Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra buktatói fórum

Fogyókúra buktatói (beszélgetős fórum)


21. LauraK
2015. febr. 12. 21:25
Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy nem kúra kell, hanem életmódváltás. Ez igaz. Ugyanakkor az életmódváltásnak a fejedben is meg kell történnie. Szerintem ez a legfontosabb. Egyszerűen átprogramozni a gondolkodásodat. Ez többet segít, mint bármi más!
20. 6b55c53b3f (válaszként erre: 19. - *Csajszi*)
2015. febr. 12. 20:44

Szia!

Nem volt elvárásom.

És igen igazad van, a kaja a másik 75%. De a génteszt azt is megmutatja, hogy milyen típusú az egyén (szénhidrátra, zsírra vagy esetleg mindkettőre érzékeny), és természetesen étrend javaslatot is ad hozzá. ugyanis lehet, hogy táplálkozik valaki és számolja a kalóriákat, de lehet, hogy pont mást kéne egyen ugyanannyi kalóriabevitel mellett, hogy tartós legyen a fogyás.

2015. febr. 12. 10:39

Kiugranek a borombol oromomben - ezt vartad?


Oszinten, nem hozna lazba, mert a fogyas kb 75%ban a taplalkozason mulik. A mozgas is fontos, de en ugyan nem koltenek 2 fillert gen tesztekre. Azert sok sikert a forradalmian uj megkozeliteshez, mas biztosan vevo lesz ra.

2015. febr. 11. 22:02
Szerintem mar nincs uj a nap alatt, legalabbis igen elcsodalkoznek ha tenyleg valami ujjal jonnel elo.
2015. febr. 11. 21:41

Igény mindig van és mindig arra lenne,ami könnyű és nem kell tenni érte.


Én is mindent kipróbáltam,de rá kellett jönnöm,csak kemény munkával lehet eredményt elérni. Nincsenek csodaszerek,hacsak a futócipőt nem nevezzük annak :)

2015. febr. 10. 23:38

Mire gondolsz? Mert sztem a legtobbunk, aki sikert er el, tisztaban van azzal, mit kell ennie es tennie ahhoz, hgy visszanyerje ill.tartsa a format.

Amugy bizti van igeny, mert vkinek uj mindig vmi :)

15. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Vacsa)
2015. febr. 10. 12:11
És meg is tartottuk/tartjuk!!!
14. vacsa (válaszként erre: 12. - Misaki Itó)
2015. febr. 10. 07:22

Nem egy ilyen napló van...


De azért sokan vagyunk olyanok is, akik megcsináltuk:-)

13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Misaki Itó)
2015. febr. 9. 20:03
Az esetek 80%aban ez tortenik.
2015. febr. 9. 16:43

Az állandó Pató Pál eset,'majd holnaptól'!


Olvasok egy naplót,ahol a hölgynek jelentős túlsúlya van,több mint 2éve fogyózik.

Az eredmény,szinte nulla,mert jól beeszik utána rinyál egyet,na,de majd holnaptól...

11. syria (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2015. febr. 9. 16:33

S mi a diétátok lényege?

Milyen betegség(ek), miatt kell diétázni?

10. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 6b55c53b3f)
2015. febr. 9. 10:33
Pontosan ezek, amiket felsoroltál.
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2015. febr. 8. 20:53
Mi a férjemmel 20 éve, hogy Ő beteg lett, diétázunk és nem fogyunk, hogy miért, senki nem tudja:(
8. vacsa (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2015. febr. 8. 20:10
Ez nincs így. Annyira megszokod hogy jobban eszel, hogy beépül. Eszedbe sem jut, nem is kívánod...
7. 408020f45e (válaszként erre: 6. - Acimity)
2015. febr. 8. 19:50

Teljesen egyet értek! Addig, amíg a diéták özönét lehet megtalálni ilyen-olyan helyeken, addig a megtartásról nagyon kevés szó esik. Pedig ez legalább olyan nehéz. A nehezen leadott kilók bizony nagyon könnyen jönnek vissza.

Mozogni mindenképpen kell, de vannak akik túlzásba esnek és már olyan kemény edzéseket nyomnak, ami egy élversenyzőnek is becsületére válhat. Sajnos nagyon igaz, hogy a szervezet könnyen megszokja a terhelést és emelni kell a nehézséget/mennyiséget ahhoz, hogy szinten maradjon a súly. Én úgy gondolom, hogy egy-egy löketet kell adni mozgásból a szervezetnek, ami felpörgeti az anyagcserét, de nem szokja meg a szervezet. Na, és persze odafigyelni továbbra is a kajára.

2015. febr. 8. 19:30

A megtartáshoz sajnos nincs tudás a birtokomban,mert én is második nekifutó vagyok,de a fogyáshoz rengeteg akaraterő,kitartás kell.

Nem szabad megijedni a stagnáláskor,keményen kell ragaszkodni ahhoz,amit elhatároztunk és sokat-sokat kell mozogni.

Nálam a futás a nagy kedvenc és a kalóriaszámlálás.

5. pink habroló (válaszként erre: 1. - 6b55c53b3f)
2015. febr. 8. 18:58

a pozitív visszajelzések,de addig hogy az első bókot megkapja az ember idő kell,nem megy egyik percről a másikra a fogyás.

Türelem kell,az első látható kilókig,az első pozitív visszaigazolás meg erőt ad a további folytatáshoz.

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - LiliAle)
2015. febr. 8. 18:44

Tükéletes és fájdalmas dolog, amikor az ember rádöbben, élete végéig csak és kimondottan diétásan ehet, hát ehhez van kevés embernek ereje.


Nem mondom, hogy néha nem lehet bűnözni, de sajnos már a régi jó étkeket, amit még fiatalon megengedhetett magának az ember és a szentnek sem híhott tőle, elfelejtheti, míg él.

3. syria (válaszként erre: 2. - LiliAle)
2015. febr. 8. 18:26
Egyetértek, szépen összefoglaltad. :)
2015. febr. 8. 18:22
Csupa közhelyeket lehet válaszként írni, de sajnos igazak ezek a közhelyek. A fogyókúra egy kúra, ami tart egy ideig, de utána mi van. Általában a visszahízás. Ezért nem fogyókúra kell hanem életmód váltás. Lehetőleg olyan amit az ember egy életen át tartani tud. Hogy az életmód váltáshoz mi kell, pont amiket írtál, türelem, kitartás, fegyelem, tudatosság stb... Nagyon nehéz és szerintem mindenkinek meg kell találni a neki megfelelő utat, nincs egy sablon ami mindenkinek működik.
2015. febr. 8. 18:16
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy szerintetek ha valaki fogyókúrára adja fejét mi az ami a leginkább szükséges. Türelem, kitartás, fegyelem? Mi a titka szerintetek azoknak az embereknek, akiknek sikerül a fogyás és meg is tudják tartani? Köszi előre is Mesi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook