Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen születésnapi ajándék lenne "ideális" 10 év körüli kislány számára? fórum

Milyen születésnapi ajándék lenne "ideális" 10 év körüli kislány számára? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 16. 14:10

Sziasztok,


Köszönöm a válaszokat, utána fogok nézni a mindegyiknek. Őszintén szólva, eddig nem is hallottam ezekről a márkákról. (Úgy látszik, öregszem:P)


Köszi még egyszer a segítséget!:)

2015. febr. 10. 13:38
Én a 9 es 11 éves lànyaimnak a nagy narancssàrga betűs drogériàban néztem ki topmodell márkájú pólótervezős füzetet,ékszeres dobozkàt,hajkefét....ők is láttàk,nagyon tetszett nekik....igazàn csajos cuccok .
9. Mézes-Krémes (válaszként erre: 2. - MorninGlory)
2015. febr. 10. 08:42

Szia!

Szerintem érdemes az apukájával megbeszélned a dolgot, ő biztosan tud segíteni! :)


Egyébként párom lánya most 12, 1-2 éve még nagyon-nagyon szeretett színezni, és rajongott a mindenféle ceruzákért. Mostmár a tollak a menők, illetve a kis gumik, amiből karkötőt lehet csinálni.

2015. febr. 10. 08:24

Az én lányom 9 éves és imádja az írószereket.


Mintás füzetek, naplók, csillámos tollak, menő tolltartó, menő ceruzák... ezektől odáig van!

7. pzm3
2015. febr. 10. 08:20

Nekem most 11 éves a kislányom.Ami jöhet neki minden mennyiségben...

Violettás vagy Top Modell cuccok (táska,naptár,divattervező könyv stb.)

Gumikészlet (loom bands)

Olyan tini könyvek amik naplószerűen vannak megírva

Parfüm (Monster high,Violetta)

Lego Friends

Remélem tudtam segíteni

6. unom
2015. febr. 10. 08:19

A lányom 10 éves, most épp a Violettás dolgok menőek.

De örült a 3d kirakónak is, a fejhallgatónak, könyvnek.

2015. febr. 10. 07:38
ideális és okos ajándék lehet, egy jó könyv pl.
4. bowie (válaszként erre: 2. - MorninGlory)
2015. febr. 10. 07:30
A fiam 9 éves. Náluk a suliban most a lányoknál a Monster High-os dolgok a nagyon menők, meg a Jégvarázsos dolgok. :)
2015. febr. 9. 23:59

A kreatív dolgok, pl a gumikarkötő készítők elég menők mostanában.

[link]

ilyesmi

Kérdés persze a hugid érdeklődési köre, csomó jó könyv is van, pl ezek

[link]

vagy ezek

[link]

De lehet, hogy mind megvan már, puhatolózz. :)

Az én kislányom amúgy épp tegnap lett 12, talán nagyon nem lövök mellé. ;)

2015. febr. 9. 23:21

Sziasztok. A kérdésem elsőre valószínűleg furcsán hangzik. Nemrégen édesanyám újra férjhez ment, így kaptam egy "mostohatestvért".:) A kislány nagyon aranyos, de mivel már nem élek a szüleimmel, vele is ritkán találkozom, így csak felszínes elképzeléseim vannak arról, hogy miket szeret. Nem sokára itt van a szülinapja, és nagyon szeretnék valami aranyos ajándékot adni neki. Mivel világ életemben egyke voltam, ráadásul 14 évvel idősebb vagyok nála, nem igazán tudom, mi divik manapság...Arra gondoltam, akinek Közületek van már ilyen korú gyermeke/testvére, talán tudna ebben segíteni...

Előre is köszi!:)

2015. febr. 9. 23:15
Milyen születésnapi ajándék lenne "ideális" 10 év körüli kislány számára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook