Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Porckorongsérvvel lehet kerékpározni? fórum

Porckorongsérvvel lehet kerékpározni? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 28. 06:04
Elvilg ha olyan helyen van lehet bicajozni..ha közel van a derékhoz akkor nem,mert csak koptatod és tuti műtét lesz a vége..én most ebben a cipőben járok...inkább úszást javasolnám :) jobbulást
3. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - 12474a0aa1)
2015. febr. 26. 23:12
csak az uszas; csak le ne benulj idolegesen!
2015. febr. 26. 22:50
Amíg az idegek gyulladtak, csak szobakerékpárt használj.
2015. febr. 26. 22:42
Sziasztok ! 25 éves vagyok idén 26 a lényeg, hogy kezdetleges porckorongsérvem van,egy hónapja elájultam a fájdalomtól,,idegsebészettől kezdve mindent bejártam már, vagyis nem teljesen holnap megyek mckanzie tornára beutalóért, tapasztalatokra lennék igazán kíváncsi, hogy a sport ezzel a problémával nektek mennyire volt összeegyeztethető?? Mivel nagyon aktívnak mondható életmódot élek..sokat biciglizek, futok, testépítettem is hobbi szinten (utóbbit apszolult abba hagyom) így nagyon rosszul esik , hogy utánna olvasás után és részletesen elemezve a problémát, lényegében az úszáson kívül (amit nem tudok és nem is szeretek ) minden ártalmasnak mondható gerincproblémával szenvedőknek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook