Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nálatok is így elhúzódik az influenza? fórum

Nálatok is így elhúzódik az influenza? (tudásbázis kérdés)


21. Zebra25 (válaszként erre: 19. - 1b26a5f006)
2015. febr. 25. 21:46
És még hánytam is, csak sokszor nem volt mit.
20. Moki1 (válaszként erre: 19. - 1b26a5f006)
2015. febr. 25. 20:36
lehet, hogy a hasmenés az antibiotikumtól van esetleg? mert nekem attól mindig, ha nem szedek mellé normaflort. Ezt ajánlom neked, hogy szedjed mellé.
2015. febr. 25. 19:14
engem egy hét után vissza akart írni a doki,hogy mehetek melózni, hát nem hagytam magam... Most egy hét eltelte után vagyok igazán gyenge, egész nap csak feküdnék, és végre kaptam én is antibiotikumot. Nektek nem ment rá az influ a gyomrotokra, nekem hasmenésem is van tőle... ?!
2015. febr. 24. 17:26
Utálom az influenzát! Én is beleestem, még ott tartok, hogy egyre rosszabb.Szakad rólam a víz, köhögök, hogy majd beszakad a hátam, meg elborított a takonykór...A lányom közel egy hónapig küszködött vele...:(
17. katus3
2015. febr. 24. 13:32
Szia! A gyömbéres -mézes keverékbe tegyél őrölt fahéjjat is!!! Öli a vírusokat. :-)
16. Moki1
2015. febr. 24. 11:40
Én is leizzadok, főleg éjjelente. Én az első hét letelte után kaptam antibiotikumot, azóta jobb már, én kérnék a helyedben, minthogy más durvább szövődményt okozzon. Én is vettem hozzá Normaflort, muszáj, különben szétmegy nekem is a gyomrom. Én 1000 mg-os Duomox antit kaptam amúgy.
15. Vikyci
2015. febr. 24. 08:19

D vitamint is szedjetek, segít elkerülni is, meg hamarabb kilábalni belőle.

Legalább 3-4000 NE kell naponta!

14. 1b26a5f006 (válaszként erre: 11. - Zebra25)
2015. febr. 23. 20:57
én sem gondoltam,hogy influenzás vagyok, a doki mondta. Még soha nem voltam eddig, és lázas is kb 10 évente egyszer, de akkor nagyon. Ez nem jár lázzal, és gyenge sem vagyok. Remélem, hamarosan túl leszek rajta...
2015. febr. 23. 18:16
Többeknél egy hónapig is eltartott, szerintem én is kezdek visszaesni.
2015. febr. 23. 17:25
2 hét és utolsó héten köhögtem,10 napig meg lázas voltam. De már jól vagyok.
2015. febr. 23. 17:16

Maga az a szörnyű iszonyú lét az kb 1 hétig tartott. Majdnem 6 kilót fogytam az idő alatt. Nagyon nagyon magas lázam volt szinte végig. Mivel nem tudtam rendesen fújni az orrom, mert folyton vérezni kezdett, így lett egy homlok és arcüreggyulladásom, amire végül kaptam antibiót.

Egyébként szerintem legalább 1 hónap kellett mire teljesen felépültem belőle. Az az 1 hét teljesen legyengített.

Csodálkozok mikor valaki mondja, hogy influenzás, picit fáj a torka, meg folyik az orra.

Nekem ha influenzám van, akkor nagyon. Majdnem minden évben elkapom, és mindig padlóra küld. De teljesen.

10. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Moki1)
2015. febr. 23. 17:14
nem mert inkább vitamint szedek éven át mint beteg legyek,,
2015. febr. 23. 17:06
nem
2015. febr. 23. 16:51
Nekem is ezt mondta a doki, hogy nincs rá gyógyó, de aztán csak kaptam, mert felülfertőzödtem. De jó is, olyan mint a lórúgás, alig bírom lenyelni a tabit, akkora. Használ, azt biztos, csak ez a hülye hőemelkedés múlna már. Ismerősömnek is 3 hétig tartott.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Moki1)
2015. febr. 23. 16:47

Eleg sok ismerosom elkapta mar es igen sokaig tartott...


Gyogyulast a betegeknek!

2015. febr. 23. 16:42

Sziasztok! Az influenzának több típusa is van. Nekem olyan van, ami nem jár lázzal, sőt, gyenge sem vagyok, viszont orrfolyás, köhögés, fej-és szemüreg fájdalom, hátfájás, és a mellkasom majd kiszakad. Nekem a doki azt mondta, az influenzára nem "szokás" antibiotikumot adni. Torokfertőtlenítő tabletta, neocitrál, sok folyadék, C vitamin :P

Jobbulást mindenkinek!

2015. febr. 23. 16:39

Elég gyenge az immunrendszerem, de érdekes módon még nem kaptam el. Bár már erősen fáj a fejem...a családban viszont mindenkit nagyon megviselt. Unokatestvérem már két hete beteg. Anyukámat is nagyon ledöntötte a betegség, évek óta nem láttam ilyen betegnek!


Valóban elég agresszív lehet... Jobbulást mindenkinek!

2015. febr. 23. 16:36

Nem oltattam be magam.

3 napig ki sem tudtam kelni az ágyból mert annyira gyenge voltam és iszonyúan szédültem,plusz a 38 fölötti láz.De beletelt egy teljes hétbe hogy teljesen rendbe jöjjek.

3. Moki1 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2015. febr. 23. 16:32
Hálisten, hogy 3 nap alatt túl lettetek rajta! Én nem tudom, velem mi lehet, de már nagyon unom. Tényleg, egy agresszív dögöt nyeltem be, úgy néz ki...
2015. febr. 23. 16:30
Én nem oltattam magam,az egész család 3 nap alatt túl esett rajta...Remélm,nem fertőződünk vissza! Azt mondják,ez egy eléggé agresszív vírus...:(
2015. febr. 23. 16:25
Szerdán lesz 2 hete, hogy beteg vagyok. Annak ellenére, hogy beoltattam magam, elkaptam több mint valószínű az influenzát. Orrfolyással kezdődött, majd fej és torokfájás. Érdekes, mert a lázam nem volt olyan magas, viszont a mai napig állandó hőemelkedésem van, ami nem akar lemenni. Pár napja kaptam antibiotikumot is már a torkomra, már kezdek jól lenni, de ez az állandó hőemelkedés nagyon zavar. Nálatok mi a tapasztalat az idei influenzával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook