Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehéz fizikai munkát végző nők. Terhesség alatt meddig tudtatok dolgozni? fórum

Nehéz fizikai munkát végző nők. Terhesség alatt meddig tudtatok dolgozni? (beszélgetős fórum)


6. f799cac10e (válaszként erre: 5. - 6ec25708bf)
2015. márc. 2. 15:49
gratulálok a babádhoz és a többi gyerkőcödhöz. köszönöm a válaszod. úgy gondoltam talán még az e hónapot végig megyek a hónap végén lépek a 16 hétbe a nőgyógyászi látogatásom és amit mond majd hogy mit tegyek. most adják ki a szabijaimat szombatig itthon vagyok
2015. márc. 2. 14:26
ÉN a 3. TERHESSÉGEM HORDOM, 36 ÉVES VAGYOK. Félidős koromig dolgoztam. Kiutaztam minden nap 30 km oda- vissza busszal egy óvodába, óvónő vagyok. Nem igazán a fizikai része, hanem a fertőzőbetegségek miatt mentem táppénzre. Nagyon kevés az a pénz, de nem érdekel, mert nem ér annyit egy vírus, vagy baktérium, hogy beteg legyen a magzat és egy életen keresztül sérül a család. Anyám is óvónő volt, tesómmal volt terhes mikor rózsahimlőjárvány tombolt az oviban és elkapta. A tesóm értelmi fogyatékosan született 1980-ban. Cipekedéstől leválhat a méhlepény stb. Nem azt mondom, hogy feküdni kell, de lássuk be a terhesség egy nagyon komoly más állapot, és nekem elég a házimunka, és a 2 nagyobb fiam . Szóval lehet még dolgozni eleget.
2015. márc. 1. 13:42
most vagy 3 hete éjszaka nem alszom ,inkább nappal aludnék. az a fajta fáradékonyság elmúlt már , ez most a cserélődés miatt van
2015. márc. 1. 13:19
Elmúlik ez a fáradékonyság.Utána úgy fogsz pörögni,hogy csak ihaj.
2. Derya (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2015. márc. 1. 13:19
adjanak neked mas munkat. dolgozhatsz, ameddig akarsz, a munkaltatod koteles neked olyan munkat boztositani, ami nem veszelyezteti a terhessegedet.
2015. márc. 1. 13:12
most tartok a 12 plusz 5 napnál. már nem engednek nehezet cipelni de egy picit már fárasztó napi 8 óra meló elfáradok. jó lenne még egy picit melózni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook