Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki keressen kit szakítás után? fórum

Ki keressen kit szakítás után? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 19. 02:54
senki se keressen senkitsem!tul kell lepni a szakitason!
39. 6b006fc769 (válaszként erre: 35. - Reménytelen?)
2015. máj. 17. 06:34
Hagyd. Zárd le, nem kell ehhez a szóbeli megerősítés, eléggé erre utal a magatartása.
2015. máj. 17. 06:16
te ha meg most is ot szereted miert valtatok szet?
2015. márc. 10. 04:43
senki se keressen senkit sem,zard be az ajtot magad mogott.
36. 1e072b34d7 (válaszként erre: 35. - Reménytelen?)
2015. márc. 3. 23:17
Nem akar téged.
2015. márc. 3. 22:55

Bocsi, hogy ide írok, de hasonló a problémám szerintem. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Megismerkedtem januárban egy férfivel. Találkozgattunk, jól éreztük magunkat együtt. Nem egy városban lakunk, tehát nem találkoztunk minden nap, de akkor is órákig beszélgettünk telefonon, amikor nem láttuk egymást. Egész nap küldte az sms-eket, figyelt rám...

Úgy éreztem, hogy jól megértjük egymást. Két hete szombaton randiztunk, egész jól sikerült az is, kapott tőlem egy kis ajándékot, aminek nagyon örült...

Elváltunk, hazaért, még hajnalban felhívott, váltottunk pár szót. Azóta nem jelentkezik. Tudom a női büszkeség meg ilyesmi, de nem bírtam tovább. 5 nap elteltével írtam neki egy sms-t, hogy szerintem meg kellene beszélünk a dolgot, ha akarjuk, akkor folytassuk, de rendesen, ha nem akarjuk, akkor tegyünk pontot a "kapcsolat" végére, és nyissunk mások felé. Erre sem kaptam választ. Szerintetek ez normális? Én úgy gondolom, hogy legalább annyit megérdemeltem volna, hogy "nem akarom folytatni". De így még lezárni is nehéz? Tehetek még valamit? Belefér a női büszkeségbe, tartásba, hogy még keressem? Vagy hagyjam a fenébe? Csak olyan jó volt együtt, és így még lezárni is nehéz.... Lehet túl érzelgős vagyok... Vélemények?

2015. márc. 3. 17:31

Nos beszéltünk,elvitte a cuccait..a szívem szakadt meg..két év után..a békülésről annyit,hogy elmondta hogy én ilyen meg ilyen vagyok és hogy s jövő..soha nem beszéltünk a jövőről..most kell mikor a cuccait viszi..pfff..azt mondja nem akar minden kapcsolatot megszakítani velem..minek?😀azon kiakadt hogy kidobtam a fkeféjét..megmutatta,hogy megvan a közös nyaraláson készült videó is..mire jó ez


??

2015. márc. 2. 20:22
Beszélnék komolyan,mikor felhívott arra gondoltam talán tudnánk beszélni..de azóta se kíváncsi leszek a honapra,de nem óhajtok egész nap várni..
32. 31bc25d879 (válaszként erre: 30. - Perso006)
2015. márc. 2. 20:10

Na akkor ha ott vannak a motyói ez jó apropó arra, hogy felemeld a telót és kérdezz rá. Azzal viszont jelzés értékkel utalsz rá, hogy húzzon.


Ha viszont ennyire foglalkoztat a dolog és nem hagy nyugodni lehet, hogy egy őszinte beszélgetést megérne, hátha még visszafordítható és békülés lesz belőle.


Egy misét megér...nosza:)

2015. márc. 2. 20:03
Szívem szerint békülnék de nem tudom ő is..mit gonoltok ő is szenved mint én vagy a pasiknál hogy van ez??lehet én jobban szeretem mint ő engem..
2015. márc. 2. 19:59
Gondoltam rá,de nem hülye..engem viszont annak nêzne..:-D még ma vártam nehéz volt megállni..hêtfő keddet mondott..várom jelentkezzen ha már ő mondta a két napot..ha nem keres akkor betudjam?nem szeretek sokáig húzni dolgokat..lehet hívnom kéne mikor viszi a cuccait mert még itt vannak..
2015. márc. 2. 19:51

Telózz neki és játszd el ártatlan, szende hangon, mintha keresett volna:

"Hívtál? Kerestél?":)

2015. márc. 2. 19:36
Mindkettő valaki mást. :)
2015. márc. 2. 06:23

Szakítás után ne keressen senki senkit.

Valamiért vége lett.

2015. márc. 2. 06:17
Nem is én kerestem..!jó kérdés...én a lezárás híve vagyok..ha én szakítok akkor nem keresgetem a másikat és nem hagyok kaput..szeretném azt hinni,hogy talán lehet még értelme most.mint írtam elfogadtam a döntését...csak úgy elég nehéz vmin túl tenni magad,ha gondol egyet beszéljük még..és semmi..
2015. márc. 2. 00:50
ha szakitottatok akkor minek kell keresni a masikat,le kell zarni ezt a fejezetet az eletetekben es a jovo fele nezni.
24. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 23:20

Van még értelme?

Vagy csak az érzelmek gyenge játéka?

2015. márc. 1. 22:34

hivja a halal!!

ha szeretne valamit mondani, keressen meg!

nehogy mar te menje a helyebe!!

2015. márc. 1. 21:42
Igen egyetértek veled..őszinte kommunikáció mindig mondtam mi bajom van vagy neki megbeszéltük..ezt most nem beszéltük meg..írtam összevesztünk..elrohant majd közölte elege ván..nem akadékoskodtam elfogadtam írtam neki,mert hát sms-ben történt..nem is kerestük egymàst egészen addig míg ő nem hívott fel..felkavarta nálam az állóvizet!az elbízza magát arra értettem,hogy sokszor éreztem azt ên jobban szeretem mintő bár bizonygatta nem így van..kevésszer mondta hogy szeret de mindig tudtam így van..elfogadtam olyannak amilyen..lehet hülyeség és nekem ne mondja senki,hogy nem félt még attól hogy mit mond a másik..
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - Perso006)
2015. márc. 1. 21:18
Megszokta. Vagy úgy volt vele, hogy ha tepersz érte, megkaphatod. Az igazi szerelem/párkapcsolat nem szakítások és kibékülések sorozata, hanem kölcsönös megbecsülés, tisztelet, szeretet, és őszinte kommunikáció. Nem játsszuk azt, hogy nem érdekel a másik, mert az öncélú és kegyetlen is. Amúgy meg célom, hogy a társam bízzon bennem, hogy megbízható legyek a számára és nekem is jó, hogy megbízható vagyok. Nem is értem ezt az elbízza magát szöveget...
20. fincsi5 (válaszként erre: 19. - 16b5d6ae34)
2015. márc. 1. 21:13
:))
2015. márc. 1. 21:09
Szakítás után senki ne keressen senkit:)
2015. márc. 1. 21:02
Sokkal nyudodtabb lennék ha tudnám ennyi volt,de így,hogy azt sem tudom mi van??igen ez a női büszkeség hülye dolog,csak tudod mindig én békültem ha összevesztünk vmin és ezt megszokta..tavaly ő szakított vagy 3 hét után keresett akkor,hogy hiányzom..újabb egy év..
2015. márc. 1. 20:57
Na az még érdekes hogy nem mondta hogy hív,csak hogy h.v.kedd..kikészít teljesen ez az egész huza vona..
16. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 20:33

Ha békülni akarsz, hívd fel.

Ez a büszkeségből úgy csinálok, mintha nem érdekelnél jobban, mint én téged elég ostoba játék.

15. ancsika688 (válaszként erre: 13. - Perso006)
2015. márc. 1. 20:06
Ne nézd,csináld a dolgod, majd hív ha azt mondta.
2015. márc. 1. 19:51
Akkor várjak..ha nem jelentkezik meg hagyjam annyiban??!!
2015. márc. 1. 19:47
Nekem sem mindegy a mikor igen..na de nincs benne annyi,hogy ha már ő mondta a napot akkor,konkretizáljuk??azt tudja én szabin vagyok a héten de akkor se fogom egész nap a telót lesni..
12. trapiti (válaszként erre: 11. - Perso006)
2015. márc. 1. 19:44
Ha már valamennyit kommunikáltatok, akkor szerintem ha békülni akar, jelentkezik.
2015. márc. 1. 19:43
Igen azt nem írtam,hogy nem beszéltük meg,összevesztünk elviharzott..mindketten idegileg ki voltunk nem egymás miatt..taán békülnék igen,de nem tudom ő is békülne e?igazából utálom hogy nem tudom mi van!de van csajok női büszkeség szt sem akarom hogy elbízza magát..meddig egyem a kefét???:-D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook