Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzatvíz szivárgás második trimeszterben, volt valakinel? Meddig lehet igy kihúzni? fórum

Magzatvíz szivárgás második trimeszterben, volt valakinel? Meddig lehet igy kihúzni? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 11. 07:54
Mar vasarnaptol nincs szivargas:) Dokim hivott, szerinte jo elojel. Antibiotikumot es magneziumot kapok.
17. 1kata
2015. márc. 10. 15:45

Sziasztok,

Nalam megszunt a szivargas, es ujra normalis a magzatviz mennyisege. A dokim szerint ha csak kicsit repedt meg a burok, az be tud forrni magatol. Csak azt nem ertem, ha csak kicsit repedt meg, hogy folyt el megis olyan sok viz. De nem is erdekes, lenyeg, hogy minden rendben! A fertozest minden heten nezik nekem verbol, eddig jo az eredmeny.

Melankloe, nagyon drukkolok nektek, remelem nalad is hasonloan lesz majd! De ha 2 napja nincs szivargas, az nagyon jo!

Hamo87, koszi, hogy leirtad, hogy nalad, hogy volt, orulok, hogy vegulis minden rendben!

2015. márc. 10. 13:51

A probléma a vízszivárgással sajnos nem az,hogy elfogy a víz,hanem az extrém fertőzésveszély. Engem azért indítottak a 34+4 héten,három nappal a vízszivárgás indulása után (nálunk itt ennyi a határ.)

Remélem, fiatalabb terhesség esetében van valami megoldás,amivel el lehet kerülni a súlyos fertőzést és bent lehet tartani a babát.

2015. márc. 9. 15:01
En mar nem tudom mit gondoljak...nagyon felek
14. virag32 (válaszként erre: 13. - Malenakloe)
2015. márc. 9. 14:56
Szerintem a vízszivárgás nem tud leállni.
2015. márc. 9. 13:18
Sziasztok. En 20hetes kismama vagyok szivargott a magzatvizem...nem tudom mennyi, mert doktorno nem mondta, csak azt, hogy lat a beteten, amit leontott oldattal. Azota bentfogtak. Fajasok nincsenek, 2 napja nincs szivargas. Ugy felek. Szerintetek ki lehet vele huzni? Lehet, hogy vegleg leallt? Itt alig mondanak valamit!
12. blood83 (válaszként erre: 1. - 1kata)
2015. márc. 6. 18:13
Mivan veletek azota?
11. Hamo87 (válaszként erre: 1. - 1kata)
2015. febr. 24. 18:15
Szia nekem a 29. Héten kezdett el folyni még az nap pécsre kerültünk korházba vissza tartásra és a 32. Hétre született meg a kisfiam. Aki azota 5 éves egészséges nagy fiu... remélem minden rendbe lessz veletek. Kitartás..☺
10. virag32 (válaszként erre: 7. - 1kata)
2015. febr. 22. 12:14
Nekem is csak szivárgott,és a szülésig volt elég vizem így,de a hangsúly sajnos a nagyon magas fertőzésveszélyen van... :-( Remélem, a második trimeszterben még van valami lehetőség "befoltozni". Ha szivárgás van,akkor valamit cainálni kell,nem áll el magától.
9. 1kata (válaszként erre: 8. - Baloghany)
2015. febr. 22. 11:26

Nem tudni mitol lehet.

Remeltem, hogy hatha itt majd olvasok par biztato tortenetet, de ugy latom ez szerencsere nem gyakori dolog.

2015. febr. 21. 22:04

Júj csak most olvaslak :( / egy klubból valók vagyunk/

Mi történhetett, nem tudják ?

2015. febr. 21. 21:54
Hogy hol, nemtudom, csak kohogesnel, tusszentesnel jon egy kis viz, egyebkent nem. Azt mondtak, amig nem leszek lazas, vagy el nem fogy a viz, nem veszik ki. 25 hetes vagyok.
2015. febr. 21. 21:39

Attól is függ, hol és mennyire repedt a burok...

Hanyadik hétben vagy?

2015. febr. 21. 21:25
Nekem a 37. hétben indult el a szivárgás, három napig vártak, azután muszáj volt megindítani a szülést, mert annyira magas a fertőzésveszély kockázata... Nem hiszem,hogy ez a második trimeszterre ne vonatkozna :(
2015. febr. 21. 20:53
Tegnap es ma is egesz nap a korhazban voltam, tobb doki is megnezett, tudom, hogy nagy baj, elmondtak, hogy barmikor beindulhat a szules es nagy a fertozes kockazata. Csak remenykedek, hogy van ra esely, hogy kihuzzuk meg ha nem is a vegeig, de meg jopar hetig.
3. Kata75 (válaszként erre: 1. - 1kata)
2015. febr. 21. 20:37

Sajnos volt:(

Dokiddal beszéltél már?

2015. febr. 21. 20:26
Te és mit mondott a doki?, mert ez nagy gond ám! el is vetélhetsz....
2015. febr. 21. 19:42
Magzatviz szivargas masodik trimeszterben, volt valakinel? Meddig lehet igy kihuzni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook