Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » DM-es tápszer fórum

DM-es tápszer (beszélgetős fórum)


2015. febr. 18. 14:12

Tegnap vettem bio tápszert és tejpépet is. Eddig úgy néz ki mindkettő bevált.

Köszi csajok

2015. febr. 17. 09:19
Nem adtam a lányomnak,de a következő babynek fogom,mert egyrészt nagyon jókat hallottam róla azoktól akik ezt vették,másrészt meg szerintem is csak a nevet fizettük meg a bebában.A babylove dolgok egyébként nagyon jó minőségűek,a babyételek is finomak voltak,a tápszerük sem lehet rossz.
8. anya4005 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. febr. 16. 15:12

"demárpedigbiztosvankivétel":

Az egyik jó drága világmárka tápszerét pár éve mindenhonnan vissza rendelték,mert rákkeltő anyag került a porba. Valahol Ázsiában gyártották,ott tömegesen betegedtek meg a babák. :-(

Szóval,a létező kivétel sajnos negatív.

(Vagy csak én emlékszem mindig a rosszra...)

7. Sopianae (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. febr. 16. 14:00

Lányomnak Pemperst pelust vettem, fiamnak meg már diszkontosat. 3000ft 100db pelenka és kibírja fürdéstől reggel 7-8-ig.

Fiamnak épp emiatt váltok, mert úgy érzem elég nagy és kaphat olcsóbbat is csak szerettem volna megerősítést.

2015. febr. 16. 13:44

Akkortól adtam mikor elegem lett, hogy arra költök súlyos plusz pénzeket, hogy az van írva a dobozra, hogy Nestlé meg Pampers, stb...következő gyerekkel nem fogom ezt a hibát elkövetni.

Nem engednek olyan gyerekeknek való terméket üzletbe, ami nem lenne neki való.

(és most lehet írni, hogy "demárpedigbiztosanvankivételésinkábbmegveszem2000eldrágábban"...hát nem :-D )

2015. febr. 16. 13:32
Mi is a 6. hónapban váltottunk át rá a Nestlé-ről. Egy doboz 1500, semmi problémánk nincs vele. Most már a 10. hónaptól adhatót kapja, a hármast.
2015. febr. 16. 13:02
Azt majdnem elfelejtettem,hogy ebből is két fajta van,a sima babylove,ez olcsóbb,és van ugyan ez de bióba,az kicsit drágább.
2015. febr. 16. 13:01
Köszönöm. Mégsem 2200-2500ft
2015. febr. 16. 13:01
Szia! Mi is azt ettük,6 hós korától. Az árára nem emlékeszem pontosan,pedig nemrég volt,de nem volt 1500 Ft egy dobozzal.
2015. febr. 16. 12:38

Sziasztok


Ki mikor adott a babájának DéeM-es saját márkás tápszert (Babylove - vagy mi a neve)? Fiam 6 hónapos, már eszik almát, sütőtököt, krumplit... és Beba HA Start tápit eszik.

Korai lenne adni neki egy olcsóbb kategóriájút? És az milyen árban van? Lányom 5 éves, habár gyorsan elrepült ez a pár év, semmire nem emlékszem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook