Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kikészít minket a kamasz gyerekünk.Mit tegyünk? fórum

Kikészít minket a kamasz gyerekünk.Mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)

2015. febr. 26. 08:27
Tudom,hogy azt kellene,de én örülnék legjobban ha lenne erre pénzünk,de sajnos képtelen vagyok ezt kiszorítani.
18. paki1968 (válaszként erre: 17. - Tavasz007)
2015. febr. 26. 08:23
Sajnos erre nincs anyagi fedezetünk,mindketten le vagyunk százalékolva.
2015. febr. 25. 17:48
magánban?
16. paki1968 (válaszként erre: 15. - Tavasz007)
2015. febr. 25. 13:37
Köszönöm szépen.csak hogy hol vannak azok a szakemberek,mert itt nálunk egyszerűen nem lehet bejutni hozzájuk.
2015. febr. 25. 09:44

az, aki ilyen lelki állapotba kerül, borzasztóan egyedül érzi magát. Keressetek neki egy terapeutát, aki elnyeri bizalmát, és vele van lélekben, támogatja. Nyilván azért viselkedik így, mert úgy érzi, hanem tudja kontrollálni az életét..


vannak már nagyon jó szakemberek!!

2015. febr. 25. 09:42
Igen erről papírunk is van.Akkor megijedtek és hortelen az osztályról pszichiáterhez küldték,ahol akkor kapott gyógyszert.Amit ugye a mérgezés után leállítottak,aztán ismét ez volt és a klinikai kivizsgáláson a harmadik kísérlet után egy hónappal megállapították már első ránézésre,hogy semmi baja.Így most itt tartunk,hogy semmi baja.Gyógyszer nincs,mert július óta semmit nem írtak fel neki.Jelenleg a felnőtt pszichológusi vizsgálat eredményére várunk.Képeket kellett nézegetnie és ezt kell kielemezni.de eddig semmi eredmény csak az, amit leírtam.És mióta netöltötte a 18-at másfél hónapja egyre rosszabb a helyzet.
13. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Paki1968)
2015. febr. 25. 09:34
Az öngy. kísérlet után voltatok, és azt mondták semmi baja?
12. paki1968 (válaszként erre: 6. - Paki1968)
2015. febr. 25. 09:20

Igen azt is írtam ő kijelentette,ha kap sem szedné,de rreől talán meg lehetne győzni,hogy szednie kell,de nincs is mit.

A legnagyobb baj,hogy nem foglalkozik vele-velünk- senki.

11. paki1968 (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2015. febr. 25. 09:19
Ezt nnem értem.Járna a pszichológushoz,ha fogadná valaki,de mint írtam szerintük semmi baja.gyógyszert meg nem szed,mivel a kísérletek miatt azokat leállították és másikat nem kapott.Akkor mit szedjen?
10. paki1968 (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2015. febr. 25. 09:15
Köszönöm szépen.Sajnos azt vettem észre,hogy a bartátnője nem valami jó hatással van rá.Épp tegnapelőtt volt ennek is a jele,hogy megkeverte köztünk azt a bizonyost.Mivel nagyon sokat jár hozzánk,a facen is szoktunk beszélni.Ezen az estén is beszélgettünk a lányomról és teljesen mást mondott neki,mint nekem,hiágba van leírva nem nekem hisz a lányom.Szerintem én sokat próbálok beszélgetni vele.Mindennapi dolgokról ha neki is tetszik a válasz lehet is.de amint az ővétől eltérő egy vélemény kitör a balhé.tudom,hogy segítségre van szüksége,de mint írtam egyszerűen leráznak minket.sajnos magándokira nincs anyagi fedezetünk.
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2015. febr. 25. 09:12
Volt, de nem jár, nem szedi.:(
2015. febr. 24. 22:30

Talán ilyenkor egy jo baratno segithetne,aki esznel van es latja h a lanyod onrombolo es makacs eletet el vagy esetleg a nagyobbik testverei probalhatnanak vele beszelni h mi zajlik benne,miert ilyen.. A sraccal kapcsolatosan is adhatnanak neki tanacsit,hiszen ez nem normalis dolog h egy fiu igy tonkretegye egy fiatal lany eletet.


Persze az lenne a legjobb lenne ha elmenne pszichologushoz mert a depresszio nem jatek,raadasul ha az embernek ilyen zavaros az elete akkor vegkepp nem jo osszetetel.


A tiltasok ilyenkor mit sem ernek,csak olaj a tuzre.

Probaljatok vagy probalj vele minel tobbet beszelgetni hatha akkor egy ido utan megnyilna es akkor konnyebben ra lehetne vezetni a jo utra.


De a betegseget kezelni kell.:(

7. paki1968 (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2015. febr. 24. 19:56
Ahhoz képest,hogy diszlexiás és diszgráfiás is szerintem jól tanul.Informatikusnak tanul,most 11.-es 3,6 volt az átlaga.
2015. febr. 24. 19:54

Szedett,de mivel a második két kísérlete azokkal a gyógyszerekkel volt,így leállították őket mérgezés miatt.Legutoljára a gyermekpszichiáter ilyen gyógycseppeket írt csak neki,de azok nem használnak

A felnőtt pszichiáter a pszichológus javaslata alapján írna neki gyógyszert.de már kijelentette ő bizony nem fogja szedni

2015. febr. 24. 19:51

Gyógyszert nem kell szednie? Vagy nem kell visszamennie a p. ra?

Jól tanul?

2015. febr. 24. 19:47
10 napja volt diákmunka alkalmassági vizsgálat miatt a felnőtt pszichológusnál,aki valamilyen képes vizsgálatot csinált vele,de eredmény még nincs.
2015. febr. 24. 19:45
Nagylányom immár egy hónapja betöltötte a 18-at,de eygszerúen nem bírunk vele.Sajnos kislány kora óta-kb 11 éves kora -vannak magatartási problémái.Itthoni cirkuszok,fejfájás,ilyesmi.Nagyon sokszor jártunk vele pszichológushoz,de mindig azt mondták semmi baja.tavaly viszont 3x kísérelt meg öngyilkosságot,párkapcsolati krízis miatt.ezek miatt több hetet töltöttem vele gyermekosztályon és gyermekpszichiátriai vzsgálatokra jártunk,ahol megállapították,hohy alkalmazkodási zavara és depressziója van.Mindhárom alkalom ugyanaz a fiú miatt történt,akivel negyedszerre is kibékült,de a kapcsolatuk a szülinapja után a fiú miatt ismét megszakadt.Azóta egysezrűen nem lehet vele bírni.nem csinált magával semmit ,de soha nincs itthon,állandóan csavarog hétközben is éjszaka jár haza,de ha merünk neki szólni,fenyegetődzik,hogy elköltözik itthonról és soha nem jön haza,ne is keressük.Most jelenleg itthon van,de zárva vannak a bejárati ajtók,de azt ígérte holnap a suliból már haza sem jön.Rajta kívül 3 gyermekünk van,ketten 20 év felettiek és egy 12 éves.Segítsetek,mit tegyünk?
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Paki1968)
2015. febr. 24. 19:41
Miket csinál? Fiú, lány? hány éves?
2015. febr. 24. 19:39
Kikészít minket a kamasz gyerekünk.Mit tegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook