Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szárítógép működése fórum

Szárítógép működése (beszélgetős fórum)


2015. márc. 2. 19:24
Köszönöm a sok jó információt! Nincs még tapasztalatom a szárítógépekkel, úgyhogy minden infó a hasznomra válik! :-)
2015. márc. 2. 16:22
Nekem a ilyenkor már az utolsó pont világít, így befejezettnek tekintem a műveletet és kikapcsolom a gépet! :) Ha ilyenkor gyorsan kiveszed és még melegen összehajtod a ruhákat, nagy részüket vasalni sem kell, mert a meleg levegő a simítás, hajtogatás után elvégzi azt helyetted.:) (Érdemes mindig alaposan formára húzva betenni a ruhákat. váll-alj stb.)
3. KTina (válaszként erre: 2. - Csodapók)
2015. márc. 2. 16:15
Igen arra gondoltam, csak az enyém szörnyen berreg! :-) És végig várod az összes jelzőhangot, vagy kiveszed hamarabb a ruhákat? Nekem az van írva (németül) vasaláskönnyítés. Ettől a programtól kezdve berreg.
2015. márc. 2. 15:45

Szia! :)


Ha a jelzőhangra gondolsz, akkor azzal figyelmeztet, hogy elkészült a művelettel..:) A mi gépünk is többször kb. percenként jelez.

2015. márc. 2. 15:26
Sziasztok! Kaptam egy német használt szárítógépet és nincs magyar leírása. Az utolsó programnál kb percenként berreg. Szerintetek ez így normális, vagy esetleg már az első berregésnél vegyem ki a ruhákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook