Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor kezdhetjük szedni terhesség alatt a magnéziumot, ha a megelőzés a cél? fórum

Mikor kezdhetjük szedni terhesség alatt a magnéziumot, ha a megelőzés a cél? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 22. 16:50

Én úgy érzem igen, most volt a beágyazódás.

Árinál is rögtön tudtam, hogy terhes vagyok.:)

De nem 100%:)


Igen, ez volt a visszatartó erő, a kisfiam..

Nem, pedig nagyon könnyen indult, jól viseltem. Ez van, a Sors kifűrkészhetetlen. Biztos ez a dolog kellett is nekem, hogy tanuljak belőle.

8. Zebra25 (válaszként erre: 7. - Tira84)
2015. febr. 22. 16:42

Nagyon örülök, hogy minden jól alakult.

Szerintem nyugodtan szedheted már az elejétől a magnéziumot.

De majd az orvosod úgy is mondja, hogy mit tégy.

Ha lehet ne dolgozz túl sokat, bár ha már van egy kisgyermek otthon, akkor könnyű ezt mondani:)

Már útban van a tesó?

Nem volt könnyű terhességed akkor.

2015. febr. 22. 16:38

34+4 napra született meg, de 30. héttől voltam kórházba visszatartáson. Kétszer kaptam infúziót, kétszer, tüdőérlelőt..plusz a gyógyszerek.


Korán kezdtem keményedni, de az én hibám is volt, mert sokat vállalltam magamra, mármint munkát...Nagyon megbántam!!!!


Aztán a 17. héten volt még egy nagyon dúrva hasmenéses korszakom,a mivel kórházba kerültem a fertőző osztályra 3 napra.



Ezenkívül terhességi cukrom is volt!


Ennek ellenére egészséges a kisfiam, aminek nagyon örülök!

2015. febr. 22. 16:33

Nekem annyit mondott az orvosom, hogy a 2. terhességnél már óvatosabbak leszünk, és feküdnöm kell végig.

Most csak a 28. héttől feküdtem, és minden előjel nélkül elkezdett nyílni a méhszáj.



Végül mikor született meg a pici? hanyadik hétre?

2015. febr. 22. 16:30

Természetesen meg fogom beszélni, csak véleményeket is gyűjtök másoktól:)

Egyértelmű, hogy a dokit is meg fogom kérdezni.


Esetleg valaki, aki hasonló cipőbe járt, az írhat!:)


Zebra sajnálom, nem lehetett egyszerű időszak.

2015. febr. 22. 16:26

Beszéld meg az orvosoddal, az a biztos.

Én már az elejétől kezdve szedtem, a 28. héten mégis vérezni kezdtem, és összehúzódásaim lettek.

Persze sikerült megállítani.

De nem tudom, hogy megelőzhető e ilyesmi a magnéziummal.

Ezért is beszéld meg az orvosoddal.

2015. febr. 22. 16:23
Amikor az orvosod javasolja.
2015. febr. 22. 16:21
Miért nem beszéled meg a nőgyógyásszal?
2015. febr. 22. 16:18

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy esetemben, akinek az első terhessége koraszüléssel végződött (28. héttől keményedés...és szépen lassan kinyílt a méhszáj) vajon elkezdhetem a a terhesség legelején szedni a magnerotot?Ha igen, szerintetek mennyit vehetek be?(500 mg hatóanyagú a Magnerot)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook