Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit tegyek! fórum

Nem tudom mit tegyek! (beszélgetős fórum)


2015. febr. 22. 22:05
anyukám is azt mondta hülye vagyok,mi van velem? miért nem kérdeztem rá rögtön mikor megtaláltam a kulcsot,meg mondom őszintén nem tudom miért nem kérdeztem meg..hirtelen le sokkoltam..
2015. febr. 22. 22:02
Nem dugdosta csak nem említette,mert amikor hazajött én filmet néztem a számítógépen füllhallgatóval,odajött adott egy puszit és mondta hogy megy fürdeni,én meg ahogy vége lett a filmnek megkérdeztem tőle hol a lakás kulcs azt mondta kabijába,oda mentem hogy kivegyem akkor találtam meg a kulcsot köpni nyelni nem tudtam,aztán fogtam magam és lefeküdtem,ő tévézett egy darabig majd utánnam lefeküdt ő is,másnap mielőtt elment melózni kirakta a beépített szekrénybe ahozz a kulcsokhoz amit ritkán használunk (PL külön csak a mi tárolónk kulcsa,+ egy pót kulcs a biciklitárolóhoz!
18. unom (válaszként erre: 17. - Tündi0318)
2015. febr. 22. 21:41
Miért dugdosta a kulcsot?
2015. febr. 22. 21:38

Ma felhívott a nővére és elmondtam neki a dolgokat mivel jó viszonyba vagyunk azt mondta nyugodjak meg,semmi probléma nincs a tesójával (egy arany lelkű leányzó egyébként a tesója soha nem mondott még semmi olyat ami nem úgy volt) azt mondta szerinte gondoljam át a dolgokat hogy nem e én vagyok aki túloz kicsit,mert hajlamos vagyok másképpen látni dolgokat mint ahogy azok valóban vannak,ma ahogy boltban voltam,megszólított egy férfi ismerősöm (aki mellesleg nem nagyon kedveli mert szerinte magának való a párom),szokásos beszélgetés hogy vagytok stb..majd feljött a szó róla hogy találkoztak tegnap este,az egyik munkatársával volt...

Én úgy gondolom hogy egy pasi nem falaz egy olyannak akit nem nagyon kedvel...szerintem de lehet én vagyok eltévedve kicsit!


9 év hosszú idő úgy gondolom a magam részéről hogy kiismertem már annyira hogy látom mikor hazudik meg mikor nem...

egyébként a mai beszélgetésünk során kiderült számomra hogy rosszul érzi magát amiért nekem vannak "bnőim" neki meg nincs nagyon haverja se.

mikor összejöttünk teli volt barátokkal,vagyis nem nevezném barátoknak igazából mert mikor megtudták hogy család apa lesz lehurrogták hogy hogy lehet ennyi esze majd bánja meg ilyenek,és megszakította velük a kapcsolatot,illetve ahogy átköltözött hozzám nem nagyon járt haza sem...így nem maradt neki haverja!egyedül az apukájára illetve a 2 tesójára számíthat...

ezért is írtam hogy adtam neki egy első és egy utolsó esélyt hogy jobb család apa legyen jobb "férj"

2015. febr. 22. 19:57
Istenem,de naiv vagy! :)
2015. febr. 22. 17:05
Jó is az,ha van egy kulcs egy másik kéróhoz.
14. b00d33e65c (válaszként erre: 12. - Tündi0318)
2015. febr. 22. 16:43

Így próbál új ismeretségeket kötni?Bocs de ez röhej!

Ezen kívül soha nem volt rá panaszod...

Fiatal vagy még nagyon.

Állj a sarkadra,mert két gyerekkel leszel apa mellett egyedülálló anya!!

2015. febr. 22. 16:32
azt igérte hogy változtat és sajnálja ha úgy érzem nincs velünk eleget,de nem csalna meg soha,a kulcsot az apukájától kapta ahozz a házhoz ami az övé,csak apukája lakik ott illetve 25 km re arébb van(utánna jártam) kipróbáltam a kulcsot,soha nem volt olyan amit igért volna és nem tarja be,reméljük ez most is így lesz,és megérdemel egy első illetve utolsó esélyt!soha nem volt rá panaszom egyébként
2015. febr. 22. 16:27
a mai nappal le rendeztem a dolgokat,megbeszéltük hogy nem így kellene viselkedni,ha szeret bennünket!valóban igaz hogy miota meg van a gyerkőc nincsenek nagyon haverjai és hiányzik a társaságuk+ neki ismeretlen ez a város!így próbűl új ismeretséget szerezni!
11. Tündi0318 (válaszként erre: 9. - Unom)
2015. febr. 22. 16:25
Ha ráhagyom a gyerkőcöt,mert mondjuk tanácsadásra kell menjek akkor hogy de haladj haza meg ilyenek,alig várja hogy hazaérjek,hogy lepasszolhassa a gyerkőcöt!nem sajátítom ki a gyereket,nem én akartam így,mindig mondom neki menjen vele boltba,azt mondja nem lehet vele mert rá nem hallgat mondom csodálkozol?
10. b00d33e65c (válaszként erre: 9. - Unom)
2015. febr. 22. 08:51
Igazad van!Reméljük válaszol a kérdésre!
9. unom (válaszként erre: 8. - B00d33e65c)
2015. febr. 22. 08:44

Itt a csaj tolta el. Kisajátította a gyereket, az apa alig ismeri. Miért nem lehetett jobban bevonni?

Kíváncsi lennék, a pasi nem akarta, vagy az anyuka gondolta úgy, hogy a gyerek elsősorban az övé?

8. b00d33e65c (válaszként erre: 6. - Tündi0318)
2015. febr. 22. 08:43

Atya-gatya!!!

Ennyi erővel koronát aggathatnál a fejére és hívhatnád uramnak....

Miért nyalod ki a seggét amikor nincs tekintettel rátok?

4 éves gyerekkel annyiszor volt egyedül hogy egy kezén meg tudja számolni?Ez szörnyű és nem apához méltó!

A gyerek így csak azt látja hogy csak az anyjára számíthat,és egy idő után utálni fogja az apját!

7. Bichi (válaszként erre: 6. - Tündi0318)
2015. febr. 21. 23:28
És miért kell "szegényt" ennyire kímélni? Ennyi idő alatt 4-5-ször volt a saját gyerekével? És szerinted ez normális? Neked miért nem jár semmi pihenés/kikapcsolódás? Amúgy meg rengeteg megcsalt feleség van, aki még akkor sem hitte, mikor már a saját szemével látta... De ne így legyen :) Azért mard írd meg, hogy mit mondott, már ha tényleg nem hagyod ma magad :)
2015. febr. 21. 22:36
Nem az lenne a baj hogy elmegy,csak szolna!egyébként visszatérve a sexre,én úgy gondolom ha megcsal,nem olyan lenne vele mint évekkel ezelőtt hogy lesi minden mozdulatom,nem annyi hogy durr bele negyed óra és kész,hanm tényleg mint régen talán még érzékibb!nem mondom biztosan hiányzik neki a bulizás is mert miota meg van a fiunk nem volt nagyon ő sem én sem,de ezt mondtam neki hogy menjen nyugodtan csak szoljon,hogy ne aggódjam magam halálra!Most sem szolt de tudom hogy ott van,sokszor már nem érdekel,belefáradtam...mondtam már neki sokszor ha nem kellek/kellünk miért nem mondja meg,erre azt mondja mert nem tudna nélkülünk élni,és meg esküdött már többször is hogy nem csalna meg...de ha nem ez van a háttérbe akkor nem tudom mi,gondoltam hogy megvárom ma és nem fog érdekelni mennyi az idő leülök vele megbeszélni!de megőrít a várakozás is!Itthon minden oké,amikor hazajön a munkából meleg kaja,kv várja a lakásra se meg semmire egy szava se lehet,mert csili-vili minden,ha szabad napos reggel én keltem szintén kv várja!nem értem miért menekülne? de ma betelt a pohár...végleg!midenki azt mondja nem nézné ki belőle hogy megcsalna,csak szeretne menni erre arra szokott járni biciklizni egyedül havonta egyszer mert az kikapcsolja,mondtam hogy menjen nyugodtan kell neki is ennyi,sőt jár is neki!Szoval tényleg semmi nincs megtilva,ha szabad napos elmegyünk anyuméhoz délután hogy tudjon pihenni,filmet nézni!!miota meg van a kisfiam azota max 4-5 ször hagytam vele,mindig mindenhova vittem magammal csak hogy tudjon pihenni!
2015. febr. 21. 22:15

Végülis nem biztos, hogy félreqr. Viszont valami miatt menekül otthonról, illetve ki akar szabadulni.

Nem tudom, mit tennék, nálunk nem volt hazudozás, váratlan kimaradás, bár nem is volt kifogásom ellene, ha az ember kimozdult. Mondjuk havonta egykét alkalommal tette/teszi nélkülem, ami nem sok.

2015. febr. 21. 22:08
Igazából nem is értem, hogy mit vársz ,mint vélemény. Átver, hazudik, mi kell még? Gondolom van telefonja, ha trafikba indul, majd buliba kerül, legalább telefonálhatna, és ahogy írtad, nem is tőle tudod, hogy ott volt. Ha meg úgy csinálsz, hogy természetesek ezek a dolgok (mer úgy értettem, hogy nem kérdezel ezekre rá), akkor ő is így fog viselkedni. Mondjuk ezt nem is értem, hogy lehet ezt szó nélkül eltűrni, mikor te terhesen egy kicsi gyerekkel vagy otthon. Az meg, hogy a szex jó, nem jelent semmit, egy 28 éves pasi esetében több nő simán belefér...
2015. febr. 21. 21:59
:(
2015. febr. 21. 21:50
Ja de mikor így elmegy szombaton akkor álltalában összeveszünk valami hülyeségen,szval én úgy gondolom csaka zért csinálja hogy idegesítsen ezt a bulizás dolgot,a képeken sem látszik semmi hogy csajozna vagy valakivel táncolna,a barátok is azt mondják hogy vagy velük beszélget vagy elvan egymagába!
2015. febr. 21. 21:46
Sziasztok!Légyszi segítsetek 23 éves vagyok egy 9 éve tartó kapcsoltaban élek amiből van egy 4 éves kisfiam és a tesóját most hordom a szívem alatt 28 hetes vagyok!Nos a problémám az hogy tavaly április óta együtt élünk a párommal külön lakásba (eddig a szüleimnél) és mostanában este 5-6 fele elmegy (boltba) és kb 2-3 óra is eltelik mire hazaér,arra hivatkozva hogy ezzel azzal talizott,nem foglalkozik velem annyira amennyire egy élettársnak kellene főleg hogy ő könyörgött a tesóért (én még nem akartam)..a multkor hazajött a fiam már aludt olyan este 8 lehetett elment fürdeni és kiakartam venni a zsebéből a lakáskulcsot hogy bezárjam az ajtót akkor találtam nála egy régi az a nagy fajta kapu kulcsot szinte új állapotban,mintha most másolták volna neki,vissza raktam a zsebébe és nem szóltam semmit majd másnapra már nem volt ott,addig addig hogy megtaláltam eldugva a legfelső beépített szekrénybe,per pillanat is oda van este 6 óta azt mondta elmegy a trafikba sörért,és még nem ért haza,van 2 csajszi a tömbe akik szintén azt gondolják itt nem oké valami,de félek rákérdezni,úgy is letagadja,de már olyan szinten ki vagyok hogy nem igaz!mit gondoltok? Szerintetek meg lehet ezt oldani valahogy,szeretkezés terén semmi probléma vele,nap mint nap megölel meg puszil...a multkor valamin összevesztünk és azt mondtam neki menjél a bnődhöz úgyis van hozzá kulcsod,erre ő hogy miről beszélek,mondom neki arról amit dugdosol,erre nem mondott semmit majd egy kis idő mulva oda feküdt mellém és odabújt de nem mondott semmit!egyszerűen nem tudom mit csináljak,nics facebookunk,az e-mailunkra mindkettőnek szabad a "bejárás",a telójában sincs semmi ami gyanút keltene,de miota terhes vagyok 3 szer ment el bulizni úgy hogy azt mondta csak boltba megy aztán kiderült hogy nem,mert ahol bulizni volt rengetegen ismernek engem és vissza mondják illetve bulifotokon is látszik,és mivel ma szombat van tuti megint ida ment,egyébként 28 éves minden oké volt,soha nem csaltuk meg egymást

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook