Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Uszodában/fürdőben gyakran elhangzó mondatok a kasszánál fórum

Uszodában/fürdőben gyakran elhangzó mondatok a kasszánál (beszélgetős fórum)

2015. febr. 19. 17:04
A francért ilyen drága a belépő?:D
15. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. febr. 18. 16:14
Egy családit kérek!
14. Kangaroo Island (válaszként erre: 12. - Shanalyl)
2015. febr. 18. 15:17

Értelek, de a pesti/budai fürdőkben nyitva van minden részleg télen is és nyáron is, és általában nem foglalják le a sávokat sem, bemenni megnézni nem lehet semmit, dolgoztam olyan munkakörben mint ő, nem mehetett be a vendég a fürdő területére, ha nagyon érdekelte, odatelefonált, vagy ki van írva alapból, hogy mikor van lezárva. :)


Nem vitázni akarok, csak a kérdező legyen tisztában, hogy nem visz be ügyfelet a fürdő területére, neki azzal kell tisztában lennie, hogy merre van az öltöző, merre vannak a medencék, nyitvatartás, jegyárak, szolgáltatások és kb.ennyi.

2015. febr. 18. 14:42

Hát, van 1 úszómedence bent,de nem tudok róla,h lehet őket foglalni,vagy lenne valami külön dolog oda. Annyi h szoktak gyerekeket vinni tanítani úszni (5-10 gyereket 1 oktató),de az úgyis feltűnik,hogy tele van gyerekkel a medence :D

+ van még egy termál medence, 1 kinti medence, jacuzzi(vagy dzsakuzzi :D),szauna, 1 büfé. Az emeleten edzőterem,bérelhető szobák. Én ennyiről tudok. :) De a medencékig valóban nem lehet bemennem, mert ahhoz végig kellene menni az öltözőn/büfén.

Egyébként köszönöm szépen a válaszokat. Vannak mondatok,amikre én nem is gondoltam. :)

12. Shanalyl (válaszként erre: 11. - Kangaroo Island)
2015. febr. 18. 14:15

Mutatok egy trükkös megoldást: fürdő és uszoda egyben. Nálunk ilyen van. Télen csak az uszoda rész üzemel, nyáron meg mindkettő. Nem én találom ki, ez egy létező dolog és mivel ő nem mondta, h nincs ilyen rész, így feltételezhető, hogy esetleg van.


De akkor, hogy tisztázzuk ezt az égetően fontos kérdést: kérdező, van uszoda rész, foglalható sávokkal? :D

11. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Shanalyl)
2015. febr. 18. 13:51
más a fürdő és más az uszoda.
10. Shanalyl (válaszként erre: 9. - Kangaroo Island)
2015. febr. 18. 13:36
Nálunk a kassza előtti térben van csak kirakva a pályakiosztás...kicsit necces lenne, ha csak a jegy megvétele után nézhetnéd meg, h úszhatsz-é vagy sem. Mert vannak olyan órák, amikor minden pálya foglalt.
9. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - Shanalyl)
2015. febr. 18. 13:32
azt ő nem fogja tudni megmutogatni, mert odáig nem megy be, csak a belépésnél lesz
2015. febr. 18. 13:26
Érdemes a foglalt sorokra is felhívni a figyelmet, mert valahol csak magyarul van kiírva, h melyik medencében melyik sáv szabad, mert elég nagy bosszúság, ha az ember bemegy és közben nincs is hol úszni. :P
2015. febr. 18. 13:06

egyébként nem lehet rá eléggé felkészülni, annyi hülyeséget összehordanak, hogy el se hiszed :-D


nem szoktak kérdezni, inkább neked kell őket eligazítani, hogy mi merre van, mit hogyan használjanak, stb...

2015. febr. 18. 13:06

Lehet törölközőt bérelni?

Letét a törölközőért?

Hogy működik a kapu?

Hogy működik a kabin?

Ki számit gyereknek/diáknak?

2015. febr. 18. 13:04
Hajjajj én is dolgoztam ilyen külföldi eligazítóként :D
4. Zoella96 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. febr. 18. 12:59
Szekrényes. A kulcsot külön ki kell fizetni, és távozásnál visszakapják a vendégek a kulcs árát, ha sértetlen. De lehet am mindenfélét bérelni is, pl úszósapka,labda. Szóval elég sok dolog felmerülhet. Tényleg szeretnék felkészülni rá minél jobban.
2015. febr. 18. 12:58

Sziasztok! :)

Furcsa kérdés,de tényleg fontos lenne. Suli mellett dolgozni szeretnék,jelentkeztem egy fürdőbe a kasszához. Szoktak oda menni külföldiek,így tudni kell angolul is. Persze tudok angolul,de szeretném azért frissíteni a tudásom és igyekszek elkerülni a kellemetlen helyzeteket, ezért össze szeretném írni itthon, hogy kb mire számíthatok. Légyszi írjatok,ami csak eszetekbe jut (Pl: Segíthetek? Az étterem arra van. Az emeleten tudnak szobát bérelni. A konditerem az emeleten van. stb stb).

2015. febr. 18. 12:56
kabinos vagy szekrényes?
2015. febr. 18. 12:55
Uszodában/fürdőben gyakran elhangzó mondatok a kasszánál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook