Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szorító öv vagy fűző képes karcsúsítani? fórum

A szorító öv vagy fűző képes karcsúsítani? (tudásbázis kérdés)


14. emagdi (válaszként erre: 1. - Artiny)
2015. febr. 21. 13:59

kicsit ésszerűsítsd szerintem az edzésed, vegyél vissza a szénhidrátból, és felejtsd el ezeket a baromságokat, mint a fűző és társai :D


ez a fél óra hasra tornázás baromira nem hatékony, kb olyan, mintha semmit nem csinálnál, ugyanis a hasizom viszonylag kis izom, ha azt dolgoztatod csak, akkor aztán azzal nem sok energiát használsz fel :D inkább edzz lábra, de leginkább egész testre. (nyilván azzal tisztában vagy, hogy nem a hasizomgyakorlatoktól lesz kisebb a hasadon a háj)

2015. febr. 21. 13:50
Igen, amíg fenn van és elég szorosra húzzák.
2015. febr. 21. 13:41
beletuszkolhatod a 36-os labad a 35-os cipobe, de attol a lab merete meg nem valtozik meg; viszont rohadtul fogod magad erezni;
2015. febr. 21. 13:07
Max melegít és egy kis vizet "fogysz" onnan, ami hamarosan visszatér.
2015. febr. 21. 13:05
Pont az ellenkezőjét fogja kiváltani, nem mozog annyit a hasizmod, ha például felállsz vagy bármit csinálsz, mert tartja a hasszorítód!!!
2015. febr. 21. 13:02
Menj el hetente 3-4 alkalommal konditerembe, keress egy személyi edzőt. Ez a hasszorító akkor jó, ha pl. kihíztad az öltönyöd és fel kell venned valami alkalomból és nem tudsz újat venni. akkor el tudom képzelni. Más alkalommal abszolút nem.
2015. febr. 21. 12:30

Jesszusom!!! Keress rá, alma típusú hasi elhízás, kockázatok.

Hasra hiába edzel... A futás plusz súlyzós edzés tudna valami hatást kiváltani.

Olvasd el (ingyenes)

[link]

Jaj, nagy butaságot kérdeztél, de van megoldás a problémádra, viszon nagyon rossz a megközelítésed.

2015. febr. 21. 12:15
Ha jó szoros, nem tudsz tőle sokat enni...
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Bubinana)
2015. febr. 21. 12:06
Pasi, képzeld ek, véletlenül rosszul lenne, és bugyit találnának rajta:DDD
2015. febr. 21. 12:05
Természetesen igen, vannak olyanok, amik karcsúsítanak, több centit lehet csalni.....De minek? Attól még éppen úgy ott van a felesleg. Megértem, ha valaki előadó művész, és muszáj a megjelenés, de a hétköznapokban önbecsapás, és főleg engem, mint nőt eléggé kiábrándítana, ha megismernék egy férfit, így. Aztán levetkőzik előtte, és egy pocakosabb pasit látok. :D
2015. febr. 21. 11:52
Vegyél alakformáló bugyit!! Az jóó!
3. kisj
2015. febr. 21. 11:29
Talán arra jók, hogy az ember ne egye pukkadásig tele magát, mert akkor lehet megfullad bennük.:)
2015. febr. 21. 11:22
Csak látszólag, szerintem semmire nem jó.
2015. febr. 21. 11:11

Errol a szorito ovrol mi a velemenyetek, kepes karcsusitani?

[link]


[link]


Egesz nap ulok a pc elott a munkam miatt. A karom,mellkas stb rendben van,viszont a derkamon le van az ulestol rakodva a zsir.Probalok rendessen enni,tornazok is alt. olyan 25-30 percet hasra.nyaron futok is...de megis nagyon nem akar lemenni a zsir onnand.

Errol a szoritorol mi a velemenyetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook