Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló okozhat irritációt? fórum

Fogamzásgátló okozhat irritációt? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 9. 23:14
Sok nönek van kronikus hüvelygombája a fogamzásgátlótól. Menj orvoshoz, kezeljen ès ha mindig elöjön akkor sajnos neked nem jo a fogamzásgátlo.
4. regina092 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. febr. 9. 20:25
Szia nekem a fogamzásgátlótól gombám alakult ki, többször is csak úgy túléltem, de amikor orvoshoz mentem akkor kúpot írt fel nekem meg valamilyen tablettát, csak sajnos arra már nem emlékszem. Házi praktikám sajnos nincs. Nem tudom mi lehet a probléma hátterében. :( Vagy is hogy mi ez.
2015. febr. 9. 20:24
* szervezeteddel
2015. febr. 9. 20:22

Szia!

Amikor elkezdtem sszedni a gyógyszert az első hónapban minden rendben ment.Aztán egyre gyakrabban égett viszketett a hüvelyem.Az orvos tanácsára kezdtem el szedni a gyógyszert, majd az ő.tanácsára is hagytam abba. Lehet, hogy az a gyógyszer amit te használsz nem kompatibilis a szervezetekkel. 4 hónapig szedtem,majd a hüvelygomba mellett cisztás lettem. A te dolgod eleldönteni,hogy hogyan tovább,de mindenképp kérd ki az orvosod véleményét. Reméljük minden rendben lesz :)

2015. febr. 9. 20:01
3. hónapja szedem és a levél 2. hetében jelentkezik enyhe viszketés és irritáció . Semmilyen folyás nincs , csak olyan mintha a bőr elvékonyodna( néha sebes) és mindenre érzékeny. Ez tart pár napig aztán elmúlik , de eddig mind a 3 hónapban jelentkezett. Mit lehet tenni ellene? Nem vészes csak kellemetlen érzés és nem hinném hogy gomba. A gyógyszeremhez lehet köze mert eddig ilyen nem volt. Volt valakinek hasonló vagy tudtok erre megoldást házilag akár? ( Természetesen ha továbbra is ez lesz megyek dokihoz , de eddig mindig elmúlt , csak hogy hogy lehetne kiküszöbölni )

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook