Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha szeretném eladni az autómat, de a forgalmi és a törzskönyv a férjezett nevemre van kiállítva (közben elváltam), abba bele fognak kötni? fórum

Ha szeretném eladni az autómat, de a forgalmi és a törzskönyv a férjezett nevemre van kiállítva (közben elváltam), abba bele fognak kötni? (tudásbázis kérdés)

7. agis
2010. márc. 8. 16:42

Elnézést, félreolvastam.....szóval a Te neveden van, csak a fréjezett neveden.


Így nem lehet probléma, mert a születési neved ugyanaz, és Te sem váltottál személyiséget:)

6. agis
2010. márc. 8. 16:41

Hivatalosan az autót csak a tulajdonosa (aki be van jegyezve a forgalmiba, illetve akinek a nevére a törzskönyv szól) bocsáthatja adás-vételre.


Ha nem a Te neveden van, és nem kötnek bele, de Te eladod, a volt férjed akár be is perelhet.

2010. márc. 8. 15:35
Ha megmaradt az asszony neved akkornem de ha visszavetted alánykori neved akkorátkell iratni hanem történt név változás akkor semmi gond üdv.
4. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 3. - 867f9adc74)
2008. ápr. 25. 12:19
Köszi. Reméltem, hogy elég egy érvényes személyi igazolvány, meg lakcímkártya. Csak vannak kötekedő emberek...
2008. ápr. 25. 12:11
Nem, semmi problémád nem adódhat belőle!!!
2008. ápr. 25. 12:11
Mindegy hogy férjezett vagy nem férjezett neved , lényeg az , mindkettő polgári nevedet képviseli , és akinek eladod az úgy is át íratja a saját nevére .
2008. ápr. 25. 12:01
Ha szeretném eladni az autómat, de a forgalmi és a törzskönyv a férjezett nevemre van kiállítva (közben elváltam), abba bele fognak kötni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook