Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyntima probiotica forte hüvelykúp tapasztalatok fórum

Gyntima probiotica forte hüvelykúp tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. márc. 2. 17:31
sziasztok kozben kiprobaltam es nalam bejott azert koszonom a tapasztalatokat
10. mkjudit (válaszként erre: 9. - Kisritu)
2015. márc. 1. 17:20
Én nem tudtam használni, mert a teafaolaj szétcsípett!! Nekem a vitagyn-C és a cikatridina kúp vált be!
2015. febr. 24. 20:46
Sziasztok. azért artani nem fog, ugye? meg nem mertem kiprobalni...
8. c9f9b53798 (válaszként erre: 5. - Shally)
2015. febr. 24. 10:33
Gynetrentet, gynevacot beadattad már? Használt? Vagy tervezed?
2015. febr. 24. 10:26

Itt leírja végülis részletesen a lényeget, mindenkiben vannak bacik, csak az arányok felborulása esetén van gond!


[link]

6. c9f9b53798 (válaszként erre: 5. - Shally)
2015. febr. 24. 10:19

Ha az ígéret szerint ősszel sem lesz kapható, akkor kerül amibe kerül de beadatjuk a férjemmel a gynatrentet, mert nem állapot amennyit kínlódok (neki nyilván nincs tünete).


Szerencsére nem volt, mindkét gyereket időre szültem, szülés előtt szedtem ab-t, meg szülés közben kaptam vénásan, a gyerek is kapott újszülött korban. Nem nyíltam egyikkel sem, nem tudom, ha ilyen lett volna, akkor lett-e volna gond. Egyébként érdekes, hogy a nőismerőseimnek legalább a harmada küzd ilyen dolgokkal, akik nem szoptatnak, nem terhesek... azok is. A gyerekorvossal is megvitattuk a kérdést, hogy újszülöttként kapjon-e ab-t, vagy sem... és mondta, hogy ez a sok mosakodás-takarítás következménye, családostul félévre egy komfort nélküli házikóba el kellene mennünk, akkor helyreállna az immunrendszerünk.


Ezek a bacik egyébként valamennyiünk hüvelyflórájában benne vannak, de ha borul - nálam terhesség-szoptatás-terhesség-szoptatás (öt éve egyfolytában!!!) megborul a flóra és felszaporodnak. Jó, hogy mondod a gynoflort, délután veszek is, hátha! Most jött meg a vizelettenyésztésem, az negatív, de csak kínlódok. Egyébként most már a második gyereknél az arcüregem is folyton gyulladt, ott is a nyálkahártya fel van borulva... a fül-orr-gégész mondta nem is tudja kezelni, ha már nem szoptatok és még maradnak a tünetek, akkor utánajárunk... Egyébként normál esetben nem jelent gondot, csak ha gyengül az immunrendszerem, vagy ugye hormonálisan van megborulva. Vizsgák-államvizsgák-stresszes időszak a munkahelyen...

5. Shally (válaszként erre: 4. - C9f9b53798)
2015. febr. 24. 08:25

A gynoflor már nem receptköteles. Most én is azzal próbálom helyreállítani a hüvelyflórám.

Tabula_Rasa és nem volt a tehresség során semmi gond a fertőzés miatt?

Gynevac-ot tényleg nem lehet most kapni, de a helyettesítőjét a gynatrent igen, bár abból több kell hogy ugyanaz legyen a hatása mint a gynevacnak.

2015. febr. 24. 08:08
Nekem sajnos többféle bacim van, most már másfél évtizede keseríti az életemet, így hordtam ki két gyereket, terhesség-hosszú szoptatás csak tetézi a gondokat (hormonálisan a hüvelyhám állapota sérülékenyebb)... nekem most két nőgyógyász is egymástól függetlenül azt mondta a gynoflor a megoldás, az sajnos receptköteles. Egyébként klion mellett estem másodjára teherbe, akkor is épp szarakodtam, a nőgyógyász mondta TR-kor két napra hagyjam abba, majd folytassam a kúrát. Egyébként van a cikladtridina, abban levendula van, pl. engem az birizgál, a teafa illóolajat vagy ülőfürdőbe teszem, még ha a bugyiba egy cseppet teszek is sok nekem. Gynophhillust én is használok. Egyébként a helyedben, ha vannak gondjaitok (főleg ugye nem védekezős időszakban jönnek ezek elő, mert ilyenkor passzolgatjuk egymásnak), csináltatnék egy bakteriális tenyésztést, mert ha van valami, hosszú hónapokat tudtok magatoknak megspórolni. Ha lehetne kapni a gynevac-ot akkor ez megoldást jelenthetne... talán ősszel, az ígéretek szerint...
2015. febr. 24. 08:04
Ja, és éjszaka kifolyik.
2015. febr. 24. 08:03

Azt hiszem engem is arra beszélt rá egy gyógyszerész, de nekem nem jött be. A teafaolaj olyan erős, aromás, hogy engem irritált, és 2 napig áradt belőlem a teafa szag.

A szimpla viszont elég jó volt.

2015. febr. 24. 07:32
Sziasztok! Időnként szoktam használni a Protexin Gynophilus hüvelytablettát, hogy a hüvelyflóra állapota megfelelő legyen, nagyon be is vált nekem. Most a bio boltos eladó rábeszélt erre a másfajta hüvelykúpra, mondván, hogy a pluszban jelenlevő teafa olaj csökkenti a fertőzések kialakulásának esélyét. Használt közületek valaki már ilyet? Mik a tapasztalatok? Annyit hozzátennék, hogy babaprojekten dolgozunk. Van erre valamilyen hatása? Köszönöm a válaszokat előre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook