Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40 éves vagyok, első gyermekemet várom, milyen jövedelmet fogok kapni? fórum

40 éves vagyok, első gyermekemet várom, milyen jövedelmet fogok kapni? (tudásbázis kérdés)


4. -andiey- (válaszként erre: 2. - Tavasz007)
2015. febr. 18. 09:10

húúú, nem is kommentálom a hozzászólásod.

sötét vagy, mint az éjszaka.

3. *Csajszi* (válaszként erre: 2. - Tavasz007)
2015. febr. 18. 08:19

Kulfoldon sem dobaljak az emberhez a penzt, foleg ha nem dolgzott. Kap egy minimalis csaladi potlekot a gyerek utan meg talan egy keves gyes jellegu juttatast - itt angliaban 39 hetig, aztan ennyi. Ezekbol a havi rezsit sem tudja kifizetni, nemhogy lakber, pelenka, kaja akarmi.

Nemtudom Nemeto-ban hogy van, de itt angliaban nincs kolbaszbol a kerites, es az ujonnan jovok szamara meg nehezebb a helyzet.

2015. febr. 17. 21:46

párja van, az nem tud segíteni?

szépen külföldre kell költözni, főleg, ha jön a baba, aztán a babának is jobb dolga lesz máshol.


Németország?

2015. febr. 17. 21:01

Sziasztok! Nagynényjém kérésére felteszek egy támát nagy a ktségbeesés hátha valaki tudna segíteni :


40 éves kismama vagyok,első gyermekemet várom,igaz nem számítottam arra,hogy lesz gyermekem. Idősek otthonában dolgoztam éveket,de 3 hónapja új münkahelyre kerültem,kórházban helyezkedtem el. 3 hónap próbaidőn vagyok ami március elején jár le,de mivel időközben kiderült,hogy várandós vagyok,így nem hosszabítják meg a szerződésem, Hiába van kb 16 év folyamatos munkaviszonyom azt mondták,hogy vagy 2 hét táppénzen lehetek utána semmi. Voltam az Országos Egészségbiztosítási pénztárba is ott az a nagyon "kedves" hölgy azt mondta menjek el dolgozni!!! De hogyan mikor veszélyeztetett terhes vagyok a korom miatt így 5 hónaposan meg amúgy is hová vennének fel. Szóval a kérdésem,hogy mi lesz szerintetek velem? Örülök a babának de miből neveljem fel ha jövedelmem nem lesz? Szóval járhat-e nekem valami jövedelem,vagy hová fordulhatnék tanácsért? Kapok ugyan munkanélkülit GYEST- VAGY GYED-et? Hiába dolgoztam és végeztem az iskoláimat ebben az országban és így hogyan szülök aggodalom nélkül.. Köszönök mindenféle segítséget,felvilágosítást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook