Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha még nem volt párom, de nagyon vágyom rá... fórum

Ha még nem volt párom, de nagyon vágyom rá... (beszélgetős fórum)


1 2
46. rlillus (válaszként erre: 26. - Rlillus)
2021. dec. 13. 17:05
Azóta elváltunk :D
2015. aug. 10. 13:46
Volt,nem vágyom...vágynék,de lehetetlen :(
44. Cucicsillag (válaszként erre: 39. - 5d04d0e4ca)
2015. aug. 10. 09:55
Egy felresikerult randi utan johet meg jo, csak adni kel neki eselyt :)
2015. aug. 6. 05:24
....és ha már volt? Akkor is vágyhatok rá?
42. 67d75b6c5b (válaszként erre: 41. - D41005143d)
2015. jún. 4. 23:48
Csak az nem mindegy, hogy mikor...
2015. máj. 17. 06:16
semmit ne siestessel hisz mindennek eljon egyszer az ideje.
2015. márc. 10. 05:55
Mindig azt látom, hogy nálam csúnyább és butább emberek is párra találnak. Érdekes, hogy kislány korunk óta azt a benyomást kelti bennünk (legalábbis bennem) minden, hogy az a dolgunk, hogy szépek, kedvesek és szerethetőek legyünk, esetleg még inteligensek is és ez elég a pasifogáshoz. Azt hiszem, ez inkább a régi korokba volt így. Mostanában azt látom, hogy nagy száj kell, nyomulás, határozottabbnak lenni, mint a fiú, néha már ízléstelennek is. Na meg eljárni olyan szórakozóhelyekre, amiket én utálok. Úgy gondolom, hogy akinek hozzám hasonló az értékrendje, az nem jár ilyen helyekre, de akkor meg hol akadnánk egymás útjába? :( Persze van pár esemény, amire én is elmegyek, de ez átlagosan havonta egyszer. Koncert, színház, filmvetítés, vásár, táncház. Az ilyen helyeken általában 30 fölötti párok vannak a gyerekeikkel és a náluk idősebb korosztály.
2015. márc. 8. 20:56
Mint írtam már beszélgettem valakivel facen. De nem úgy alakult az első randi ahogy gondoltam. Úgyhogy nem nagyon fogok ezután neten ismerkedni :/
38. katuska8 (válaszként erre: 1. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 5. 19:47
Bizonyos szempontból hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak 21 évesen. Nekem sem volt még párom, bár én meg amolyan szerelmes típus vagyok, mert mindig tetszik valaki, csak mindig is azokhoz vonzódtam, akikhez nem kellett volna. Sajnos talán a nevelésemből adódóan, de nagyon félénk vagyok, ami nagyon hátráltat, ugyan is nagyon szeretném, ha már lenne mellettem valaki, sokat látom magam előtt a képet, viszont ha bárki is érdeklődést mutat felém, én mondhatni azonnal eltaszítom, nem engedem magamhoz közel, sőt igazából még csak találkozni sem merek senkivel. Szóval én szerintem rosszabb helyzetben vagyok, mert úgy érzem téged csak az hátráltat, hogy eddig nem találkoztál olyannal, akivel el tudnál képzelni egy kapcsolatot. Ennek az orvoslására előttem már szuper dolgokat írtak, a többi már csak rajtad múlik :)
37. Deni plus (válaszként erre: 36. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 3. 21:30
Ugasd meg!Xd Meséld el neki ,hogy azt kívántad :"Bárcsak emberré válhatnál!"Ami meg is történt ,de most nem tudod ,mitévő légy!:((
36. 5d04d0e4ca (válaszként erre: 35. - 31bc25d879)
2015. márc. 3. 21:08

Vannak barátnőim de ők kilóméterekkel távolabb laknak... :/ (mióta nem járunk suliba, nem találkozunk)+ én sokat dolgozom.

Itt ahol élek, se mozi, se kávézó, sem pedig szinház sőt itt semmi sincs... (nagyon elmaradott egy hely)

Egyébként beszélgetek valakivel facen, itt él ahol én, csak eddig nem mertem hozzá szólni, de mostmár nem érdekel ha visszautasítanak, mert ha olyan visszhuzód maradok mint most vénkisasszony leszek...

2015. márc. 3. 18:55

Fiatal vagy még, ne szorongj. Azt én nem mondanám, hogy rád talál a szerelem, mert ha ki sem mozdulsz otthonról és kis város, nincs szórakozó hely, stb. akkor nehéz.

Mi a baj a nettel?

Kitárul vele a világ, akár pár-, és társkeresés szempontjából is. Lehet különböző fórumokra regisztrálni, lehet chatelni, vannak társkereső oldalak. Szabad hobby, érdeklődési kör mentén mazsolázni. Több ismerősöm is van akik a neten jöttek össze és ma már házasok.

Barátnőid biztos vannak, közös programok, kirándulás, tanfolyam, uszoda, mozi, színház, strand, könyvtár, kávézó, bármi.


Légy laza, mindig csinos, nőies, mosolygós, legyen kisugárzásod, stílusod és járj nyitott szemmel.


Sok sikert kívánok:)

34. one euro (válaszként erre: 1. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 3. 18:39
Ez csábító is lehetne,ha a Sport szelet vagyon örököse vagy:))
33. Lia0603 (válaszként erre: 30. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 2. 19:39
Ne görcsölj rá a szerelem jön ha kell :)
2015. márc. 1. 23:07

Vkire ratalal 18 evesen, szul par gyereket ,aztan valnak. A koreimben sok ilyen van. Anyukam azt mta, ki kell varni, amig tenyleg jon a normalis es jott is. 30 utan... De nem bantam meg, hgy elotte nem allpodtam meg :)

Nem hinnem, hgy arra van szabaly, hgy mit, hany evesen "kell" ez nem egy projekt, nincsenek merfoldkovek, de videken sok olyannal talalkoztam, hgy 25 evesen max.ferjhez menetel, 30-ig min.2 gyerek, haz ,auto, stb.

Az ember nem gepezet, szval kitartas!ozitiv gondolkodas es hamarosan jon az a lovag ;)

2015. márc. 1. 22:45
Ne arra várjatok,hogy a szerelem találjon rátok. Nem fog. Nektek kell lépni,hogy TI megtaláljátok a szerelmet. Apropó szerelem. Fiatalok vagytok és ezért (meg mivel még nem voltatok szerelmesek)furcsának találjátok amit irok,de mit görcsöltök a szerelmen?? Jó dolog meg szép dolog,de tényleg. De ezen kattogni,ezen görcsölni...annyira azért nem éri meg. Ismerkedjetek,ha nehezen megy társaságban akkor is menni és próbálkozni. Elmenni másik városba,más helyekre ,más embereket megismerni és nem feladni nem begubózni. Nem görcsölni,stresszelni ezen. Minek? Ismerkedjetek,ha nem lesz belőle szerelem akkor nem lesz. Lehet csak egy kaland lesz vagy kisebb-nagyobb viszony/kapcsolat,de és akkor mi van? Nincs azzal gond ha jól érzed magad. Persze nem kell az embernek elapróznia magát nyilván..De én azt tanácsolom,hogy ilyen fiatalon ne görcsöljetek hanem éljetek és gyüjtsetek élményeket.
2015. márc. 1. 22:35
Le*artam a visszautasítást és léptem, ráírtam valakire f.acen. Nem ajtóstúl rontottam a házba, de léptem az a lényeg :)
2015. márc. 1. 18:01

Nézd, én is neten találtam meg a párom, és nem is akármilyen a kapcsolatunk. Szinte mindenben passzolunk egymáshoz. Az interneten is csak azok vannak, akiket az utcán látsz. Egy próbát mindenképp megér.

Én is így éreztem mielőtt megismertem a barátom. Rá se úgy bukkantam aztán, hogy görcsösen kerestem.. :)

28. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 1. 17:10
csak akkor változnak a dolgok, ha változtatsz te is :) ha párra vágysz, ismerkedj, mert annak az esélye, hogy bekopogtat valaki, hogy téged akar, igen kevés :) járj el a barátaiddal, vagy akár egyedül is jó programokra, ismerkedj, beszélgess neten, legyél nyitott
27. zinike
2015. márc. 1. 16:43
Jó lehetőségeket nyújt az internet is, de a legnagyobb baj az ha rágörcsölsz. Maximálisan megértem az aggodalmadat, de az biztos hogy csak akkor fogod majd belátni, ha elmúlik a görcsös akarás... tapasztalat. Ha elérsz valamit (fogyás vagy bármi) az önbizalmat ad és meg is fog rajtad látszani! A többi jön magától majd...
26. rlillus (válaszként erre: 25. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 1. 10:00
tedd azt! nem veszitesz semmit! en vagyok ra az elo pelda ;)
2015. márc. 1. 09:13

Lehet, hogy 50 évesen is meglehet találni a szerelmet, de addig várni nem szeretnék...

Ha bátorságot veszek magamon talán elkezdem az ismerkedést neten.

24. 388b941089 (válaszként erre: 23. - A71138dd52)
2015. márc. 1. 08:53
Gondolom nem szeretne mèg 30 èvet várni :D
23. a71138dd52 (válaszként erre: 1. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 1. 08:49

Még nagyon fiatal vagy.

Amúgy 50 évesen is át lehet élni a szerelmet :)

22. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Nyúl81)
2015. márc. 1. 08:47
Nagyon helyesek vagytok! Gyönyörű a gyermek! :) Sok boldogságot!
21. moonlight13 (válaszként erre: 7. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 1. 08:43
Tegyél fel képet és valami jópofa bemutatkozó szöveget! Írd be nyugodtan, hogy kissé molett testalkat. Van aki kimondottan azt szereti. Ha pedig nem, akkor nem is fog írni Neked.
2015. márc. 1. 07:51

hello. negy eve a neten ratalaltam egy fiura. nem par kereses celjabol regisztraltam, hanem mert csevegni akartam. 500 km volt koztunk. bejott nekem, en is bejottem neki de nem mertunk eleinte kezdemenyezni a tavolsag miatt. masfel even keresztul voltunk netes baratok. ez alatt az ido alatt minden nap chateltunk es egyszer talalkoztunk. olyan zavarba volt :) nekem is annyira tetszett. szemelyesen nem merte de a talalkozas utan fb megkerdezte, hogy leszek e a baratnoje es igent mondtam! tanulas miatt ket evig csak harom havonta talalkoztunk en jottem ide hozza, mert neki nem volt utlevele. tavaly nyaron osszekoltoztunk, megkerte a kezem es iden nyaron osszehazasodunk. :) szerintem megeri neten ismerkedni, mert sosem tudni, hogy mi sul ki belole. a nagy tavolsagtol sem kell megijedni, hiszen ha a kapcsolat a tavolsag ellenere is jol mukodik, akkor barmit kibirtok!

igy talaltam en meg a neten a legjobb baratomat es egyben a szerelmemet is.

2015. márc. 1. 04:48
Én 22 leszek, de még mindig hasolnó cipőben járok. :( A külsőmmel szerintem nem lenne különösebb gond, de képtelen vagyok ismerkedni, beszélgetni, főleg, ha nagyobb társaságban vagyok. Nem is járok nagyjából sehova az egyetemen kívül, ahol meg elég limitált a felhozatal. Az is probléma, hogy nagyon ritkán találkozom olyan fiúval, akivel egyezik az értékrendünk. Ha meg igen, akkor sem jutunk tovább a barátságnál. Nem arra vágyom, hogy sok barátom legyen, hanem hogy rátaláljak az igazira. Persze arról még nem késtem le, de mégis kezd kínos lenni, hogy még soha senkinek sem kellettem eddig. Állítólag riasztó, hogy olyan más vagyok, mint a többi lány (jól mennek a tanulással és szakmával kapcsolatos dolgok, mindenre jut időm, szeretem a házimunkát, főzést, sportolok) és az emberek frusztrálva érzik magukat mellettem. Remek!
18. Juharlevél (válaszként erre: 15. - Nyúl81)
2015. márc. 1. 02:06
És milyen jóképű férfi akadt a hálódba a neten! :-)
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - 5d04d0e4ca)
2015. márc. 1. 00:48
Visszautasítás bárhol érhet. Az élet része. Senki se szereti, de hidd el nekem, hogy szükség van pár "pofonra". Amúgy én is neten ismertem meg a páromat :) 4 éve vagyunk együtt, 2.5éves a kislányunk :) előtte nekem is voltak csalódásaim sőt visszautasításaim is. Tanultam belőlük és a kudarcoknak hála lettem óvatosabb. Mikor az első randink volt, tiszta lappal indítottunk. Őszinte voltam én is és ő is. Máshogy nem is lehet :) és én is duci vagyok :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook