Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy középfokú A típusú angol nyelvvizsgám, de két évnél "idősebb". A C típus megszerzéséhez ismét le kell tennem a szóbelit is? fórum

Van egy középfokú A típusú angol nyelvvizsgám, de két évnél "idősebb". A C típus megszerzéséhez ismét le kell tennem a szóbelit is? (tudásbázis kérdés)

10. Pocy88
2008. júl. 31. 17:41
Lehet csinálni B-t is, úgyhogy nem kell az egészet újra. Egyébként vannak olyan nyelvvizsgák, ahol csak C-t lehet csinálni (például a Pannon ha jól tudom az pont ilyen).
2008. júl. 1. 15:03
Sziasztok! Nem kell újra csinálni a nyelvvizsgát. Én kb. 2001-ben voltam ez okból vizsgázni, és ott is mondták, hogy már felesleges.
8. alyce (válaszként erre: 7. - GabCSIGAbcsi)
2008. máj. 30. 21:09
Köszi! Áprilisban már nekifutottam, a szóbeli sikerült, az írásbeli nem, úgyhogy jövő héten még egy menet...azért para a dolog, mert szeretnék a diplomaosztón diplomát kapni, és ezen múlik!:S
7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 6. - Alyce)
2008. máj. 30. 10:15
Ja akkor az más kérdés sajnos! :o( Akkor sok sikert hozzá! :)
6. alyce (válaszként erre: 5. - GabCSIGAbcsi)
2008. máj. 30. 09:49
Igen, igazad van, én is utána néztem már, és valóban megszűnt az elévülés, de azt nem tudom pontosan, hogy mikortól. Viszont én nehezebb helyzetben voltam, nekem mindenképp újra kellett csinálnom a C-t, mert amilyen nyelvvizsgám van nekem, az megszűnt, meg egyébként sem államilag elismert, és nem fogadnák el a diplomához.
2008. máj. 29. 13:28

Sziasztok!

Nem tudom aktuális e még a kérdés, csak most "ugrott fel" és beleolvastam! Én úgy tudom, hogy nem kell újra megcsinálni, csak azt ami nem sikerült vagy nincs még meg! Az egyik kollégám pont most volt csak szóbelizni, és az írásbelijét jóval több mint 2 éve csinálta! Kérdezz rá valamelyik nyelvvizsgaközpontban, de sztem csak írásbelizned kell! ;)

4. alyce (válaszként erre: 3. - 867f9adc74)
2008. ápr. 25. 15:49

Nem köszönöm meg, hátha...:)

Amúgy most már én is így gondolkodom. Igaz, én anno a C típusúnak ugrottam neki, csak az írásbeli nem sikerült, abból kaptam egy alapfokút, és hagytam is az egészet. Most meg már bánom. No de sebaj:)

Hajrá-hajrá neked is!:)

3. 867f9adc74 (válaszként erre: 2. - Alyce)
2008. ápr. 25. 12:09

Köszi szépen a választ!!

Hát akkor hajrá!!

Egy nagy kalappal holnapra neked:-)))))


akkor én is felfrissítem a tudásomat:-((((


Mekkora hülye voltam, h akkor, friss tudással nem csináltam meg az írásbelit is:-(((((

2008. ápr. 25. 11:55

Bizony-bizony. Én ugyanebben a cipőben járok, és sajnos kezdhettem elölről az egészet, épp folyamatban van, az írásbeli és a labor már megvolt, a szóbeli holnap lesz...

Csak szerintem ez igazságtalanság, mert anno én szinte csillagos 6-osra leszóbeliztem, és sajna nem számít már sehova...:(

2008. ápr. 25. 11:14
Van egy középfokú A típusú angol nyelvvizsgám, de két évnél "idősebb". A C típus megszerzéséhez ismét le kell tennem a szóbelit is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook