Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Süthető gyurma gyűrűt mire rakjam a sütőben? fórum

Süthető gyurma gyűrűt mire rakjam a sütőben? (tudásbázis kérdés)


3. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 2. - Marlenka70)
2015. febr. 20. 10:28
Köszönöm szépen!
2015. febr. 19. 19:37
Szia! Nézd meg a "Habtekercs forma"-t ezek ónozott lemez csövecskék 12 db van egy csomagban én 1250ft-ért vettem. Az egyik végük keskenyebb és a másik vége felé folyamatosan bővül. A legvégén 3cm ez a max. Ezeken a csövecskéken több méretet is tudsz csinálni és szabályos kör alakúak lesznek. A csövek hossza 9.5 cm.
2015. febr. 19. 08:56
Sziasztok! Süthető gyurmából készítek gyűrűket, de van egy kis gondom vele, amit eddig nem tudtam megoldani. Lenne arra ötletetek, hogy mire rakjam fel a gyűrűt, eleve amikor megformázom, és aztán így ezzel a segédeszközzel együtt tegyem a sütőbe? Mivel ugye a gyűrűk különböző méretűek, így valójában 15, 16, 17, stb mm-es hengerre lenne szükségem, ami szabályos kör, és alkalmas arra, hogy erre rakjam a gyűrű alapot, és aztán a sütőben bírja a 130 fokot. Esztergáltassak, vagy van valakinek egy pofon egyserű tippe? Megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook