Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől csökkent a belső tárhely a táblagépemben? fórum

Mitől csökkent a belső tárhely a táblagépemben? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 16. 14:54

akkor a nagy rejtély megoldva.


:)

2015. febr. 16. 14:23
Köszi. Engedélyezte, és eddig problémát nem tapasztaltam, sőt sokkal jobb lett, mint volt, és tetszik. Kezdem megszokni, és a külső is tetszik, és pár újdonság is van benne. :)
4. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 3. - Sophie94)
2015. febr. 16. 13:37

ha engedélyez frissítést és adnak is ki rá, akkor biztosan nem gond. :)


sokan azt mondják, hogy a gyári verzió amivel kiadják az a nyerő, mert az stabilabb.

valaki pedig az újabb verzióra esküszik..


de ez függ a tablet és telefon hardvertulajdonságaitól is.

én eddig a gyári androidot használtam, 2-3hónapja frissítettem ice cream-re és eddig nem vettem észre, hogy rosszabb lenne.

új verzió, új külsővel is jár, de majd megszokod szerintem..

2015. febr. 16. 12:48

Köszönöm.

Most frissítettem a rendszert, és visszaállt 16GB-ra és kiírja, hogy 4GB foglal a rendszer. Android 4.4.2 van rajta. Szerinted az nem gond, ha frissítettem? Eddig nem csináltam ilyet. Képernyő is más, stb. Kicsit furcsa

2015. febr. 16. 12:12

tényleges belső tárhelyet soha nem enged kihasználni mobilnál sem.


telefonomnál a 32gb-os memkártyánál is csak 29,71gb-ot enged, így vannak tervezve.

gondolom a többi kell az operációs rendszernek és a hozzá kapcsolodó gyári alkalmazásoknak, amiket törölni se lehet.

2015. febr. 16. 11:34
Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 táblagépem van, és a belső tárhely 16GB, de mégis csak 12 GB enged használni, előbb formáztam, és mindent letöröltem, de így is csak ennyi hely van, ez mitől van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook