Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Költözni vagy maradni? fórum

Költözni vagy maradni? (beszélgetős fórum)


29. cel (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. márc. 12. 19:40
Ha már a kérdés felmerült benned, a válaszod is megvan.
2015. febr. 23. 17:43
A puding próbája az evés. Ha nem jó, bármikor visszaköltözhetsz a (f)vaterhoz:) és folyt.köv.
27. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 26. - Cucicsillag)
2015. febr. 23. 17:27

az van, hogy a 15-ben nem is, de a 19. hsz-ban már bátorítottam. :)


van bőven értelmetlenebb fórum, de miért pont 602x?

26. Cucicsillag (válaszként erre: 19. - 96c7e4d0bf)
2015. febr. 23. 16:46

Ertem en, csak nalam nem eppen a batoritas kategora, amit a 15. Hszben irtal.

Ennel 602x ertelmetlenebb forumok vannak :)

25. syria (válaszként erre: 24. - 9c57fd10dc)
2015. febr. 23. 15:06
Majd ha lesz önálló életed, akadnak barátaid is, mert meg tudod teremteni a feltételeket. :)
2015. febr. 23. 13:36

Kedves hozzászólók!

A lakásavató bulit csak példának hoztam fel, méghozzá ahhoz hogy szemléltessem mennyire nincsenek elérhető barátaim.

2015. febr. 23. 13:34
Költözz! Kinyílik majd számodra a világ.
22. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 21. - Bichi)
2015. febr. 23. 12:51
nem is tudom; berelt lakasnal(szobanal) nem nagyon szokas hazavato bulit tartani
21. Bichi (válaszként erre: 19. - 96c7e4d0bf)
2015. febr. 23. 11:41

Lehet, hogy csak papíron 30 :)

Akinek a legnagyobb gondja az új lakással kapcsolatban, hogy a lakásavató bulira nem jönne el senki, az nem biztos, hogy megérett rá :)

Egyébként nem írt arról, hogy egyáltalán milyen lehetőségei vannak az önálló lakásra, ami a mai világban nem egyszerű.

Ha ez megoldható, én mennék, bár sosem éltem kettesben az apámmal, fogalmam sincs, hogy milyen lehet :)

2015. febr. 23. 10:43
Még annyi jutott eszembe, hogy csak elkezdeni nehéz. Mikor elköltöztél, akkor tudod eldönteni, hogy jó döntés volt-e, addig csak találgat(hat)sz. Utána alkoss véleményt.
19. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2015. febr. 23. 08:11

na de, csak el tudja dönteni közel 30évesen, hogy mit akar. :)


és ha valaki befolyásolható, az nem mindig jó.

itt inkább bátorítást szeretne.


szerintem menj!

2015. febr. 23. 07:16
Nem az a gond, hogy az apáddal élsz, hanem az, hogy annyi tekintélyed van otthon, mint egy gyermeknek (amit magadnak köszönhetsz), habár korod alapján már rég felnőtt nő vagy.
2015. febr. 23. 03:52
ezt cask te magad tudod eldonteni!
16. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - 96c7e4d0bf)
2015. febr. 23. 00:53
Nyilvan azert, mert masok tapasztalata/velemenye befolyasolja az az embereket. Pont ezert vannak a forumok kitalalva...:)
2015. febr. 22. 23:43

ha neked jó úgy, akkor maradsz, ha meg nem akkor elmész.

nem értem minek ezért fórumot indítani, de mind1.

14. anya4005 (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. febr. 22. 23:29

Annó pont azért léptem le otthonról,mert senki nem jöhetett fel,megszabták,mikor érjek haza,stb. Meguntam,csak én már 17 évesen...

Szóval,azt hiszem,ideje lenne költöznöd,ha egyszer normális életet akarsz élni,mert a mostani minden,csak nem normális!

Az,hogy lesznek-e barátaid,csak rajtad múlik,mert még egy albérletben sem kopogtat senki,hogy dumcsizzatok!

Apukádra meg ránézhetsz akkor is,ha nem egy lakásban (házban) laktok,és ő is meglátogathat,legalább kimozdúlna!

13. Zamila
2015. febr. 22. 22:20
Vagy költözz,vagy a fateroddal állítsatok fel új szabályokat.Ne élj még mindig kislányként,felnőtt nő vagy,ezt neki is el kell fogadnia.
12. syria (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. febr. 22. 21:09

Egyértelmű: költözz.

Lépj ki a dagonyából. Apád meg (talán) a fejéhez kap, s rájön, hogy mit veszített a vaskalapossága miatt.


Ki a francot érdekel a lakásavató bulid??? Először legyen önálló életed, utána foglalkozz ilyen programokkal!

11. vacsa
2015. febr. 22. 20:48
Költözz
10. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. febr. 22. 20:29

Költözz el, amíg be nem tokosodsz teljesen. Amiben élsz, látszólagos kényelem, de inkább dagonya. Te magad is érzed, hogy ez így nem normális. Ha maradsz, akkor pár év és hozzáöregszel a vaterhoz.

Azt is megteheted, hogy egy másik városban keresel munkát és úgy költözöl. De simán külön is mehetsz, hiszen független nő vagy. Tanulj meg felnőttként élni és gondolkodni. Költözz! Sok szerencsét! :)

2015. febr. 22. 20:27

ez egy nehéz dolog, mert ahogy írod neki se és neked sincs senkid,


de így nem élhetsz le egy életet, vagy ha mégis ezt választod sajnálni fogod az elvesztegetett időt,

mert apa nem lesz mindig, és

akkor teljesen egyedül maradsz

2015. febr. 22. 20:19

Költöznék. Érdemes lenne legalább néhány hónapra kipróbálni, hogy hogy érzed magad.

Lakásavató buli annyira nem nagy cucc, hogy összedőljön a ház, ha elmarad.

Azt írod, van pár barátod. Az nem helyfüggő (főleg, ha külön városban éltek).


Mérlegelni viszont neked kell, hogy megéri-e több pénzért a külön élet, ahol azt csinálsz, amit akarsz.

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. febr. 22. 20:12

Ha el tudod magad tartani, nagyon ideje. 3. x felé?

Nyomás, vegyél egy cicát, és még az is lehet, apuka kicsit jobban lesz, mert igen el tudjuk hagyni magunkat, mi idősek. :))

De ne ijedj meg, ha a bejelentés után " romlik " apukád állapota. D

2015. febr. 22. 20:04
Mindennek megvan a maga előnye,és hátránya. Én úgy gondolom,hogy ennyi idősen,már illene saját életet kezdened.Ha maradsz akkor leéled az életed úgy,hogy nincs önálló életed,és sok minden kimarad belőle. Így soha nem lesz saját családod,és párod.Persze,biztos lesz negatív élményeid,de sajnos ez ezzel jár.Saját magadra való tekintettel,én belevágnék egy önálló életbe. Ha nagyon nem jön be,még mindig visszamehetsz a szobádba.
2015. febr. 22. 20:04
Én 17 voltam amikor elköltöztem egy olyan városba ahol senkit nem ismertem !Kialakulnak barátságok ,idövel és minden más is ,ismerkedj !
2015. febr. 22. 20:04
ideje lenne megtanulni felelosseget vallalva egyedul elni!
2015. febr. 22. 20:00
Amúgy már régen elhúztam volna a csíkot...
2015. febr. 22. 19:59
Vater=fater=apa?
2015. febr. 22. 19:56
Sziasztok! A helyzet az, hogy közeledek a harmadik x felé :) és még mindig a vaterommal élek kettesben. A helyzet nem olyan szörnyű, mint amilyennek hangzik. Megértjük egymást, vannak konfliktusaink, mint minden normális családban. Vater kissé beteg, mint minden idősödő ember. Azonban annyira nem lehetek szabad mégse, amíg vele élek. Ugyanis pasik nem jöhetnek ide, és vaterom nem szívleli ha későn jövök haza, pl esetleg egy buliból, mert ő pihenni akar es úgy nem tud pihenni ha én késő éjjel v hajnalban erkezem meg, hiába motoszkálok csöndben... Nekem ez az élet így kényelmes es olcsó is, mivel beszallok a rezsibe de mégse fizetek annyit mint egy albérletért. Megvan a saját kis szobám, amit az évek alatt olyanná alakitottam ahova szívesen hazajarok. Macskát szívesen tartanék, de persze vater ellenáll :) sajnos nincs túl sok barátom, sőt, egy kezemen össze tudom számolni őket, ráadásul ebből a pár baratbol vannak olyanok is, akikkel nem is élünk egy városban :) szóval én attól tartok, hogy ha elkoltoznek egy kicsi alberletbe, egyedül maradnek mint a kisujjam. Munkaidoben akadnak beszelgetopartnerek, de munkaidon kivul már egyikuk se ér rá.... Mindnek megvan a maga kis élete, es nem törvényszerű hogy minden kolleganak baratnak is kene lennie... Eddig mindig én jarkaltam minden eddigi pasimhoz, ami rendben van míg tart a szerelem, de egy idő után gáz, hogy mindig csak én megyek... Szóval most hogy nagyjából ismertettem veletek a helyzetem, az érdekelne hogy ti így kezdenétek önálló életet? Még lakásavató bulit se tudnék tartani, mivel minden barátom vidéken él, vagy ismerem őket és az utolsó pillanatban úgyis lemondanák... Vateromnak sincs kb senkije, ahogy nekem sem, így hogy vele élek legalább egymásra ranezunk... Őszintén hetek óta munkaidon kivul nincs is programom, megyek bevasarolni, nezelodni, de mindezt egyedül... Már lassan a tévé a legjobb barátom, baratnőm, macskám, szabaidotarsam, és lelkiszemetesladam... Elköltöznétek vagy maradnátok otthon apa kicsi lányaként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook