szépen a tippeket és sok boldogságot meg egészséget kívánok Nektek! :)
36. Hazel (válaszként erre: 34. - C9f9b53798)
2015. máj. 26. 20:28
Köszönöm szépen! De azt hiszem én most egy darabig befejeztem a baba projectet.
2015. máj. 26. 20:27
Örülök, hogy nem lett műszeres vége, jah, és ne pihenj, kicsit tornázz, vagy gyalogoj sokat, úgy tuti biztos teljesen kitisztulsz, meg véletlenül se vegyél be görcsoldót, nekem sok ismerősömnek beindult, és nagyon fájt nekik, egyből feküdtem, tömték a magneb6-ot, meg nospát... persze, hogy műszeres kellett.
34. c9f9b53798 (válaszként erre: 32. - Hazel)
2015. máj. 26. 20:26
Nekem is az első baba elment... utána három hónappal megfogantam az első lányommal! Drukkolok!
33. Hazel
2015. máj. 26. 17:45
Na ezt jól megfogalmaztam, bocsi, még túl frissek az "élmények".
32. Hazel
2015. máj. 26. 17:43
Igen, a második lett volna. Normális mensim utoljára március 24-én volt. Nem rég értem haza. A papíron 7 hetes terhesnek írtak. Szerencsére nem tartottak bent, nem kellett műszeres befejezés, negatív lett az UH is, meg a doki is megvizsgált elég alaposan, ő is azt mondta, hogy rendben vagyok, nincs oka bent tartani, (először amúgy rögtön műteni akart, de mondtam neki,hogy szerintem kiürültem, és így mondta azt,hogy oké, akkor nézzenek meg UH-on először és a lelettől függ) de ha bármi panaszom van, azonnal menjek vissza. Egy hét múlva kell mennem újabb kontrollra. Amúgy szerintem csak 6 hetes pár napos terhesség volt. Elhalt a terhességem sajnos, 11x7 mm-es petezsák volt az első UH-on, baba nélkül, majd két hét múlva hívtak vissza, ez volt most pénteken, és akkor derült ki, hogy elhalt a terhességem, de elég egy értelmű volt számomra is, deformálódott volt a petezsák, és nem is nőtt. 14x7mm volt, 7mm-es szikhólyaggal, de embriót nem láttak benne. :( Vasárnap meg vetélés... Hát ez az én történetem, első baba lett volna. :(
31. c9f9b53798 (válaszként erre: 30. - Hazel)
2015. máj. 26. 10:57

De akkorr ez már a második kimaradt vérzést lett volna? Mert nyolc hetes terrhességnél is lehet spontán vetélés, de nem fogják vállalni a dokim a felelősséget, az esetleges szövődményeket, és szerintem akár kell, akár nem de műszeresen befejezik. Bár, ha a méhnyálkahátyád már nem vastag, mert szépen kiürül magától, lehet máshogy döntenek.


Ha viszont az első kimaradt, akkor nem is értem miért írták ki?!?! nem látszik még ilyenkor semmi, a terhesség kémiai. Ha késik pár napot, megjön, kiürül magától.

30. Hazel
2015. máj. 26. 09:00
Sziasztok! Engem mára írtak ki műtétre missed ab. miatt, de vasárnap nagy valószínűséggel elvetéltem, nem volt vészes, (úgy értem nem voltak óriási görcseim, csak kb. annyira, mint mikor egy görcsösebb mensim van) csak jó pár nagyobb darab esett ki belőlem, még mindig vérzek, gőzöm sincs meddig fog tartani, ma megyek be a kórházba, kíváncsi vagyok megúszom-e a műtétet. A fura viszont az,hogy ha nem lettem volna terhes, akkor pont vasárnap kellett volna megjönnie. Egyébként nem fáj semmim, nem vagyok lázas, kicsit érzem méhemet, de ennyi.
29. bobita0212 (válaszként erre: 28. - 6b006fc769)
2015. márc. 5. 12:00
Kedden jött ki belőlem egy nagyobb darab szövet, majd utána kisebb rogok. Egyébként teljesen fájdalommentesen történt az egész, nem gorcsolok.csak a verdarabok idegesítenek
28. 6b006fc769 (válaszként erre: 27. - Bobita0212)
2015. márc. 5. 08:52

Általában, akik nem tesztelnek abban a percben, mikor késik a menstruációjuk és/vagy nem percre pontos a ciklusuk, észre sem veszik, ha ilyen korán elvetélnek, azt hiszik, csak késett. Ráadásul olyan is van, hogy hamarabb elvetél valaki, akkor aztán végképp nem tud róla, hogy terhes volt.

Ettől még persze, lásson orvos, de egy ilyen általában simán lezajlik. Ha rendellenes dolgot tapasztalsz, azonnal menj el dokihoz, de ha minden rendben, azaz jól vagy, akkor ráérsz a sajátodhoz menni.

2015. márc. 4. 22:11
Van vérzésem de már nem sok, lényegesen kevesebb mint tegnap a kilokodeskor. Nagyon félek :( bár szerintem max 5 hetes lehettem, egy ekkora terhesség ki tud lokodni teljesen?
2015. márc. 4. 21:58
nekem meg ilyen eres-lilás húsdarabszerű jött ki, egyébként hasonló szüléseim után is jött ki... előtte véreztem nagyon, délelőtt kezdődött, délután lökődött ki ez a dolog, utána is véreztem, másnap mentem be uh-ra, nem láttak semmit, csak az előtte három nappal még 23 mm-es nyh csak 8 mm-e volt, és úgy nyolc napig tartott a vérzés, fokozatosan csökkent, szóval tovább mint egy sima menstruációs vérzés
2015. márc. 4. 20:13
Nekem a kilöködés előtt vérzett csak nagyon.Utána még 1hétig, fokozatosan csökkent. A petezsák, olyan csirkehús szinű, benne a baba egy mákszemnyi pötty.Nagyon érdekes, akkor láttam én is ilyet először. Az élet és a halál egyszerre.Ebből lett volna a kisbabåm akit már nem tarthatok soha a karomban.Amíg élek hiányozni fog.
2015. márc. 4. 20:08

elnézést a gyerek beírta ezt a zagyvaságot...


egyébként én nagyon véreztem, kétszer olyan erősen mint egy mensi, egy napig, és brutál méhösszehúzódásaim voltak, de én hat és fél hetes terhes voltam akkor... ha holnap van valaki olyan, akiben megbízol menj el uh-ra.

23. bobita0212 (válaszként erre: 22. - Cristal6996)
2015. márc. 4. 18:41
Szerinted az rosszat jelent,hogy már nem nagyon vérzek? Igy ki tud tisztulni rendesen? Neked utána meddig volt vérzésed miután a szövet darab kilökődött? és milyen színű volt?
22. cristal6996 (válaszként erre: 18. - Bobita0212)
2015. márc. 4. 15:18
Szia!Nálam barnás folyással indult,kb.1 hét múlva tisztultam ki.Elöször kicsit vérzett,aztán már nagyon.Kilöködött egy szövetdarabka,utána csökkent a vérzés.Másnap az ultrahangon már teljesen üres volt a méhem.Antibiotikumot. és Ergam cseppet kaptam.Azt mondta az orvosom nagy szerencsém volt.Hamar jól voltam utána,de a lelkem a mai napig sír.Minden jót Neked,vigyázz magadra.
2015. márc. 4. 15:10
dgtktzwzzzujzrzz6zztttztur456t58iurt5tzjtftrvz6tztzzuztur5fgzhikukuhrtewewrtferretgthrgbhgertrttertgggftdsrtgctwswzewdsjudgezefuzjwgetgcedvgewatgvuvtwwqdvegcdqfwczwwduvegchrf3tde3igfrewd3guewfdreg3etfd3g2uzetgiduwztgfedg3zevwedhzgec7rgf423idhg4redgdh3d3uged3gdd3ed3gd3gedee3twdeht3ziufrhw3dg3fggdjhgrtfgdd3egt23gg343heh7zzg34
2015. márc. 4. 14:46
Menj orvosjhoz feltétlen,anno nekem is volt 8 hetes volt a baba,görcsöltem és nagyon véreztem, de teljesen nem ment el vákum aspirációval fejezték be :(
2015. márc. 4. 14:38
hat és fél hetes spontán, nem kellett semmi, igaz nekem elég erős volt a vérzésem, és görcsöltem is, ha nem érzed magad rosszul várj nyugodtan
18. bobita0212 (válaszként erre: 17. - Cristal6996)
2015. márc. 4. 14:36

Ha nem zaklat fel,mesélnél róla nálad hogyan zajlott?Orvos mit mondott,írt fel vmit?

próbálkoztok a babával azóta?

17. cristal6996 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. márc. 4. 14:32
Sajnos így jârtam én is.Mindenképp kell ultrahang,hogy kitisztult-e a méhed.
2015. márc. 4. 14:21

:( Ó...

Valószínű, hogy nem volt minden rendben a picurral, ezért nem maradt meg...

Ha ma nem is, de mindenképpen menj el orvoshoz, hogy nézzen meg, nehogy valami gond legyen, de gondolom, úgyis mész.

Kitartást Neked!

15. bobita0212 (válaszként erre: 14. - Esőcsepp)
2015. márc. 4. 14:18
Saját orvosom csak jövöhéten lesz,várhatok addig? Én max csak 5 hetes lehettem,de lehet még annyi sem.
2015. márc. 4. 14:10
Szia! Nyugodtan megvárhatod a saját orvosodat, nem lesz addig semmi baj. Ha nem csináltál volna tesztet, azt gondoltad volna, hogy egy kicsit erősebb/másabb mensi és kész. Nekem volt egy spontán vetélésem, 8 hetes volt a baba, és minden kiürült,nem kellett műtét utána, de ezt orvos dönti el.
2015. márc. 4. 14:09
Ügyelet van már,és holnap reggelig ő lesz. Elég rossz hírű doki...
12. siba22
2015. márc. 4. 14:08
egész napos rendelése van??az illetékes kórházba is bemehetnél amúgy mert kötelesek sürgősségi alapon ellátni.nehogy bajod legyen.
2015. márc. 4. 14:05
Aki ma van bent az egy sintér :(
10. siba22
2015. márc. 4. 14:04
lehet,hogy vetélés volt.de miért vársz holnapig és miért nem mész most orvoshoz??
2015. márc. 4. 14:03
és ilyen korai szakaszban kiürül minden vagy műtéti úton kell befejezni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook