Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Véres vizelet lehet a felfázás jele? fórum

Véres vizelet lehet a felfázás jele? (tudásbázis kérdés)


13. inf3rno (válaszként erre: 9. - Ditta25)
2015. febr. 9. 21:55

Egyik rokonnak húgyhólyag rák miatt volt véres a vizelete. Fájdalmat ő sem érzett. Most úgy néz ki, hogy komoly műtétje lesz.


Ha nem múlik pár napon belül, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz vagy urológushoz (nem tudom pontosan ki foglalkozik a témával), ők meg tudják mondani, hogy mi bajod.

2015. febr. 9. 21:20
Nekem vesemedence gyulladásnál volt véres vizeletem, de ehez láz és iszonyú görcsök is társultak, csak kétrét görnyedve tudtam járni a fájdalomtól.
2015. febr. 9. 20:57

Nem tudom mibol gondolod hogy a vizeleted veres. Egeszen biztosan nem pecsetelo verzesed van, vagy aranyered?

Azert az mar nagykn durva ha valakinek ilyen veres a vizelete hogy latszik a papiron! Lenne mas tuneted is pl laz es fajdalom.

2015. febr. 9. 19:18

Én friss infókkal jelentkezek.

Nemrég így kezdődött nálam is. Pénteken munka után véres volt a vizeletem, estére be is lázasodtam. 5 percenként mentem pisilni, és nagyon fájt. Tanácsolták nekem is a tőzegáfonyát, medveszőlő levél teát, azt hittük, csak felfáztam. Másnapra semmi bajom nem volt. vasárnap viszont hánytam is, és begörcsöltem jobboldalt, úgyhogy elkerülhetetlen volt az orvos. ügyelet, sbo, aztán végülis másnap jutottam el az urológushoz. azt mondta, valószínűleg csak egy gyulladás. felírt egy gyógyszert és azt tanácsolta, igyak többet. tartom is, mert rossz élmény volt.

kívánom, hogy elmúljon hamar, de ha mégsem, irány az orvos!

2015. febr. 9. 17:56
mit jelenthet? akkor kérnék őszinte válaszokat!
8. Remoni (válaszként erre: 6. - Ditta25)
2015. febr. 9. 17:53
Azért a "véres a vizeletem" és a "csak a betétem olyan és a vécépapír" között óriási ám a különbség....
2015. febr. 9. 17:44
nem faj. rozsaszin pisi. felfazas. ennyi. ha nem szedsz ra antibiot akkor durvabb is lehet. orvos. ennyi.
2015. febr. 9. 17:23
csak a betétem olyan, és ha törlöm ki!
5. egypt (válaszként erre: 4. - Hunny)
2015. febr. 9. 17:22

Nekem sosem fájt a felfázás, csak állandó vizelési ingerem volt.

De mindenképp el kell menni dokihoz, az a tuti.

4. Hunny (válaszként erre: 1. - Ditta25)
2015. febr. 9. 17:20
Ha a véres vizeletet felfázás okozza, az már eléggé fájdalmas. Szóval ha nem fáj, akkor nem felfázás. Sajnos tapasztalatból beszélek. Igyál nagyon sokat, melegítsd a hasad, lábad, és tőzegáfonya!!!
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Ditta25)
2015. febr. 9. 17:19
véres vizelettel mindenképpen menj dokihoz
2015. febr. 9. 17:18
Vírus,gyulladás,bármi lehet!Kamilla tea napi 3 liter,tőzegáfonya tabi és orvos!
2015. febr. 9. 17:16
Lehet felfázás jelen? Véres a vizeletem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook