Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyasztószalon? fórum

Fogyasztószalon? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 26. 15:06
Valakit érdekelne esetleg gépi fogyasztás témakör ?
2015. febr. 25. 20:28

Igazából online marketingből nagyon nem vagyok jó :(

Weboldal biztosan kell. És Fb oldal is... meg valami kampány. Tényleg ezzel foglalkozol ? Mennyibe kerül egy ilyen összerakása ? És mennyire hatásos ? Érdekel a téma :)

8. unom (válaszként erre: 7. - Pierrot)
2015. febr. 25. 20:24

Ezzel foglalkozom, azért érdekel, mit tervezel :)

Kíváncsi vagyok, hogyan akarsz indulni.

2015. febr. 25. 20:22
Ki kellene találnom egy jó kis kampányt. MIndenképp lenne szórólap, weboldal, esetleg facebook oldal és facebook kampány. Neked van még más ötleted esetleg ? :)
2015. febr. 25. 20:22

Lipolézeres zsírbontógép, kavitációs ultrahangos kezelőfejjel és tripoláris rádiófrekvenciás fejjel.


Nagyon brutális erős, zsírgyilkos kombinációs gép....


Én már túl vagyok 2 cryolipolizis kezeléssorozaton, a combom külső oldalát legyalulta, most járok a csípőmön "fagyasztatni" a zsírt :) utána jön a has :)


Kavitáció, és hullámmasszázs a kiegészíő kezelés...

5. unom (válaszként erre: 4. - Pierrot)
2015. febr. 25. 20:20
A marketingre mik a terveid? (Ezen kívül :D)
4. pierrot (válaszként erre: 2. - Unom)
2015. febr. 25. 20:18

Szia ! Igen, nézelődtem, van egy Phisyomins szalon, ami egy francia franchise üzlete, de azok nagyon elavult technikát használnak, van egy alfamins nevű "kapszula" amibe betekercselve kell befeküdni és ez méregtelenít... igenám, de szerintem nem az a brutál erős fogyasztás. Aztán csinálnak izomstimmulációt, amiből rengeteg kell, hogy meglátsszon és vákuumot, ami kissé szintén elavult. Egy két jó gépet vennék, amit én is teszteltem már. Zsírfagyasztó biztosan lenne ! :)

Köszi a kérdést !

2015. febr. 25. 20:15
Vela-shape, Cyclon Shape, Multi Shape ... ezek a legújabb technológiás gépek. 3-6 alkalom alatt nagyon látványosan csökkentik a körméretet. Mindben van zsírfagyasztó kezelőfej, valamelyik ultrahangos zsírbontó, a másik pedig tripoláris gép, azaz elektromos áram segítségével pusztítja a zsírt :)
2. unom
2015. febr. 25. 20:15

Szerintem jó ötlet, igény biztosan van rá.

Körülnéztél, hogy a környéken van-e ilyen szzolgáltatás, ha van akkor milyenek, mit kínálnak, mennyiért?

2015. febr. 25. 20:12

Valakit érdekelne ez a téma ?

Vállalkozásban gondolkozom már egy jó ideje... a testkezelés-fogyasztásra gondolok.... vannak nagyon jó gépek, cryolipolízis azaz zsírfagyasztás, lipolaser, nyirokmasszázs, amivel kiürül a kezelések alatt fellazított zsírsejtek tartalma, rádiófrekvenciás zsírtörés....

A 12. kerületben tervezem... valakit érdekelne esetleg, ti mit gondoltok ezekről a kezelésekről ??

Köszi minél több véleményt szeretnék hallani :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook