Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a Clean 9 terméket a Forever Living-től? fórum

Próbálta már valaki a Clean 9 terméket a Forever Living-től? (beszélgetős fórum)


2017. szept. 6. 08:44

Sziasztok! (remélem, belefér)

Még augusztus közepén kért valaki egy vaníliás Clean9-et hó végi átvétellel és végül nem jött érte, nem jelentkezik és nem tudom elérni sem már több, mint 1 hete.

Én most vagyok túl a 9 napomon, így nincs rá szükségem.

Ha valaki szeretné, szívesen átadnám.

2017. aug. 31. 09:54

:)

Tegnap reggel mértem magam a 9 nap zárásaként :D

Mínusz 4.3 kg és naggyon sok centi lement :))


Foytatom a következő 15 napos kihívást is, ha valakinek kedve szottyan (milyen komoly kifejezés :D ), írjon, támogassuk egymást, cseréljünk tapasztalatot akár priviben is :))

20. Judit36 (válaszként erre: 19. - Juja)
2017. aug. 25. 12:57
:) <3
19. Juja
2017. aug. 25. 09:19
Köszönöm a választ itt és ott is! 😊 igen, valószínű, hogy ez a hirtelen életmódváltás, intenzív sport hatása.
18. Judit36 (válaszként erre: 17. - Juja)
2017. aug. 25. 08:42

Szia!


Nem a bogyók vagy összetevők kavartak be, hanem valószínűleg - mint egyéb diétáknál is - a hirtelen és drasztikusan lecsökkentett szénhidrátbevitel.


A program összetevőinek nincs közvetlen hatásuk a ciklusra.

17. Juja
2017. aug. 24. 22:47

Sziasztok!

Volt valakinek a program megcsinálása után menstruációs problémája, gondolok itt késésre. Másfél hete végeztem a programmal, elképesztő, látványos eredményekkel, és kb rá egy hete kellett volna megjőjjön a haviü, de semmi azóta sem.(eddig nem voltak problémáim és terhesség sem áll fenn). Gondoltam valamelyik tabletta mellékhatása lehet, olvasgattam, de nem találtam semmit, ezért fordulok hozzátok.

16. Judit36 (válaszként erre: 14. - Lilu99)
2017. aug. 23. 09:26

Na?

Hogy sikerült? :)


Én hétfőn kezdtem a Clean 9-et (most negyedik alkalommal egyébként), a mai mérlegelésnél pont 2,5 kg-mal lettem kevesebb. :)))

Jó, tudom, hogy jó része víz és minden egyéb, viszont a hasam totál lapos, a combjaim körmérete már!! 4 centivel, a hasamnál pedig 9,5-tel lett kisebb :)) Jó, mondjuk van miből.


Ma már szilárd ételt is viszek be, a vacsim brokkolis-almás csirke lesz.

Vannak a videós bejelentkezések, ha szeretnétek, nézzétek, sok embernek motiváló lehet és sokat segíthet.

Majd lejelentkezem a végeredménnyel is :)

Mármint a 9 nap végeredményével, ami igazából csak részeredmény lesz, mert folytatom a programot, ez már bizonyos :)

15. elemző (válaszként erre: 14. - Lilu99)
2017. aug. 3. 10:22

Szia!

Ha folytatod az életmódváltást, akkor nem jönnek vissza.Sokszor az ásványianyag hiány miátt nem megy le több kiló, akkor azt pótolni kell.Sok sikert!

14. Lilu99
2017. aug. 3. 09:38
Sziasztok! Én ma kezdtem a C9-et! A sok pozitív beszámoló után bizakodva állok a 9 nap előtt. De leginkább arra leszek kíváncsi, hogy utána visszajönnek-e a kilók/cm-k. Eddig is odafigyeltem, de az utolsó 5 kiló nem akar mozdulni.Persze az étkezésre a program után is odafigyelek, mint eddig.
2017. márc. 29. 08:59

Valóban zseniális.

Most negyedjére csinálom (ma van a 3. napom) és még most is rácsodálkozok, milyen energikusan érzem magam. No és a mérleg mutatójára is :D

2017. márc. 28. 20:48
Egy remekül összeállított program.Én a régi összeállításút is megcsináltam.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Sok jó tapasztalat van vele.
2017. márc. 13. 16:19

Én már túl vagyok rajta és szuper jó program:)

A következő részét csinálom éppen!

2,5 kiló ment le vele és rengeteg centi :) Magamtól vásároltam :)

2015. dec. 15. 15:55

Nekem 4.2 kg ment le a 9 nap alatt és meglepően sok centi is :)

3 hete csináltam, azóta pedig napi két könnyű étkezés, egy pedig gél és még szedem a Garciniát-

így még 2.7 kg-mal kevesebb vagyok.


Vasárnap mindig nasizok is :D

2015. okt. 2. 13:42

Szia!

Az első 2 nap nem ettem semmit, csak gél meg a tabletták! 3 naptól pedig kétfelé osztottam a 600 kalóriát! Egy kis saláta, meg csirkemell! Illetve amit tudok ajánlani az a Update élelmiszerek

8. KisMea (válaszként erre: 7. - Ildike0523)
2015. okt. 2. 11:01

Sziasztok!


Ma kezdtem el a C9-et. Étkezéssel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni.

Miket ettél, mit mivel lehet.

Köszi előre is 😊

7. ildike0523 (válaszként erre: 6. - Profetia)
2015. júl. 31. 07:56

Én márciusba csináltam meg! Lement 3,9 kg, mrg sok sok centi! Ami a legfontosabb hogy nem jött vissza a leadott kiló! Pedig eszek mindent - csokit is!

Én csak ajánlani tudom!

Ha van kérdésed írj üzit szivesen válaszolok!

2015. júl. 30. 12:27
Azóta valakinél eredmények?
2015. jún. 22. 22:26
Én is megcsináltam, már háromszor is. Szuper program (y)
4. ildike0523 (válaszként erre: 2. - Moki1)
2015. márc. 21. 14:42
Szia! Hogy állsz a dologgal? Végig csináltad? Én tegnap kezdtem és szuperül vagyok 😀
3. jeva
2015. márc. 11. 16:51
fehérjepor, 2 liter aloe zselé, ket féle bogyo, egy etkezések közötti por
2. Moki1 (válaszként erre: 1. - Jeva)
2015. febr. 24. 18:25
szia! nézegettem én is. Mi van a csomagban megkérdezhetem?
1. jeva
2015. febr. 24. 13:18
Most tervezem a kipróbálást (megrendeltem)és érdekel, hogy valaki esetleg ért el vele sikereket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook