Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oktatás fórum

Oktatás (beszélgetős fórum)


2015. febr. 11. 01:16

Kulömben a mai iskoli rendszer semi mas csak visszaeles a gyerekek kiszolgaltottsagaval.

Nem beszelve a sok psychopata es ideg bolond tanarol.

Magam is ruheltem anno az iskolat hol a mocskos tanitok csak arra voltak kivancsik hogy mitt Nem tudok de nem arra hogy Mitt tudok . Önbizalom kombinalva magabisztonsagal tette azt hogy anno tanitok nem tehetek semit .Azert soha nem engedtem azt hogy a gyerekeimnek hasonlo legyen sorsa, es igen fiam magatol kezdett olvasni , es amikor bejött agep soha nem voltak tiltva töle .Pont ahogy a A.S . magyarazta meg hogy azok a gyerkek melyek kudarcot vallanak szeretnek magukat höskent megelni ha nem maskep akkor jatekon keresztul.

2015. febr. 10. 21:38

Nagyon jo olvasni hogy mar ismerte lesz M.o. is ez a lehetöseg. Sajat gyerekeim is hasonloan nötek fel . Ovodaba nem jartak es az iskolaba csak a legfontosabra vettek reszt . 1988- 89 teljesen magan tanulokent veszeltek at mert utban voltunk . Ma mar mind csalados es a hasonlo hozza alas ugyanugy aktualis naluk is.

Szabad emberkeket akartam es nem rabokat a sajat mentalis rabszolgasaga alatt hasonlokat azokhoz kiket a mi iskola rendszerek produkalnak.

2. unom (válaszként erre: 1. - Mirtuszvirág)
2015. febr. 10. 18:57

Elolvastam, érdekes.

Nekem a Summerhill modell tetszik nagyon, jó lenne, ha nálunk is lenne hasonló.

2015. febr. 10. 18:50

Egy társadalomtudós, egy tanár és aki sosem járt iskolába.(linken)


Jó a mi iskolánk?

Jó lesz a gyermekeinknek?

Mi a véleményetek? Meglátásotok? Tapasztalatotok?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook